Najtrudniej poznać samego siebie

Sumerowie mieli rację

Sumerowie mieli rację

w kwantowo/oświecenie/prawdziwie

Naukowcy CALTECH – California Institute of Technology, jednej z najlepszych prywatnych uczelni w Stanach Zjednoczonych, dowiedli, że Układ Słoneczny posiada dziewięć planet, a nie jak do tej pory sądzono osiem. Jest to oficjalne ogłoszenie istnienia mitycznej planety Nibiru /planeta X/. Tym samym stare historyczne przekazy nie są mrzonką i jednak …

Sumerowie mieli rację!

Sumerowie mieli racjęTeoria Nibiru, czyli mitycznej planety, która porusza się po wydłużonej orbicie wokół Słońca, jest prawdziwa, a Sumerowie to opisali bo, że prawdopodobnie mieli kontakty z tą planetą i jej mieszkańcami. Planeta X jest niewidoczna i znajduje się daleko poza orbitą Neptuna, ok. 200 razy dalej niż odległość z Ziemi do Słońca. Porusza się po wydłużonej eliptycznej orbicie i posiada masę dziesięciokrotnie większą od Ziemi. Ta masa właśnie powoduje wiele anomalii astronomicznych zauważonych w odległych rejonach Układu Słonecznego /za pasem Kuipera/.

Badacz Zecharia Sitchin jako pierwszy stwierdził w oparciu o teksty cywilizacji sumeryjskiej, że nieznana dotychczas planeta Nibiru istnieje. Badane przez niego teksty sumeryjskie zawierają również informacje o mieszkańcach Nibiru, zwanych Anunnaki, opisując ich jako zaawansowaną cywilizację. Planeta X pojawia się regularnie w pobliżu Ziemii co 3600 lat, przelatując pomiędzy Marsem a Jowiszem. Gdy Nibiru pozostaje najbliżej Ziemii, Anunnaki przybywają i kontaktują się z ludźmi. Najprawdopodobniej i tym razem możemy spodziewać się kontaktu.

To co obecnie odczuwamy, zwiększony rezonans Ziemii, zwiększający się rezonans ludzi, obudzenie, zmiany genetyczne DNA i wszelkie inne zjawiska, to najprawdopodobniej przygotowanie do tych kontaktów, bo że one nastąpią jest pewne. W tekstach Sumerów znajdujemy ilustracje planety X i jej mieszkańców przypominających anioły, zatem i nasza Biblia o nich mówi. Pozostało nam Ziemianom tylko już potwierdzenie wizualne tego, co matematyka już dawno wyliczyła i cierpliwe czekanie na kontakt.

PS. Cóż po­zos­tało cioci, jak być aniołem dobroci. 

_______
#Nibiru

najnowsze z kwantowo

Aktywacja DNA

Aktywacja DNA

Aktywacja DNA – co to takiego? Jako gatunek ewoluujemy i budzimy uśpione
Taki dzień jak dzisiaj

Taki dzień jak dzisiaj

W taki dzień jak dzisiaj, poniedziałkowy, lekko dżdżysty, doceniam moje życie, wszystko
Strach a świadomość

Strach a świadomość

Strach a świadomość – Natura egoistycznej odrębnej tożsamości, która nieustannie stara się
Translate »
idź do góry