Najtrudniej poznać samego siebie

Spokój i cisza wewnętrzna

Spokój i cisza wewnętrzna

w kwantowo/oświecenie/prawdziwie

Spokój i cisza wewnętrzna. Jedyną osobą, którą możesz zmieniać jesteś Ty sam, zatem mało istotne jest zaangażowanie w jakiekolwiek sprawy z Tobą nie związane. Emocjonalność stanowi przeszkodę do rozwoju wewnętrznego, dlatego tak ważny jest spokój.

Spokój i cisza wewnętrzna

Spokój i cisza wewnętrzna

Wszyscy jesteśmy uwikłani w więzy rodzinne, środowiskowe, w przyjaźnie i sympatie, ale to my sami jesteśmy dla siebie najważniejsi. To my sami zmieniając siebie, podwyższając swoje wibracje, zachowując wstrzemięźliwość emocjonalną i harmonię wewnętrzną, tak naprawdę możemy zmieniać świat. To co obecnie zachodzi na Ziemi, a o czym media i politycy /system/ nie mówią, bo zupełnie tego nie rozumieją, albo wręcz się obawiają, jest kluczowym znakiem naszych czasów. Wszelkie spostrzeżenia kwantowe, oświecone prognozy, przepowiednie, symptomy, sprowadzają się do tego samego zjawiska. Następuje zmiana i to totalna zmiana rzeczywistości, gdzie my jako uświadomiona jednostka stanowimy klucz do przyszłości, a za razem podwalinę przyszłych czasów.

Co to de facto oznacza? Jeżeli już jako tako rozumiemy, że coś istotnie się zmienia w naszej rzeczywistości. Dostrzegliśmy to i pojmujemy, to oczywistym jest, że są to zmiany totalne i bez wątpienia wielkie. Nie jesteśmy w stanie w pełni tego zrozumieć, bo nasza rzeczywistość jest zafałszowana przez nas samych. Poprzez naukę, wiedzę i system, który czerpie z tego fałszu korzyści. W tym wymiarze my jesteśmy tylko pionkiem w grze. W grze nie mającej nic wspólnego z życiem, zrozumieniem przyrody, a przede wszystkim zrozumieniem siebie i swoich możliwości. Wszędzie tłoczą nam do głowy, że społeczeństwo, naród, wyznawcy danej religii są istotą, pozbawiając nas własnej tożsamości i samoświadomości.

Ale gdy skupimy się na sobie w sposób uczciwy względem siebie. Gdy zagłębimy się we własne myśli, dojrzymy tam samych siebie i swoją świadomość. Okaże się wówczas, że to my i tylko my dla siebie jesteśmy najważniejsi i najistotniejsi. A przez zmiany w swoich własnych zachowaniach, poprzez uczciwość wobec siebie, poprzez prawdę i umiłowanie wszystkiego co wokół. Przy jednoczesnym braku emocji, jesteśmy w stanie świadomie i fizycznie wpływać na własne życie, na rzeczywistość i schematy. Możemy i umiemy je korygować, możemy i potrafimy się leczyć, umiemy i potrafimy spowodować, że nasze życie nabiera wreszcie sensu. A poprzez te zmiany, wysokie wibracje, poprzez rozwój świadomości i brak emocji, jesteśmy w stanie osiągnąć to o czym w głębi marzymy, czyli szczęście i pełnię życia.

Spokój i cisza wewnętrzna – Podsumowanie:

Pomijam już fakt, że wszelkie zmiany zdrowotne, dobra materialne, dostatek i nasze marzenia realizują się wówczas łatwiej i bardziej spektakularnie. Skoro życie jest formą hologramu, to my możemy i powinniśmy go sami tworzyć, a nie pozwalać innym za nas decydować. Im mniejsze zaangażowanie w schematy i wahadła, tym większa możliwość kreacji. Mniej emocji, tym lepsze i spokojniejsze życie. Im więcej wiary w nas samych tym większe cele do osiągnięcia. Więcej miłości tym więcej radości, im większy zachwyt tym większa cierpliwość i pozytywne nastawienie. Temu wszystkiemu potrzebny jest pokój i wewnętrzny spokój. Dążmy do tego, a wszystko będzie dla nas najlepsze, najwspanialsze i cudowne.

PS. To proste – chcieć to móc. Chyba, że komuś zależy na chaosie… a to przepraszam i znikam. – August Witti

_____
#Spokoj

najnowsze z kwantowo

Moc pragnienia

Moc pragnienia

Moc pragnienia. Jak to jest, że pragnienia się spełniają, im większe, poparte
Świadomość finansowa

Świadomość finansowa

Świadomość finansowa, jak i wszystko, jawi się w naszej głowie. Wielu ludzi
Przebiegunowanie Ziemi

Przebiegunowanie Ziemi

Przebiegunowanie Ziemi. Pole magnetyczne Ziemi wielokrotnie, przez cały okres istnienia, się zmieniało.
Translate »
idź do góry