felietony ześwirowanego bufona

Trzecie oko i skrywana prawda

w oświecenie/prawdziwie/zdrowotnie

Szyszynka, o której już pisałem, zwana też trzecim okiem, ma kształt małej szyszki. Jest odpowiedzialna za produkcję serotoniny i melatoniny, które wpływają na modulację snu i budzenia, wszystkich sezonowych funkcji organizmu. Tę małą część mózgu można znaleźć w pobliżu jego centrum, w miejscu pomiędzy dwoma półkulami. Szyszynka jest portalem między światem fizycznym i duchowym. Ateiści już powinni skończyć czytać :). Aktywowana powoduje uczucie euforii i jedności ze wszystkim. Daje poczucie wszechwiedzy. To prawdziwie …

trzecie oko i skrywana prawda.

Trzecie oko i skrywana prawdaPo aktywacji szyszynki człowiek jest w stanie swobodnie podróżować do innych wymiarów, komunikować się telepatycznie, ale też kontrolować myśli i działania innych ludzi w świecie fizycznym. Ale szyszynka jest skutecznie blokowana, głównie fluorkiem sodu, który to pochłania w większości z naszego ciała. Fluorek sodu dostarczamy głównie w wodzie z oczyszczalni. Warto wiedzieć, że nawet proste i tanie filtry do wody są w stanie odfiltrować fluor z wody.

Sposobem na pozbycie się fluorku sody jest odwrócona osmoza lub znacznie tańsza destylacja wody. Powiązania szyszynki z naszą zapomnianą już duchowością są bardzo istotne i ważne dla rozwoju duchowego. Nie robimy tych rzeczy, mowa o odblokowaniu szyszynki, zdejmowaniu pieczęci, czy czyszczeniu czakr, bez odpowiedniego przygotowania, zanim nasza gotowość wypracowana poprzez wiedzę i wiarę nie zostanie osiągnięta.

Środkiem na pobudzenie i aktywację szyszynki jest DMT. Dimetylotryptamina /DMT/ to organiczny związek chemiczny, dwumetylowa pochodna tryptaminy, psychodeliczna substancja psychoaktywna, występująca w ludzkim organizmie. DMT występuje w naturze w wielu gatunkach roślin. Rośliny zawierające DMT są powszechnie używane przez południowoamerykańskie plemiona indiańskie. Dimetylotryptamina jest np. składnikiem napoju ayahuasca.

DMT jest głównym alkaloidem wielu roślin, między innymi Mimosa hostilis, Diplopterys cabrerana i Psychotria viridis. Jest także pobocznym alkaloidem tabaki robionej z kory Viroli. Występuje także w roślinach Anadenanthera peregrina i Anadenanthera colubrina, z których otrzymuje się tabakę Yopo i Vilca.

Źródłem DMT jest właśnie szyszynka. Współczesna medycyna nieznacznie zajęła się szyszynką i zna trochę rolę tego gruczołu, za to metafizyka zna go doskonale. Kartezjusz uważał szyszynkę za „siedzibę duszy”, a zarówno zachodnie i wschodnie tradycje mistyczne, uważają że szyszynka to nasze ludzkie centrum duchowo-komunikacyjne.

PS. Kupmy wreszcie ten filtr do wody, Karolku.

__________
#TrzecieOko

ostatnie z oświecenie

Kochaj i już

Kochaj siebie i dla samego siebie, wybaczaj, nie chowaj urazy, a nie
Jak przestać myśleć

Jak przestać myśleć

Przydarzają się nam różne sytuacje, ale najmocniej odczuwane są te związane ze
Jak kreować rzeczywistość

Jak kreować rzeczywistość

Dzięki ogromnemu zainteresowaniu kontynuuję temat świadomej kreacji rzeczywistości. Zanim tę kreację wdrożysz,
Co jest z Tobą nie tak

Co jest z Tobą nie tak

Od narodzin wpaja się nam podporządkowanie, zobowiązania, służbę ojczyźnie, rodzinie, religii, partii, firmie,
Co powiesz to się ziści

Co powiesz to się ziści

Zadziwiająca prostota działania kreacji, fenomenalna wręcz zasada działania, ale i logiczna w
idź do góry