Najtrudniej poznać samego siebie

Sumerowie mieli rację

Sumerowie mieli rację

w oświecenie/kwantowo/prawdziwie

Naukowcy CALTECH – California Institute of Technology, jednej z najlepszych prywatnych uczelni w Stanach Zjednoczonych, dowiedli, że Układ Słoneczny posiada dziewięć planet, a nie jak do tej pory sądzono osiem. Jest to oficjalne ogłoszenie istnienia mitycznej planety Nibiru /planeta X/. Tym samym stare historyczne przekazy nie są mrzonką i jednak …

Sumerowie mieli rację!

Sumerowie mieli racjęTeoria Nibiru, czyli mitycznej planety, która porusza się po wydłużonej orbicie wokół Słońca, jest prawdziwa, a Sumerowie to opisali bo, że prawdopodobnie mieli kontakty z tą planetą i jej mieszkańcami. Planeta X jest niewidoczna i znajduje się daleko poza orbitą Neptuna, ok. 200 razy dalej niż odległość z Ziemi do Słońca. Porusza się po wydłużonej eliptycznej orbicie i posiada masę dziesięciokrotnie większą od Ziemi. Ta masa właśnie powoduje wiele anomalii astronomicznych zauważonych w odległych rejonach Układu Słonecznego /za pasem Kuipera/.

Badacz Zecharia Sitchin jako pierwszy stwierdził w oparciu o teksty cywilizacji sumeryjskiej, że nieznana dotychczas planeta Nibiru istnieje. Badane przez niego teksty sumeryjskie zawierają również informacje o mieszkańcach Nibiru, zwanych Anunnaki, opisując ich jako zaawansowaną cywilizację. Planeta X pojawia się regularnie w pobliżu Ziemii co 3600 lat, przelatując pomiędzy Marsem a Jowiszem. Gdy Nibiru pozostaje najbliżej Ziemii, Anunnaki przybywają i kontaktują się z ludźmi. Najprawdopodobniej i tym razem możemy spodziewać się kontaktu.

To co obecnie odczuwamy, zwiększony rezonans Ziemii, zwiększający się rezonans ludzi, obudzenie, zmiany genetyczne DNA i wszelkie inne zjawiska, to najprawdopodobniej przygotowanie do tych kontaktów, bo że one nastąpią jest pewne. W tekstach Sumerów znajdujemy ilustracje planety X i jej mieszkańców przypominających anioły, zatem i nasza Biblia o nich mówi. Pozostało nam Ziemianom tylko już potwierdzenie wizualne tego, co matematyka już dawno wyliczyła i cierpliwe czekanie na kontakt.

PS. Cóż po­zos­tało cioci, jak być aniołem dobroci. 

_______
#Nibiru

ostatnie z oświecenie

pewność siebie

Pewność siebie

Pewność siebie Kilka wskazówek, jak podnieść niską samoocenę Każdy człowiek ma poczucie
Matrix

Świat to Matrix

Człowiek aby żyć, nie musi władać ziemią, nie musi wcale jej posiąść,
Pożegnanie z facebookiem

Pożegnanie z facebookiem

Podobnież jak papierosy, pragnę rzucić FB i inne portake społecznościowe. Nie żebym
Translate »
idź do góry