Najtrudniej poznać samego siebie

Świadomość to zdrowie

Świadomość to zdrowie

w kwantowo/oświecenie/zdrowotnie

Świadomość to zdrowie. Nie ma we wszechświecie potężniejszej siły nad świadomość, która bywa nazywana Bogiem, eterem, orgonem, etc. Nasza osobista świadomość jest odbiciem kosmosu i boga, zatem kierując swój umysł + intencję + emocje w odpowiedni sposób, możesz i zmieniasz zarówno swoje ciało fizyczne jak i całe swoje otoczenie i życie.

Świadomość to zdrowie

Świadomość to zdrowie

Ciało jest holograficzną projekcją świadomości każdego z nas, a my /każdy z nas/ mamy bezpośredni wpływ na ten hologram. Co za tym idzie z kolei mamy bezpośredni wpływ na całe fizyczne zdrowie swojego ciała. Otóż jedną z kluczowych zasad fizyki kwantowej jest to, że nasze myśli determinują rzeczywistość.

Czynnikiem decydującym o zachowaniu energii na poziomie kwantowym jest właśnie świadomość obserwatora. A tym obserwatorem jesteś ty. Bez znaczenia zatem czy wierzysz, czy nie, bo racjonalna nauka mówi wyraźnie – ty kreujesz.

Świat nieustannie czeka, aż podejmiemy decyzję, wybierzemy, aby z kolei on mógł zadziałać właśnie tak jak my chcemy. I tu nie trzeba filozofa, wystarczy uważny obserwator. Ludzkie pole energetyczne nieustannie oddziałuje i bezpośrednio wpływa na pole kwantowe otaczającej nas przestrzeni.

Energia naszych przekonań i intencji przenika do naszego pola energetycznego, a także do pól do których mamy dostęp. Sprawcą tego są nasze emocje, myśli i słowa.

W znacznym uproszczeniu to nasze myśli, a co za tym idzie słowa, emocje, wierzenia i intencje, które nauka nazywa polem energii ludzkiej informują rzeczywistość w nas i wokół nas bez przerwy, jaka jest nasza wola.

Ta wola może być świadoma, ale na ogół jest zupełnie nieświadoma.

Ale jak domyślić się można większość tych dyrektyw to fejk, gdyż artykułowana jest nieświadomie i co gorsza wbrew nam samym. Dlatego też należy i trzeba ćwiczyć swą świadomość, kształtować ją, aby żyć zdrowiej, lepiej, szczęśliwiej, w dobrostanie i miłości. Należy pokochać siebie.

Zdaniem fizyki kwantowej, mistyków i ludzi świadomych rzeczywistość oscyluje między formą a energią. Fizyka kwantowa ewidentnie to zauważa. Dlatego też gdy oscyluje w energetyczną bezforemność materii, mamy jako obserwator /sprawca/ pełną i całkowitą kontrolę nad tym co dalej. Ponosimy też całkowitą odpowiedzialność za to, co tworzymy w swoim życiu, bez względu czy robimy to z pełną uwagą /świadomie/, czy też nie.

Ta odpowiedzialność przekłada się na życie. Zatem mamy życie jacy w środku jesteśmy. Jeśli jesteśmy chaotyczni, niezorganizowani, nieuważni, nieświadomi – mamy bryndzę. Jeśli zaś rozwijamy swoją świadomość, dokonujemy coraz większych skoków świadomości, podnoszą się nasze wibracje. Stajemy się uważni, a wszystko wokół zaczyna składać się na szczęście. Fortuna nam sprzyja.

Świadomość to zdrowie – Podsumowanie:

Istotne tutaj staje się zrozumienie i stwierdzenie naszej zdolności tworzenia, kreowania i uzdrawiania jako obserwator. Ten komfort daje nam osobisty rozwój świadomości, wsłuchanie się w podszepty serca, organu rozumnego 60 razy szybszego niż mózg. Nasze ciała są hologramem naszej świadomości i zbiorem naszych przekonań o nas samych. Pytanie czy to nasze przekonania, czy podpowiedziane, albo co gorsza zmanipulowane.

Gdy zaś zmienimy przekonania o sobie samych, wierzymy w siebie, zmienimy stosunek do… To wówczas jesteśmy zdolni, coraz bardziej swobodnie, zmieniać swoją własną energię. Ta energia z kolei określa nasze pole energetyczne w nas i wokół nas, którego zasięg rośnie wraz ze świadomością. Proste – proste.

PS. Najpierw wiara, później cuda. – August Witti

__________
#Swiadomosc

najnowsze z kwantowo

Duchowość kwantowości

Duchowość kwantowości. Odkrycie fizyki kwantowej na nowo zdefiniowało sposób, w jaki postrzegamy

Proste prawo przyciągania

Proste prawo przyciągania. O prawie przyciągania pisałem już wielokrotnie na DZIENNIKU WAREZA.

Świadomość jest magiczna

Świadomość jest magiczna. Abstrahując od relacji ciało-umysł, zwyczajność-niezwykłość, rozum-doświadczenie, a także materia-duch,
Translate »
idź do góry