Najtrudniej poznać samego siebie

świadomość leczy zdrowie

Świadomość leczy zdrowie

w kwantowo/oświecenie/zdrowotnie

Nie ma we wszechświecie potężniejszej siły nad świadomość, która bywa nazywana Bogiem, eterem, orgonem, etc. Nasza osobista świadomość jest odbiciem kosmosu i boga, zatem kierując swój umysł + intencję + emocje w odpowiedni sposób, możesz i zmieniasz zarówno swoje ciało fizyczne jak i całe swoje otoczenie i życie. Zastanówmy się zatem …

jak świadomość leczy zdrowie?

jak świadomość leczy zdrowieCiało jest holograficzną projekcją świadomości każdego z nas, a my /każdy z nas/ mamy bezpośredni wpływ na ten hologram. Co za tym idzie z kolei mamy bezpośredni wpływ na całe fizyczne zdrowie swojego ciała. Otóż jedną z kluczowych zasad fizyki kwantowej jest to, że nasze myśli determinują rzeczywistość.

Czynnikiem decydującym o zachowaniu energii na poziomie kwantowym jest właśnie świadomość obserwatora. A tym obserwatorem jesteś ty. Bez znaczenia zatem czy wierzysz, czy nie, bo racjonalna nauka mówi wyraźnie – ty kreujesz.

Świat nieustannie czeka, aż podejmiemy decyzję, wybierzemy, aby z kolei on mógł zadziałać właśnie tak jak my chcemy. I tu nie trzeba filozofa, wystarczy uważny obserwator. Ludzkie pole energetyczne nieustannie oddziałuje i bezpośrednio wpływa na pole kwantowe otaczającej nas przestrzeni. Energia naszych przekonań i intencji przenika do naszego pola energetycznego, a także do pól do których mamy dostęp. Sprawcą tego są nasze emocje, myśli i słowa.

W znacznym uproszczeniu to nasze myśli, a co za tym idzie słowa, emocje, wierzenia i intencje, które nauka nazywa polem energii ludzkiej informują rzeczywistość w nas i wokół nas bez przerwy, jaka jest nasza wola. Ale jak domyślić się można większość tych dyrektyw to fejk, gdyż artykułowana jest nieświadomie i co gorsza wbrew nam samym. Dlatego też należy i trzeba ćwiczyć swą świadomość, kształtować ją, aby żyć zdrowiej, lepiej, szczęśliwiej, w dobrostanie i miłości. Należy pokochać siebie.

Zdaniem fizyki kwantowej, mistyków i ludzi świadomych rzeczywistość oscyluje między formą a energią. Fizyka kwantowa ewidentnie to zauważa. Dlatego też gdy oscyluje w energetyczną bezforemność materii, mamy jako obserwator /sprawca/ pełną i całkowitą kontrolę nad tym co dalej. Ponosimy też całkowitą odpowiedzialność za to, co tworzymy w swoim życiu, bez względu czy robimy to z pełną uwagą /świadomie/, czy też nie.

Ta odpowiedzialność przekłada się na życie. Zatem mamy życie jacy w środku jesteśmy. Jeśli jesteśmy chaotyczni, niezorganizowani, nieuważni, nieświadomi – mamy bryndzę. Jeśli zaś rozwijamy swoją świadomość, dokonujemy coraz większych skoków świadomości, podnoszą się nasze wibracje. Stajemy się uważni, a wszystko wokół zaczyna składać się na szczęście. Fortuna nam sprzyja.

Istotne tutaj staje się zrozumienie i stwierdzenie naszej zdolności tworzenia, kreowania i uzdrawiania jako obserwator. Ten komfort daje nam osobisty rozwój świadomości, wsłuchanie się w podszepty serca, organu rozumnego 60 razy szybszego niż mózg. Nasze ciała są hologramem naszej świadomości i zbiorem naszych przekonań o nas samych. Pytanie czy to nasze przekonania, czy podpowiedziane, albo co gorsza zmanipulowane.

Gdy zaś zmienimy przekonania o sobie samych, wierzymy w siebie, zmienimy stosunek do…, wówczas jesteśmy zdolni, coraz bardziej swobodnie, zmieniać swoją własną energię. Ta energia z kolei określa nasze pole energetyczne w nas i wokół nas, którego zasięg rośnie wraz ze świadomością. Proste – proste.

PS. Najpierw wiara, później cuda.

ostatnie z kwantowo

Co z tą świadomością

Co z tą świadomością?

Jako, że staram się wszystko przedstawiać przystępnie i racjonalnie, i tym razem
Zbiorowa intencja

Zbiorowa intencja

Współczesna nauka kwantowa udowadnia, że nasze, ludzkie, zbiorowe myśli i intencje mają

Kronika Akaszy

„Kronika Akaszy to przestrzeń wspomnień, teraźniejszości i przyszłych projekcji” Zgodnie ze starożytną
sześć poziomów świadomości

Sześć poziomów świadomości

Świadomość rozumiemy jako stan podwyższonej świadomości, postrzegania, odbioru tzw. rzeczywistości, w którym
Translate »
idź do góry