Najtrudniej poznać samego siebie

Śmierć na życzenie

Śmierć na życzenie

w prawdziwie/świadomie/zdrowotnie

Śmierć na życzenie – mała opowiastka. Pewien naukowiec chcąc udowodnić swoją teorię, szukał ochotnika wśród skazanych na śmierć /na krześle elektrycznym/. Zaproponował temu człowiekowi śmierci bez cierpienia. Zamiast krzesła elektrycznego dokonane zostanie na ręce skazanego małe nacięcie na tętnicy tak, aby krew powoli ściekała. Nastąpi śmierć bez cierpienia, a ból będzie niezauważalny. Skazaniec się zgodził się, bo śmierć w ten sposób była lepsza, niż śmierć na krześle elektrycznym.

Śmierć na życzenieŚmierć na życzenie

Skazańca umieszczono na stole, skrępowano, zrobiono małe nacięcie nadgarstka i podłożono naczynie na krew pod spodem. Cięcie było płytkie, ale wystarczające, aby skazany uwierzył, że podcięto mu żyły. Pod stołem zaś zamontowano regulowalny zbiornik z cieczą. Skazany słyszał skapującą krew jak sądził, licząc każdą swoją kroplę. Za pomocą zaworu regulowano spadające krople, aż do zaniku. Wówczas skazany z przerażenia dostał ataku serca i umarł.

Dowodzi to, że ludzki umysł ściśle wypełnia wszystko to, co akceptuje, niezależnie od tego, czy jest to zjawisko pozytywne czy nie. Czyli to co nam się wydaje i niekoniecznie jest prawdą oddziałuje na całą ludzką psychikę i ciało. Nasz umysł może zostać oszukany i zostaje oszukiwany niejednokrotnie. I mimo iż sam siebie nie oszukuje, to jednak gdy czegoś nie pojmuje, stwarza coś, co tak naprawdę nie istnieje. Mało tego, potrafi się tym czymś zasugerować, uwierzyć i dokonać działań zgodnych z przekonaniami. Co to oznacza?

Oznacza to, że nasz umysł da się bardzo łatwo zmanipulować jeśli uwierzy. Jeśli uwierzy, że jest zagrożony np. korona wirusem, albo co gorsza usłyszy, że go po prostu ma, gdy jednocześnie jest niskiej świadomość, jest łatwowierny, wówczas zostaje oszukany. Tak samo jest wtedy, gdy ludziom mówi się, że mają korona wirusa, raka, stan zawałowy lub zawał, etc – ludzie mało świadomi umierają z czystej sugestii. I nie ma już znaczenia czy to sugestia, czy autosugestia. Tym bardziej, że szopka medialna stale podsyca i sprzyja bezmyślnie kłamstwu. Warto zatem uważać na to, w co się wierzy, bo podświadomość jest największą nie koniecznie twórczą siłą człowieka i potrafi spełnić nieprawdopodobne.

Z utęsknieniem czekam także na pozew zbiorowy palaczy. Którzy to wręcz są indywidualnie manipulowani i poddawani zgubnej sugestii zdrowotnej, poprzez zamieszczane zdjęcia na paczkach papierosów.

PS. Jeśli w coś wierzysz to istnieje, jeśli nie to nie. – August Witti

Tags:

najnowsze z prawdziwie

Duchowość kwantowości

Duchowość kwantowości. Odkrycie fizyki kwantowej na nowo zdefiniowało sposób, w jaki postrzegamy
trójkąt dramatyczny

Trójkąt dramatyczny Karpmana

Trójkąt dramatyczny jest dobrze znanym modelem psychologicznym. Sporo ludzi powiela ten odwieczny, choć
Translate »
idź do góry