Najtrudniej poznać samego siebie

Świadomość tworzy rzeczywistość

Świadomość tworzy rzeczywistość

w kwantowo/oświecenie/prawdziwie

Świadomość tworzy rzeczywistość.  To jedno stwierdzenie zmieniło całkowicie krajobraz nauki i medycyny. Naukowcy niestrudzenie badają tę ideę, której podstawy dał nam Chrystus, a po nim wielu innych mistrzów /awatarów/. Mędrcy systemu zaś zastanawiają się i dowodzą, jak świadomość może być skorelowana z naturą naszej rzeczywistości. Oto jest pytanie!

Świadomość tworzy rzeczywistość

Świadomość tworzy rzeczywistość

Jednak nadal, mimo usilnych starań, coś tu szwankuje. Szukanie świadomości w mózgu, jest jak delektowanie się cukierkiem przez papierek. Materia zaś jest pochodną świadomości, co oznacza, że ​​każdy z nas może kształtować i tworzyć rzeczywistość. Każdy, poprzez określony styl życia i zachowania, ​​może przyciągać pewne doświadczenia i przyciąga, również te złe.

Chrystus mówił „Będziesz miłował swego bliźniego jak siebie samego”. Oznaczać to miało, że gdy podejdziesz do innych jak do siebie, z szacunkiem i miłością, wówczas dostaniesz to samo. Ale najpierw musisz pokochać siebie w całości, czyli stać się świadomym.

W nowej kwantowej fizyce dostrzeżono również, że to obserwator tworzy rzeczywistość. My jako niewątpliwi obserwatorzy stajemy się osobiście zaangażowani w tworzenie naszej własnej rzeczywistości, która nas otacza. W aspekcie tej obserwacji naukowcy zostali niejako zmuszeni do przyznania faktu, że wszechświat jest konstrukcją mentalną, czyli ni mniej ni więcej, tylko matriksem. Ale wszechświat jest także niematerialno-mentalny i duchowy.

Doświadczenia:

Eksperyment z podwójną szczeliną kwantową, który swojego czasu wywołał spore zamieszanie, to jeden ze sposobów, w jaki możemy zobaczyć, jak świadomość wpływa na fizyczny świat materialny. Obserwacja nie tylko zakłóca to, co należy zmierzyć, ale to produkuje. Zmusza elektron do przyjęcia określonej pozycji. A w związku z tym to my sami produkujemy wyniki pomiaru. Przeprowadzono wiele eksperymentów z zakresu psychokinezy, eksperymentów globalnej świadomości, eksperymentów zdalnego oglądania, myśli i intencji zmieniające strukturę wody, efekt placebo, badania teleportacji i wiele innych. Fakt, że wiele z nich na potrzeby wojska i służb, ale jednak.

Nasze babcie kreśliły nad chlebem znak krzyża, buddyjscy mnisi błogosławią herbatę, hindusi błogosławią każdego swoim „namaste”, zaś badania wykazują, że ludzki zamiar /wyzdrowienia, uleczenia, regeneracji/ może pomóc w leczeniu raka, ale też każdej innej choroby. Współczesna nauka /fizyka kwantowa/, wreszcie dogania starożytną mistykę. Doskonałym przykładem jest fakt, że wszystko jest energią i nic nie jest stałe. Jesteśmy tym co myślimy. Wszystko powstaje dzięki naszym myślom i dzięki nim tworzymy świat. Gdy sobie to uświadomisz, sam zechcesz uporządkować swoje życie i myśli, tak aby sobie nie szkodzić i nie sprowadzać na manowce.

Okazuje się, że wszystko co mówił Jezus Chrystus jest prawdą, a filozofia buddyjska i mechanika kwantowa mogą obecnie „uścisnąć swoje dłonie” w temacie poglądu na świat. Nauka w końcu odkryła nie tylko, że ​​obserwator kształtuje rzeczywistość, a sposób, w jaki myśli i postrzega, może znacząco wpływać na życie i świat wokół nas.

Zatem w tym momencie już dostrzegasz, że jak jesteś taki jak byś chciał być, to dostajesz to co chcesz. Dobro, albo zło, w zależności jaki jest Twój wybór. Świat spełnia Twoje oczekiwania i często nieświadome pragnienia. Czas na uświadomienie sobie tego i skok świadomości, bo żaden problem nie może być rozwiązany z tego samego poziomu świadomości, który go stworzył. Musisz być lepszy 🙂 .

