Najtrudniej poznać samego siebie

Siła intuicji

Siła intuicji

w kwantowo/oświecenie/prawdziwie

Intuicja to nie inteligencja. Definicyjnie jest to zdolność do natychmiastowego zrozumienia czegoś, bez potrzeby świadomego rozumowania. Intuicję odczuwamy od razu, zanim nasz umysł zdąży świadomie przeanalizować zdarzenie. Semantycznie to tzw. “przeczucie”. Intuicję dosyć często czujemy w żołądku, chociaż pochodzi ona z serca, okazuje się bowiem, że nasze serce jest organem potrafiącym “myśleć” 60 razy szybciej niż mózg. Stąd taka …

siła intuicji.

Siła intuicjiIntuicja to nie nasz rozum i inteligencja, ale działając jest inteligentna, jest formą inteligencji działającej wg prawdziwych świadomych przesłanek i można przysiąc, że widzi więcej. Jest co prawda poza rozumowa, ale pochodzi wprost z naszej wyższej świadomości. Mało tego, gdy ją już słyszysz i jej używasz to z dnia na dzień staje się coraz silniejsza. Jak zatem ją aktywować i używać? Działaj zgodnie z pierwszym odczuciem, pierwszą myślą i pomysłem. A gdy go już to zrobisz, dostrzeżesz, że zawsze działa na Twoją korzyść. Intuicja zatem to nasze boskie połączenie, które jest z nami zintegrowane i zawsze wskazuje nam właściwą drogę, mimo iż czasami jej nie rozumiemy.

Intuicja może podpowiadać coś co nas zaskakuje, nie od razu kojarzymy i rozumiemy, ale zawsze i nieustannie działa dla naszego dobra. W pewnych stanach duchowych, wysoko wibracyjnych jak euforia, medytacja, ale też stan zagrożenie i cierpienie, także śmierć, intuicja działa na tyle mocno, że stajemy się pogodzeni ze stanem ciała, rozumiemy co się dzieje, nie cierpimy. Intuicja działa na przekór strachowi i powoduje, że nasz umysł jest jasny i klarowny, ba, potrafi rozwiązać każdy problem i skomplikowaną sytuację tak, że wyjdziemy z kryzysu obronną ręką. Umie rozwiązać każdą, nawet najbardziej skomplikowaną sytuację i jeśli zadziała odpowiednio wcześnie, potrafi nas uchronić nawet od śmierci.

Stąd tak ważna jest dla człowieka jego intuicja i istotnym staje się jej rozwijanie. Umysł zmanipulowany, działający schematycznie i nie koniecznie właściwie potrafi nas omamić, intuicja nie. Ona zawsze podpowiada nam najlepsze dla nas rozwiązanie w danej sytuacji, mimo iż rozumowo możemy tego nie pojmować. Spróbuj sam działać zgodnie z pierwszą myślą, jaką masz, a dostrzeżesz, jak działa ona na Twoją korzyść, prowadzi cię do właściwego rozwiązania, daje właściwą odpowiedź. Możesz być mile zaskoczony działając pod wpływem intuicji.

PS. Rozsądek ma starszą siostrę, nie zapominaj. Na imię jej intuicja.

_____
#Intuicja

najnowsze z kwantowo

Moc pragnienia

Moc pragnienia

Moc pragnienia. Jak to jest, że pragnienia się spełniają, im większe, poparte
Świadomość finansowa

Świadomość finansowa

Świadomość finansowa, jak i wszystko, jawi się w naszej głowie. Wielu ludzi
Przebiegunowanie Ziemi

Przebiegunowanie Ziemi

Przebiegunowanie Ziemi. Pole magnetyczne Ziemi wielokrotnie, przez cały okres istnienia, się zmieniało.
Translate »
idź do góry