Najtrudniej poznać samego siebie

Świadomość zbiorowa

Świadomość zbiorowa

w kwantowo/oświecenie/prawdziwie

Świadomość zbiorowa się obudziła. Żyjemy w wieku prawdy, wieku przemian i upadku wszelkich instytucji, systemów i religii. Dlaczego? Bo zmęczyliśmy się cierpieniem, bólem, wojnami, biedą, robiąc nieustannie to samo w kółko, co dzień. Tu i teraz chcemy jako ludzie doświadczyć czegoś nowego, bogatego i głębokiego. Czegoś co zmieni na lepsze nasze życie i pozwoli wreszcie nam być szczęśliwymi. Mamy taką okazję, bo bogactw i nadprodukcji Ziemia ma aż nadto. A bieda jest fikcją. Czym zatem jest ta …

świadomość zbiorowa.

Świadomość zbiorowaOszałamiający świat przystopował, ludzie dostrzegli już powierzchowność pieniądza i władzy, ulotność życia, a teraz szukają pokoju i głębokiego zrozumienia świata, a właściwie naszej rzeczywistości 3D i czegoś co zaczęliśmy już dostrzegać czyli świadomości. Te poszukiwania trwają, są coraz bardziej zaawansowane i odsłaniają prawdę, która jest w opozycji do nas samych i dotychczasowego myślenia. Widać już czas końca cierpienia i bólu, końca wojen między ludźmi. Czas stworzyć nowy świat, pokoju, współdziałania, rozwoju i obfitości. Te wszystkie kłamstwa, którymi się karmimy trzeba odsłonić i odkłamać, aby móc pójść dalej w rozwoju.

Świadomość zbiorowa – Rozważania:

Zbiorowa świadomość jest polem energetycznym, olbrzymią chmurą informacji. Ta chmura łączy wszystkich ludzi i jest niejako bazą pomysłów, przekonań i zrozumienia świata. Nie jest to przestrzeń fizyczna, ale energetyczna, świadoma. To ona pozwala nam zachowywać tożsamość, narodowość, wspólnotę, ale też przy głębszym poznaniu i zrozumieniu, korzystać z jej zasobów. To własnie rozwijająca nieustannie się świadomość umożliwia ten odczyt informacji.

Na dodatek najnowsze badania dowodzą niezbicie, że intencje i myśli mogą, i wpływają na naszą rzeczywistość, bo biorą udział w uważnej obserwacji. To odczucie, obserwacja, a na końcu zrozumienie, że tworzymy jednak naszą rzeczywistość naszymi intencjami i stanem świadomości, z czasem uświadamia nam prawdziwą moc naszych umysłów i intencji. Wiele technik już popularnych również u nas dowodzi, że zbiorowa medytacja może i pomaga ludziom, przyrodzie, zapobiega kataklizmom i stwarza cuda, także innego duchowego rodzaju.

Świadomość zbiorowa – Podsumowanie:

To właśnie kolektywne działania np. medytacja, dwupunkt, wspólne mantry maja tę moc sprawczą jako techniki naszej zbiorowej świadomości. Tutaj jednak zaistniała potrzeba zrozumienia tej kolektywnej świadomość i tego, że jednak wszyscy i wszystko wraz z nami jest połączone. To koniecznie należy sobie uświadomić wszelkimi dostępnymi sposobami, aby zaopatrzyć swe przekonania w wiarę, tzn. stu procentową pewność, że tak jest. Jesteśmy wszyscy połączeni. Pytanie może paść tylko – wszyscy gdzie? Odpowiedź będzie – wszędzie.

PS. Tylko silni potrafią śmiać się ze swoich słabostek. – August Witti

________________
#SwiadomoscZbiorowa

najnowsze z kwantowo

Moc pragnienia

Moc pragnienia

Moc pragnienia. Jak to jest, że pragnienia się spełniają, im większe, poparte
Świadomość finansowa

Świadomość finansowa

Świadomość finansowa, jak i wszystko, jawi się w naszej głowie. Wielu ludzi
Przebiegunowanie Ziemi

Przebiegunowanie Ziemi

Przebiegunowanie Ziemi. Pole magnetyczne Ziemi wielokrotnie, przez cały okres istnienia, się zmieniało.
Translate »
idź do góry