Najtrudniej poznać samego siebie

Świadomość zbiorowa

Świadomość zbiorowa

w kwantowo/oświecenie/prawdziwie

Świadomość zbiorowa się obudziła. Żyjemy w wieku prawdy, wieku przemian i upadku wszelkich instytucji, systemów i religii. Dlaczego? Bo zmęczyliśmy się cierpieniem, bólem, wojnami, biedą, robiąc nieustannie to samo w kółko, co dzień. Tu i teraz chcemy jako ludzie doświadczyć czegoś nowego, bogatego i głębokiego. Czegoś co zmieni na lepsze nasze życie i pozwoli wreszcie nam być szczęśliwymi. Mamy taką okazję, bo bogactw i nadprodukcji Ziemia ma aż nadto. A bieda jest fikcją.

Świadomość zbiorowa

Świadomość zbiorowa

Oszałamiający świat przystopował. Ludzie dostrzegli już powierzchowność pieniądza i władzy. Także ulotność życia. Teraz szukają pokoju i głębokiego zrozumienia świata, a właściwie naszej rzeczywistości 3D i czegoś co zaczęliśmy już dostrzegać czyli świadomości. Te poszukiwania trwają, są coraz bardziej zaawansowane i odsłaniają prawdę, która jest w opozycji do nas samych i dotychczasowego myślenia. Widać już czas końca cierpienia i bólu, końca wojen między ludźmi. Czas stworzyć nowy świat, pokoju, współdziałania, rozwoju i obfitości. Te wszystkie kłamstwa, którymi się karmimy trzeba odsłonić i odkłamać, aby móc pójść dalej w rozwoju.

Świadomość zbiorowa – Rozważania:

Zbiorowa świadomość jest polem energetycznym, olbrzymią chmurą informacji. Ta chmura łączy wszystkich ludzi i jest niejako bazą pomysłów, przekonań i zrozumienia świata. Nie jest to przestrzeń fizyczna, ale energetyczna, świadoma. To ona pozwala nam zachowywać tożsamość, narodowość, wspólnotę, ale też przy głębszym poznaniu i zrozumieniu, korzystać z jej zasobów. To własnie rozwijająca nieustannie się świadomość umożliwia ten odczyt informacji.

Na dodatek najnowsze badania dowodzą niezbicie, że intencje i myśli mogą, i wpływają na naszą rzeczywistość, bo biorą udział w uważnej obserwacji. To odczucie, obserwacja, a na końcu zrozumienie, że tworzymy jednak naszą rzeczywistość naszymi intencjami i stanem świadomości, z czasem uświadamia nam prawdziwą moc naszych umysłów i intencji. Wiele technik już popularnych również u nas dowodzi, że zbiorowa medytacja może i pomaga ludziom, przyrodzie, zapobiega kataklizmom i stwarza cuda, także innego duchowego rodzaju.

Świadomość zbiorowa – Podsumowanie:

To właśnie kolektywne działania np. medytacja, dwupunkt, wspólne mantry maja tę moc sprawczą jako techniki naszej zbiorowej świadomości. Tutaj jednak zaistniała potrzeba zrozumienia tej kolektywnej świadomość i tego, że jednak wszyscy i wszystko wraz z nami jest połączone. To koniecznie należy sobie uświadomić wszelkimi dostępnymi sposobami, aby zaopatrzyć swe przekonania w wiarę, tzn. stu procentową pewność, że tak jest. Jesteśmy wszyscy połączeni. Pytanie może paść tylko – wszyscy gdzie? Odpowiedź będzie – wszędzie.

PS. Tylko silni potrafią śmiać się ze swoich słabostek. – August Witti

________________
#SwiadomoscZbiorowa

najnowsze z kwantowo

Kształtuj swoją wyobraźnię

Kształtuj swoją wyobraźnię. Wyobraźnia to najlepsza część człowieczeństwa. Nie ma na świecie
Moc pragnienia

Moc pragnienia

Moc pragnienia. Jak to jest, że pragnienia się spełniają, im większe, poparte
Świadomość finansowa

Świadomość finansowa

Świadomość finansowa, jak i wszystko, jawi się w naszej głowie. Wielu ludzi
Translate »
idź do góry