Spontaniczna zmiana świadomości

Spontaniczna zmiana świadomości

w kwantowo/oświecenie/prawdziwie

Spontaniczna zmiana świadomości to właśnie jest “Przebudzenie”. Można je opisać jako uświadomienie sobie wyższego wymiaru rzeczywistości, osadzonego w uniwersalnej świadomości jedności /universum/. Temu skokowi towarzyszy pozytywny stan emocjonalny, w tym radości, jedności, miłości i ekstazy. Ta ostatnia bywa męcząca, gdyż jest to nieustanny przepływ energii. Oczywiście ma to zdecydowany wpływ na życie osoby przebudzonej. Jest wiele czynników pobudzających skoki świadomości, jak np. doświadczenia śmierci, szok, trauma, podniesienie energii Kundalini, oczyszczenie czakr, medytacja, ale też święte rośliny i grzyby – psychodeliki, które nas w tym wspomagają.

Spontaniczna zmiana świadomościSpontaniczna zmiana świadomości – Rozważania

Już na początku rozwoju, chociaż to żaden rozwój nie jest, następuje zgrzyt, bo przeszkadza nasz materialistyczny mentalizm. Wielu ludzi też może czuć się nie na miejscu i być odłączonych w świecie opartym w dużej mierze na wartościach materialistycznych i posiadaniu. Musimy jednak to przebudzenie zintegrować i połączyć z naszym życiem, bo inaczej nie będzie nam służyć. Wymaga to dostrojenia się do wyższego stanu świadomości i włączenia go w nasze codzienne życie. Wymaga też ogarnięcia wszystkiego co już umiemy i wiemy w jedno.

Ludzie, którzy dokonali takiej integracji i transformacji życia, są nazywani “oświeconymi”, bo wiąże się to ze wzrostem intelektu i szerokim widzeniem świata. I nie jest to nic nadzwyczajnego, bo to naturalny stan człowieka. Oznacza to, że ​​jesteśmy tak głęboko osadzeni i zakorzenieni w mylnej rzeczywistości. Uwolnienie od matriksa, od złudzeń i fikcji oraz jednoczesna identyfikacja ego wydaje się nam być niemożliwa.

Jednak gdy dostrzeżemy, że nasza świadomość rozciąga się daleko poza naszą fizyczną formę i naszą rzeczywistość, wówczas stanie się to oczywistym faktem. A wówczas nasz standard powiększa się o wolność, tolerancję, współczucie, bezwarunkową miłość, prawdę, uczciwość, autentyczność, empatię, szacunek etc. Sporo jak na jedną życiową zmianę, zatem korzystne jest jej się poddanie.

Spontaniczna zmiana świadomości – Podsumowanie

Gdy dojdziemy do świadomości, do naszego naturalnego stanu, możemy wówczas dostrzec jak rzeczywiście wygląda nasz świat, bez anormalności psychicznej i emocjonalnej, bez schizofrenii społecznej. Ten stan nowej świadomości, albo świadomości rozwiniętej zapewnia nam wolność, pełny potencjał, życiową satysfakcję i szczęście. To nasze wewnętrzne wyzwolenie, otwarcie i integracja ze wszystkim wokoło. To wielka rewolucyjna zmiana w człowieku. To wyzwolenie z okowów materializmu, systemu, strachu, bólu i cierpienia. To jest to!

PS. Raz, dwa, trzy, nowy człowiek patrzy. – August Witti

_________________________
#SpontanicznaZmianaSwiadomosci