Najtrudniej poznać samego siebie

Świadomie wybieramy duszę

w kwantowo/oświecenie/prawdziwie

W momencie poszerzenia świadomości człowiek zaczyna prowadzić bogate życie wewnętrzne. Na początku wymaga to naszej energii. Musimy oczyścić nasze serce z bólu, aby rozkwitnąć wewnętrznie, zrozumieć istotę rzeczy. I o ironio bogate życie wewnętrzne nie jest tym, co potocznie określamy jako bogate życie zewnętrzne. Tu w 3D bogactwo mierzy się często ilością posiadanych rzeczy i pieniędzy. W wyższych stanach świadomości bogactwo mierzy się brakiem rzeczy. Natomiast bogactwem jest wewnętrzne poczucie “wiem”, ze szczegółami technicznymi, poczucie “znam” z pełną funkcjonalnością i poczucie “rozumiem”, wraz z narastającą wyższą świadomością. Zatem …

świadomie wybieramy duszę.

świadomie wybieramy duszęZewnętrzne bogactwo przeszkadza w czerpaniu radości z darów życia, jak otaczająca nas fenomenalna natura, rozwiązywanie wszelkich wewnętrznych bolączek i niechcianych schematów i na koniec zdolność dawania i otrzymywania miłości. I w istocie, gdy stajemy się świadomi, nie odczuwamy potrzeby osiągania spełnienia na zewnątrz, zewnątrz nas mało interesuje. Nasze serce zostaje wyleczone z bólu i cierpienia, wówczas możemy już czerpać korzyści z wypracowanych dobrodziejstw. Jeżeli natomiast nasza wewnętrzna przestrzeń psychiczna jest zaśmiecona bólem i nieodpowiednimi wartościami, pozostajemy nadal niespełnieni. Zatem bogactwo nie ma znaczenia, ma natomiast poszerzanie świadomości, bo nie ma nic lepszego niż miłość i szczęście.

Bogactwo wewnętrzne jest sporym osiągnięciem, wymagającym puszczanie wszystkiego w celu stworzenia wewnętrznej przestrzeni do odczuwania miłości i wdzięczności. Ludzie żyją w poczuciu winy, wstydu, apatii lub żalu, że kłamali i oszukiwali, aby osiągnąć swój cel, swoje bogactwo. To poczucie tych niskich energii trzyma ich w nieświadomości. Aby utrzymać ten stan, trzeba żyć z obciążeniem psychicznym i bólem, a są to najzwyklejsze tortury dla umysłu i trzeba go nieustannie bałamucić. Ci ludzie nie potrafią stawić czoła sobie, nie mogą się wyzwolić, nie mogą działać szczerze i zgodnie z prawdą, ponieważ w ciszy wyszłyby na wierzch ich czyny, przewinienia, wyrzuty, a to mogłoby doprowadzić do granic obłędu. W konsekwencji żyją jak żyli, w szaleństwie konsumpcji.

Ten model to społeczeństwo powierzchowne, pazerne, rozproszone nałogami, skłonnościami i dewiacjami. Ponadto społeczeństwo destruktorów nie budowniczych, bo chęć zaspokojenia bogactwa, powoduje upadek moralny, a “pycha kroczy przed upadkiem”. Zastanawiamy się skąd taki wysyp rzeczy i zachowań nie do pomyślenia w elitach władzy, religii, w świecie biznesu, a no właśnie stąd. Ta postawa to współczesny socjopata korporacyjny i nie ma dla nich dobrych prognoz. Życie wewnętrzne i jego świadomy rozwój jest motorem rozwoju w ogóle, gdyż widzimy rzeczy i sytuacje jakimi one są, możemy na nie wpływać, zmieniać, a z czasem i przekształcić wzorce.

Osiągnięcie wewnętrznej pełni skutkuje pustką. Tego rodzaju wydawać by się mogło paradoksalne osiągnięcie jest kluczowe, gdyż inaczej nie dostrzeżemy, że zewnętrzne osiągnięcie bogactwa nie jest tożsame z wewnętrznym rozwojem świadomości. W tym pierwszym nie dostrzegamy miłości, wybaczenia i odpowiedzialności. Równowaga wewnętrzna jest kluczowa, gdyż wówczas możemy świadomie wybierać duszę a nie trywialną i pustą powierzchowność. Wówczas świadomie możemy się cieszyć owocami wewnętrznego bogactwa, które daje poczucie respektu, spełnienia i miłości do wszystkich, a zwłaszcza rodziny, zwierząt domowych i przyjaciół, a wówczas też polepszy się nasz dobrostan, który pozwoli nam osiągnąć szczęście.

PS. Nie ma nic ważniejszego na tym świecie niż miłość i szczęście, kto doznaje ten wie.

____
#Dusza

ostatnie z kwantowo

Co z tą świadomością

Co z tą świadomością?

Jako, że staram się wszystko przedstawiać przystępnie i racjonalnie, i tym razem
świadomość leczy zdrowie

Świadomość leczy zdrowie

Nie ma we wszechświecie potężniejszej siły nad świadomość, która bywa nazywana Bogiem,
Zbiorowa intencja

Zbiorowa intencja

Współczesna nauka kwantowa udowadnia, że nasze, ludzkie, zbiorowe myśli i intencje mają

Kronika Akaszy

„Kronika Akaszy to przestrzeń wspomnień, teraźniejszości i przyszłych projekcji” Zgodnie ze starożytną
Translate »
idź do góry