Obserwacja:

Dostrzeżemy też, że aby zmienić świat, musimy zmienić go poprzez siebie, poprzez zmianę nie tylko myślenia, ale całej filozofii niejednokrotnie życia. To, że obecnie paradygmatem normalności jest nauka, praca, płacenie rachunków, kredyty, rodzina, wychowywanie dzieci, nie oznacza, że tak ma być i że tego chcemy. Wielu ludzi już dzisiaj rezygnuje z tego doświadczenia /nie rezonuje z nim/.

Ci ludzie chcą wielkich świadomych zmian i je otrzymają. Rozwiązaniem jest brak milczenia, kwestionowanie tego, co dzieje się w naszym świecie i odrzucenie obecnego niewolniczego status quo i strefy komfortu. Nasza zgoda została wyprodukowana przez system i to nie jest nasze zdanie. Czas sobie to uświadomić.

Do stworzenia /wykreowania/ nowej rzeczywistości, musimy zmienić nasze wzorce myślowe i sposób postrzegania rzeczywistość, głównie wokół siebie. Jeśli w coś wierzysz to istnieje, jeśli nie – to nie. Samo uświadomienie sobie wpływu naszych myśli na nasze życie sprzyja tym zmianom. Co nam może pomóc? Przede wszystkim wiarygodna informacja, której autentyczność odczuwamy w sobie /intuicyjnie/.

Gdy pojawiają się nowe informacje, a na dodatek takie, w które wierzymy, zmienia to nasz sposób myślenia, sposób w jaki patrzymy na te wszystkie rzeczy. A w wyniku tego zmienia się nasza rzeczywistość. W tym momencie właśnie zaczynamy manifestować nowe doświadczenie i otwierać nasze umysły na szerszą perspektywę rzeczywistości. Zatem wszystko co dla siebie uważasz za złe, odrzuć /po kolei/ i zaobserwuj co się dzieje.

Świadomość tworzy rzeczywistość – Podsumowanie:

Nauka wyraźnie już mówi, że jeśli świadomość tworzy rzeczywistość, oznacza to, że zmiana rzeczywistości zaczyna się niejako wewnątrz nas, w naszych myślach. Zatem musisz zmienić sposób w jaki obserwujesz świat na bardziej bliski twoim odczuciom. Postrzeganie świata odzwierciedla nasz wewnętrzny świat, nasz wewnętrzny stan istnienia. Zatem rodzi się pytanie – czy jesteś szczęśliwy? Czy już obserwujesz, kreujesz i postrzegasz świat z perspektywy miłości, czy jeszcze nie? Jak nie, to to właśnie musisz zmienić, dla siebie samego, bo chyba chcesz być szczęśliwy, radosny i pełen miłości?

Jako obserwatorzy możemy tworzyć zmiany, łamać schematy i wzorce, tak by przez to otworzyć swoje nowe cudowne możliwości. W sposób, w jaki obserwujemy siebie, innych, ale także otaczający nas świat, przez to co o tym myślimy, możemy ten świat zmienić, na taki jaki chcemy. Przebudzenie daje tę możliwość, bo otwiera nową perspektywę. A im ona większa, tym większy sukces. Pamiętać należy jednak, że nie dla każdego bogactwo to sukces. Sukcesem jest miłość, szczęście i spokój – a poprzez to pokój. To świadomość tworzy rzeczywistość. Czaisz?

PS. Sam bądź tą zmianą, którą chcesz, aby zapanowała na świecie.

______
#Kreacja

najnowsze z kwantowo

Duchowość kwantowości

Duchowość kwantowości. Odkrycie fizyki kwantowej na nowo zdefiniowało sposób, w jaki postrzegamy

Proste prawo przyciągania

Proste prawo przyciągania. O prawie przyciągania pisałem już wielokrotnie na DZIENNIKU WAREZA.
Świadomość jest magiczna

Świadomość jest magiczna

Świadomość jest magiczna. Abstrahując od relacji ciało-umysł, zwyczajność-niezwykłość, rozum-doświadczenie, a także materia-duch,
Translate »
idź do góry