Stwarzamy własne życie

Stwarzamy własne życie

w prawdziwie/świadomie/zdrowotnie

Stwarzamy własne życie. Wielu z nas ciągle się wydaje, że to co złego dzieje się w naszym życiu, to sprawka innych. A to co dobrego – nasza. Otóż nie. Wszystko jest naszą sprawką, wszystko stworzyliśmy wiarą i przekonaniem, a te przyjęliśmy niejednokrotnie bez zastanowienia /bez świadomości/. I trwamy tak w zawieszeniu i cierpimy. Można się oburzać na takie stwierdzenia, można zaprzeczać, można też ignorować. Można nie przyjmować do wiadomości. Ale i tak taka jest prawda. Stwarzamy własne życie.

Stwarzamy własne życieStwarzamy własne życie

To nie jakaś tam niedorzeczność i bajanie. Trzeba to wziąć poważnie i zaobserwować. Lata dzieciństwa są tymi, w których przyjmujemy wszystko na wiarę. Nawet wierutne głupoty przyjmujemy. Mało tego, później te głupoty szerzymy, wierzymy w nie i głosimy. Przy każdej okazji. A prawda jest taka, że dopóki nie doświadczysz, to nie wiesz. Dopóki nie zrozumiesz i świadomie nie pojmiesz, to nie wiesz.

Dlatego tyle cierpienia na Ziemii. Bo zamiast wyciągać wnioski, zamiast stawać się świadomymi, tkwimy w Matrixsie, bo tak. Bo tak postanowiliśmy, mimo iż czasami nie chcemy. I dopóki nie zdamy sobie sprawy ze swej indolencji, dopóty będziemy tkwili w niewolnictwie. Bo czy człowiek z tymi wszystkimi numerami, datą urodzin, peselem, nipem, kontem, nr. telefonu, IP, pracą, ubezpieczeniem i na dodatek położeniem, bo komórki dają taką możliwość, czy taki człowiek może być wolny?

Nie dosyć, że nie jest, to nawet nie dopuszcza do siebie niewoli i wszystkiego co za tym idzie. Całe nasze życie jesteśmy pilnowani przez system. Już przy narodzinach. Pierwsze oceny dziecko dostaje już w pierwszej minucie jego życia – mowa o skali Apgar. Każdy parametr jest oceniany w skali od 0 do 2 punktów.

Łączna suma punktów określa kondycję noworodka. Ocena taka wykonywana jest dwa razy lub cztery. Ocenę noworodka wykonuje lekarz. Dwukrotnie: w pierwszej i piątej minucie życia – u noworodków urodzonych w stanie dobrym (które otrzymały 8–10 pkt Apgar). Czterokrotnie: w pierwszej, trzeciej, piątej i dziesiątej minucie życia. Noworodków urodzonych w stanie średnim (4–7 pkt Apgar) i ciężkim (0–3 pkt Apgar). Stan noworodka oceniany jest jako dobry, jeżeli punktacja w skali Apgar wynosi 8-10 punktów, średni. Gdy wynosi ona 4-7 punktów, zły przy punktacji poniżej 4 punktów.

Od tego momentu życie jest sterowane. Nie jesteś wolnym człowiekiem, gdyż nie możesz zostać kim chcesz. Możesz tylko w pewnym zakresie wyboru zostać tym, jaką rolę przydzielił ci system. Taka ocena trwa przez całe życie, w przedszkolu, szkole, życiu, pracy – nieustannie. Czy to jest wolność? No nie. Czy to może prowadzić do wolności? Także nie. Niby dokonujemy wyboru, ale z niskim Apgar do mat- fizu nie trafimy. Nie trafimy też na studia i do satysfakcjonującej nas pracy.

Bowiem ta ocena później przeradza się w różne inne. Tzn. nie przeradza, bo każdy może, nawet Hawking może. Ale system uważa inaczej. System nadaje ci rolę, nawet w numerze pesel. Numer PESEL to jedenastocyfrowy symbol numeryczny, który pozwala na łatwą identyfikację osoby, która go posiada. Numer PESEL zawiera datę urodzenia, numer porządkowy, oznaczenie płci oraz liczbę kontrolną. I gdzie tu wolność?

Stwarzamy własne życie – Podsumowanie:

Dajemy sobie narzucać pewne reguły, przyjmujemy je, trwamy w nich i umieramy, nie zaznając wolności ni razu. Dlaczego tak jest? Ano przez naszą łatwowierność, przez indolenctwo umysłowe, przez brak świadomości i przez ignorancję. Sami stwarzamy swoje życie. Albo przyjmiesz jak postrzegają cię inni, albo zaczniesz wreszcie żyć.

Ale do życia potrzeba świadomości, a do niej mistrza, lub wysokiego IQ i intuicji. Jeśli nie rozwiniesz w sobie zdolności dedukcji lub wrażliwej intuicji, zawsze pozostaniesz niewolnikiem. Nie masz wyjścia. Chyba, że wyniesiesz się do lasu, na pustkowie lub pod ziemię.

PS. Każdą myślą, każdym bzdurzeniem, każdym paplaniem i ignorancją, budujemy swoje życie. – August Witti

__________________
#StwarzamyWlasneZycie