Strach Covidian

Strach Covidian

w patriotycznie/świadomie

Strach Covidian – rządy państw wykorzystują strach do kontrolowania i manipulowania populacją ludzką. Quasi-rządowe organizacje zajmujące się zdrowiem, jak np. znana ze złej sławy Światowa Organizacja Zdrowia, forsują szczepionki przy użyciu taktyki strachu. Na całe szczęście wypływająca nieustannie korupcja polityczna niszczy zaufanie ludzi, którzy się budzą widząc i wiedząc już co się dzieje. Niestety media wciąż podsycają złą propagandę.

Strach Covidian

Strach Covidian

To globalny problem, ponieważ zaszczepiono w ludzkich umysłach tyle strachu, że ludzie są posłuszni i wykonują jak roboty to, co zalecają agencje zdrowia. Cały problem w tym, że w szczepionkach odnotowano obecności rtęci, ponadto szczepionki nie są testowane pod kątem bezpieczeństwa. Koncerny farmaceutyczne skorumpowały polityków niebotycznymi pieniędzmi. Słyszymy i czytamy to coraz częściej.

Państwa totalitarne zawsze wykorzystywały strach, aby zniewolić obywateli. Tak było i w mniejszym stopniu jest teraz w Rosji, tak też było w nazistowskich Niemczech i z racji, że III Rzesza nadal trwa w zapisach ustawowych, nadal jest. Co gorsza ten terror strachu rozprzestrzenił się to obecnie na prawie wszystkie kraje.

„Jedyne, czego musimy się bać, to sam strach” – Franklin Delano Roosevelt. To strach pozbawia ludzi praw człowieka, a pycha rządzących popycha społeczeństwo do totalitaryzmu. W świadomości pierwszą zasadą jest wyzbyć się strachu i to musimy zrobić. Pandemie i zarazy są jak wojna, ludzie zatracają rozum i szaleją. Manipulacja sięgnęła zenitu i albo się otrząśniemy, albo wkrótce będziemy mieli III Wojnę Światową. Waluta cyfrowa uzupełnia tyranię. Gdy zniknie gotówka, będziemy pod ścisłą kontrolą, bo zapisy cyfrowe można śledzić bez oporów. Jeśli czegoś nie zrobisz zamkną ci konto bankowe i finito.

Strach Covidian – Rozważania:

Plandemia jest zaplanowana i służy jedynie ograniczeniom. A powrotu do tego co dawniej może nie być. Cieszę się, że mieszkam w Polsce, bo tutaj jeszcze tego na co się zanosi nie widać. Ponadto sytuacja może szybko się odmienić, bo Polacy to raptusy, w gorącej wodzie kąpani. U nas jeszcze te mechanizmy kontroli nie działają i nieprędko zadziałają, bo na szczęście jesteśmy mocno zacofani. Kłamstwa systemu należy odkłamywać, każdego systemu, także tego w sutannach. Ale gołym okiem widać, że system chce stać ponad prawem.

Przerażające jednak jest, że spora część społeczeństwa tego nie widzi i jak barany idą na rzeź, donosząc i kolaborują z rządem. Znamy to już. Przy czym teraz to nie rządy będą władzą, władzą są korporacje. Wszelkimi sposobami należy to zwalczać, tak jak to się odbywa w Polsce z lekarzami, którzy już dawno zapomnieli o przysiędze Hipokratesa. Robią wszystko dla kasy. Ale pycha podąża przed upadkiem i koła historii nie zatrzyma nikt. Raz na wozie, raz pod wozem. Państwowość zanika, a na to miejsce chcą wskoczyć korporacje, a wówczas będziemy mieli dyktatorów, jeśli nic nie zrobimy.

Strach Covidian – Podsumowanie:

Rozwiązaniem jest rozwój świadomości, który pociąga za sobą miłość, odejście od etatyzmu i zdecydowanie większą anarchię w życiu prywatnym. Należy pamiętać o prawach człowieka, ba nawet nauczyć się ich na pamięć, aby nie dać się zaszufladkować. Skupmy się na sobie, na swoim szczęściu, miłości i radości. Strach i smutki odłóżmy do lamusa, bo dusza /świadomość/ jest nieśmiertelna i bać się nie ma co. Jeśli ci się wydaje, że bez pracy zginiesz, to spróbuj żyć bez pracy. Chociaż spróbuj, bo to możliwe, zwłaszcza jak kochasz co robisz i działasz z pasją.

PS. Poziom strachu jest nieproporcjonalny do zagrożenia. Trzeba o tym głośno mówić i absolutnie się temu nie poddawać. – August Witti

___________
#Strach #Covid