Najtrudniej poznać samego siebie

Siergiej Nikołajewicz Łazariew

w oświecenie/kwantowo/prawdziwie

Siergiej Nikołajewicz Łazariew …

to znany i ceniony psychotronik oraz bioenergoterapeuta rosyjski. Łazariew jest filozofem i badaczem praw duchowego życia człowieka oraz ich wpływu na zdrowie i los człowieka, a wszystko to w naszej słowiańskiej mentalności i wrażliwości. To również rosyjski autor książek „Diagnostyka karmy” i „Człowiek przyszłości”, które prawią o zupełnie nowym i nowoczesnym spojrzeniu na człowieka. To synteza kwantowej nauki i współczesnej religii, synteza nowoczesnej psychologii i medycyny rodem z totalnej biologi lub rosyjskiej medycyny informacyjnej.

Warto zatem przyjrzeć się tej osobie, zapoznać z jego osiągnięciami i pogratulować, że ukazuje nowe postrzeganie przyczyn współczesnych chorób. Tym bardziej, że wszystko opiera na rozumieniu religijnym, które jest mocno zakorzenione w naszym słowiańskim społeczeństwie. Łazariew co rusz dowodzi, że „przykazania, które pozostawili Mojżesz i Jezus dały medycynie więcej, niż wszelkie proszki i tabletki”. Kilka sztandarowych koncepcji Łazariewa zmusza nas do myślenia i autorskiego udawadniania jego tez, w celu ich sprawdzenia.

Ludzie żyją w polu informacyjno-energetycznym, w którym elementy losu, zdrowia, charakteru, psychiki i przekonań są wzajemnie połączone. Zatem przyczyn zachorowań należy upatrywać w naruszeniu struktur tego pola i należy leczyć pole, a nie konkretny organ, jak mówi obecna medycyna. Mało tego, za brak etyki i moralności danego, indywidualnego człowieka płaci jego rodzina /pole morficzne/, jak dzieci, krewni, przyjaciele i pobratymcy. „Spłata” zaś występuje na poziomie pola, czyli systemu relacji międzyludzkich, nie ma pojedynczych ludzi, są idee, etyka.

Jeśli kierujesz się urazą, nienawiścią, negatywnymi emocjami do kogokolwiek, to zarówno u niego, jak i u ciebie, w twoim polu morficznym mogą wystąpić szkody losowe i zdrowotne, zaś choroby blokują programy ich samoniszczenia. Choroby i chore relacje, związki z osobami, która nam szkodzą, poniżają nas, ale jednocześnie są odpowiedzią wszechświata na nasze szkodliwe postawy i czyny. Szkodliwe dla nas samych jest pragnienie dla kogoś zła, jest to postawa niszczenia tego kogoś i nie należy tutaj spodziewać się braku reakcji. A reakcją będzie blokowanie inicjatora, czyli nas samych, naszego zdrowia, a nawet pozbawienie życia, aby nas przed tym powstrzymać.

Swoje życie powinniśmy oceniać z punktu widzenia tego co nazywamy duszą i jej dobrostanu. Jeśli stan fizyczny się sypie, oznacza to, że nasza dusza ma negatywne postawy i jest ratowana przez wszechświat. Rozwiązaniem jest połączenie z polem morficznym, poprzez miłość. Rodzina, ród, pobratymcy, naród – to kolejne stopnie naszego zjednoczenia. Im mniej ma człowiek miłości bliźnich, tym bardziej Bóg stawia go w punkcie, gdzie będzie mógł to dostrzec i sobie uzmysłowić. Im mniej miłości, tym bliżej do choroby i śmierci. Im tej miłości prawdziwej więcej, tym więcej w nas witalności i zdrowia. Co zasiejesz, to zbierać będziesz.

Gdy kierujesz się czystą miłością, wówczas choroby nie są potrzebne. Zatem wniosek nasuwa się sam – kochaj bezwarunkowo wszystkich bez wyjątku. Możemy to określić miłością Bożą i do Boga /kimkolwiek on dla nas jest/ skierowanej. Aby się uleczyć, nie musimy zajmować się chorobą, ale uzdrowieniem pola, naszego środowiska i otoczenia, w którym żyjemy. To takie proste, a jednocześnie trudne. Choroba pojawia się dlatego, że relacja z Bogiem jest zaburzona. Chory rozsądek uznaje, że JA i MOJE jest największą wartością i dlatego poniżamy innych ludzi. To są podstawy do idealizowania i wywyższania swojego majątku, swojej rodziny, swoich dokonań. Ale pamiętać należy, że jest to chore.

Łazariew obserwuje, analizuje i dowodzi, że podstawą godnego i dobrego życia, a przede wszystkim zdrowego, jest oddanie szacunku drugiemu człowiekowi, pojednanie i życzenie mu dobra, przy jednoczesnym wycofaniu się z negatywnej postawy wobec niego. Zatem głównym celem i jednocześnie rezultatem naszych modlitw, myśli, pracy nie jest nasze wyzdrowienie, nie zmiana losu, a zmiana naszego charakteru i wypracowanie poczucia lekkości, radości, miłość do świata, poczucie jedności ze światem, harmonii wewnętrznej. To nas kształtuje, ale też uzdrawia. Nasze zdrowie zależy od odkrycia boskiej cząstki w nas samych i od dobrej kondycji naszej duszy, zatem należy pilnować etyki i moralności w swoim postępowaniu.

Przyczyną chorób nie jest jakieś negatywne zachowanie, a negatywna postawa, nieprawidłowe odnoszenie się do kogoś, do świata zewnętrznego. Gdy uruchomimy swoją boską iskrę w sobie samych, w ślad za tym pojawi się wyzwolona energia i wszelakie nasze problemy zejdą na dalszy plan, a wkrótce same się rozwiążą. Jeśli dostrzeżemy naszą boskość, zaczniemy się utożsamiać z boskim Ja, nauczymy się kochać, nie oceniać, to wówczas nasze życie stanie się takie jakie chcemy, o jakim marzymy, jakiego sami sobie życzymy, bezproblemowe.

PS. Aby nie zaplątać się w terminologii i semantyce, wszystko co jest związane ze świadomością nazywać będziemy dla wygody umysłem, a to, co wiąże się z podświadomością, nazwiemy duszą.

_______
#Lazariew

najnowsze z oświecenie

Prawa boskie

Prawa boskie

Prawa boskie, to prawa rządzące naszym wszechświatem. To podstawa duchowości. Bez tych
10 krótkich pytań

10 krótkich pytań

10 krótkich pytań – Zadam ci kilka krótkich pytań. OK? Otóż, aby
12 cech pasji

12 cech pasji

12 cech pasji. Pasja nie wiedzieć czemu kojarzy się z pracą. Pasja
Translate »
idź do góry