Skok kwantowy

Skok kwantowy

w prawdziwie/świadomie/zdrowotnie

Skok kwantowy to przełom w kierunku czegoś radykalnie innego. Jest on ostatnim etapem w procesie przełomu i jest to część, której nie można zrobić samemu. Jest on całkowicie poza naszym zasięgiem konceptualnym. Na skok kwantowy musimy być gotowi i chętni do działania całkowicie sprzecznego ze zdrowym rozsądkiem. To nagła zmiana, duży wzrost, dramatyczny postęp, rozwój lub poprawa, przełom. Skok kwantowy nie jest czymś, o co musimy prosić, ale czymś, na co musimy powiedzieć TAK i zaakceptować go w swoim życiu.

Skok kwantowySkok kwantowy

Świadomość jest podstawą wszelkiego bytu. Wszystko jest świadomością, łącznie ze światem materialnym: ludzie, zwierzęta, rośliny, góry, rzeki i oceany opierają się na dwóch rzeczywistościach. Zewnętrznej rzeczywistości elementów fizycznych i wewnętrznej rzeczywistości świadomości, która sprawia, że ​​cała Ziemia jest żywym organizmem. Zatem świadomość jest najbardziej podstawową i najistotniejszą cechą wszelkiego istnienia.

Świadomość jest wieczna. Umysł, materia i życie wyłaniają się i zanurzają w świadomości. Całe życie jest połączone świadomością. Wszechświat istnieje w świadomości. Istnieje ona wewnątrz i na zewnątrz. Nie można oddzielić istnienia od świadomości. Ponadto czysta świadomość to czysta energia. Manifestowane i niezamanifestowane, widoczne i niewidzialne, wszystko jest świadomością. Gdy zdamy sobie z tego sprawę, nie ma nic do posiadania, nie ma o co walczyć, nie ma co zdobywać.

Ale aby ogarnąć świadomość, musimy dokonać przejścia od światopoglądu skupionego na ego do światopoglądu skupionego na eko. Od ignorancji i marnotrawstwa do prostego i pełnego szacunku życia. Musimy przejść od chęci kontrolowania i dominacji do intencji nawiązywania relacji, uczestnictwa i świętowania, gdyż pokój i dobrobyt panują, gdy żyjemy w świadomości. Dlatego, aby odpowiedzieć na głębokie potrzeby naszych czasów, konieczna jest fundamentalna zmiana paradygmatu.

Przejście od materializmu do świadomego życia to zdobywanie szans na naprawienie rzeczy i świata, aby ten stał się lepszym miejscem. Czym zatem jest skok kwantowy? W nauce skok kwantowy to zmiana elektronu w atomie z jednego stanu kwantowego na inny. Jest to coś, co dzieje się naturalnie i szybko, kiedy przyjmiemy nowe zachowania i ​​nawet nie zdajemy sobie sprawy, że to się wydarzyło. Jesteśmy wówczas zdolni do osiągnięcia wszystkiego, czego chcemy.

PS. Skok kwantowy opisują słowa „To tak to wygląda..!”. – August Witti

____________
#SkokKwantowy