Najtrudniej poznać samego siebie

Siergiej Nikołajewicz Łazariew

w oświecenie/kwantowo/prawdziwie

Siergiej Nikołajewicz Łazariew …

to znany i ceniony psychotronik oraz bioenergoterapeuta rosyjski. Łazariew jest filozofem i badaczem praw duchowego życia człowieka oraz ich wpływu na zdrowie i los człowieka, a wszystko to w naszej słowiańskiej mentalności i wrażliwości. To również rosyjski autor książek „Diagnostyka karmy” i „Człowiek przyszłości”, które prawią o zupełnie nowym i nowoczesnym spojrzeniu na człowieka. To synteza kwantowej nauki i współczesnej religii, synteza nowoczesnej psychologii i medycyny rodem z totalnej biologi lub rosyjskiej medycyny informacyjnej.

Warto zatem przyjrzeć się tej osobie, zapoznać z jego osiągnięciami i pogratulować, że ukazuje nowe postrzeganie przyczyn współczesnych chorób. Tym bardziej, że wszystko opiera na rozumieniu religijnym, które jest mocno zakorzenione w naszym słowiańskim społeczeństwie. Łazariew co rusz dowodzi, że „przykazania, które pozostawili Mojżesz i Jezus dały medycynie więcej, niż wszelkie proszki i tabletki”. Kilka sztandarowych koncepcji Łazariewa zmusza nas do myślenia i autorskiego udawadniania jego tez, w celu ich sprawdzenia.

Ludzie żyją w polu informacyjno-energetycznym, w którym elementy losu, zdrowia, charakteru, psychiki i przekonań są wzajemnie połączone. Zatem przyczyn zachorowań należy upatrywać w naruszeniu struktur tego pola i należy leczyć pole, a nie konkretny organ, jak mówi obecna medycyna. Mało tego, za brak etyki i moralności danego, indywidualnego człowieka płaci jego rodzina /pole morficzne/, jak dzieci, krewni, przyjaciele i pobratymcy. „Spłata” zaś występuje na poziomie pola, czyli systemu relacji międzyludzkich, nie ma pojedynczych ludzi, są idee, etyka.

Jeśli kierujesz się urazą, nienawiścią, negatywnymi emocjami do kogokolwiek, to zarówno u niego, jak i u ciebie, w twoim polu morficznym mogą wystąpić szkody losowe i zdrowotne, zaś choroby blokują programy ich samoniszczenia. Choroby i chore relacje, związki z osobami, która nam szkodzą, poniżają nas, ale jednocześnie są odpowiedzią wszechświata na nasze szkodliwe postawy i czyny. Szkodliwe dla nas samych jest pragnienie dla kogoś zła, jest to postawa niszczenia tego kogoś i nie należy tutaj spodziewać się braku reakcji. A reakcją będzie blokowanie inicjatora, czyli nas samych, naszego zdrowia, a nawet pozbawienie życia, aby nas przed tym powstrzymać.

Swoje życie powinniśmy oceniać z punktu widzenia tego co nazywamy duszą i jej dobrostanu. Jeśli stan fizyczny się sypie, oznacza to, że nasza dusza ma negatywne postawy i jest ratowana przez wszechświat. Rozwiązaniem jest połączenie z polem morficznym, poprzez miłość. Rodzina, ród, pobratymcy, naród – to kolejne stopnie naszego zjednoczenia. Im mniej ma człowiek miłości bliźnich, tym bardziej Bóg stawia go w punkcie, gdzie będzie mógł to dostrzec i sobie uzmysłowić. Im mniej miłości, tym bliżej do choroby i śmierci. Im tej miłości prawdziwej więcej, tym więcej w nas witalności i zdrowia. Co zasiejesz, to zbierać będziesz.

Gdy kierujesz się czystą miłością, wówczas choroby nie są potrzebne. Zatem wniosek nasuwa się sam – kochaj bezwarunkowo wszystkich bez wyjątku. Możemy to określić miłością Bożą i do Boga /kimkolwiek on dla nas jest/ skierowanej. Aby się uleczyć, nie musimy zajmować się chorobą, ale uzdrowieniem pola, naszego środowiska i otoczenia, w którym żyjemy. To takie proste, a jednocześnie trudne. Choroba pojawia się dlatego, że relacja z Bogiem jest zaburzona. Chory rozsądek uznaje, że JA i MOJE jest największą wartością i dlatego poniżamy innych ludzi. To są podstawy do idealizowania i wywyższania swojego majątku, swojej rodziny, swoich dokonań. Ale pamiętać należy, że jest to chore.

Łazariew obserwuje, analizuje i dowodzi, że podstawą godnego i dobrego życia, a przede wszystkim zdrowego, jest oddanie szacunku drugiemu człowiekowi, pojednanie i życzenie mu dobra, przy jednoczesnym wycofaniu się z negatywnej postawy wobec niego. Zatem głównym celem i jednocześnie rezultatem naszych modlitw, myśli, pracy nie jest nasze wyzdrowienie, nie zmiana losu, a zmiana naszego charakteru i wypracowanie poczucia lekkości, radości, miłość do świata, poczucie jedności ze światem, harmonii wewnętrznej. To nas kształtuje, ale też uzdrawia. Nasze zdrowie zależy od odkrycia boskiej cząstki w nas samych i od dobrej kondycji naszej duszy, zatem należy pilnować etyki i moralności w swoim postępowaniu.

Przyczyną chorób nie jest jakieś negatywne zachowanie, a negatywna postawa, nieprawidłowe odnoszenie się do kogoś, do świata zewnętrznego. Gdy uruchomimy swoją boską iskrę w sobie samych, w ślad za tym pojawi się wyzwolona energia i wszelakie nasze problemy zejdą na dalszy plan, a wkrótce same się rozwiążą. Jeśli dostrzeżemy naszą boskość, zaczniemy się utożsamiać z boskim Ja, nauczymy się kochać, nie oceniać, to wówczas nasze życie stanie się takie jakie chcemy, o jakim marzymy, jakiego sami sobie życzymy, bezproblemowe.

PS. Aby nie zaplątać się w terminologii i semantyce, wszystko co jest związane ze świadomością nazywać będziemy dla wygody umysłem, a to, co wiąże się z podświadomością, nazwiemy duszą.

_______
#Lazariew

najnowsze z oświecenie

Duchowość w nas

Duchowość w nas. Wszystko co w życiu robimy, wiemy, umiemy opiera się
Czym jest motywacja

Czym jest motywacja

Czym jest motywacja? To stan gotowości do podjęcia określonego działania, wzbudzony potrzebą
Życie jest magiczne

Życie jest magiczne

To, że życie jest magiczne, wiem to od zawsze, od nowości. Najpierw
Translate »
idź do góry