Najtrudniej poznać samego siebie

Świadomość zbiorowa

Świadomość zbiorowa

w oświecenie/kwantowo/prawdziwie

Świadomość zbiorowa się obudziła. Żyjemy w wieku prawdy, wieku przemian i upadku wszelkich instytucji, systemów i religii. Dlaczego? Bo zmęczyliśmy się cierpieniem, bólem, wojnami, biedą, robiąc nieustannie to samo w kółko, co dzień. Tu i teraz chcemy jako ludzie doświadczyć czegoś nowego, bogatego i głębokiego. Czegoś co zmieni na lepsze nasze życie i pozwoli wreszcie nam być szczęśliwymi. Mamy taką okazję, bo bogactw i nadprodukcji Ziemia ma aż nadto. A bieda jest fikcją. Czym zatem jest ta …

świadomość zbiorowa.

Świadomość zbiorowaOszałamiający świat przystopował, ludzie dostrzegli już powierzchowność pieniądza i władzy, ulotność życia, a teraz szukają pokoju i głębokiego zrozumienia świata, a właściwie naszej rzeczywistości 3D i czegoś co zaczęliśmy już dostrzegać czyli świadomości. Te poszukiwania trwają, są coraz bardziej zaawansowane i odsłaniają prawdę, która jest w opozycji do nas samych i dotychczasowego myślenia. Widać już czas końca cierpienia i bólu, końca wojen między ludźmi. Czas stworzyć nowy świat, pokoju, współdziałania, rozwoju i obfitości. Te wszystkie kłamstwa, którymi się karmimy trzeba odsłonić i odkłamać, aby móc pójść dalej w rozwoju.

Świadomość zbiorowa – Rozważania:

Zbiorowa świadomość jest polem energetycznym, olbrzymią chmurą informacji. Ta chmura łączy wszystkich ludzi i jest niejako bazą pomysłów, przekonań i zrozumienia świata. Nie jest to przestrzeń fizyczna, ale energetyczna, świadoma. To ona pozwala nam zachowywać tożsamość, narodowość, wspólnotę, ale też przy głębszym poznaniu i zrozumieniu, korzystać z jej zasobów. To własnie rozwijająca nieustannie się świadomość umożliwia ten odczyt informacji.

Na dodatek najnowsze badania dowodzą niezbicie, że intencje i myśli mogą, i wpływają na naszą rzeczywistość, bo biorą udział w uważnej obserwacji. To odczucie, obserwacja, a na końcu zrozumienie, że tworzymy jednak naszą rzeczywistość naszymi intencjami i stanem świadomości, z czasem uświadamia nam prawdziwą moc naszych umysłów i intencji. Wiele technik już popularnych również u nas dowodzi, że zbiorowa medytacja może i pomaga ludziom, przyrodzie, zapobiega kataklizmom i stwarza cuda, także innego duchowego rodzaju.

Świadomość zbiorowa – Podsumowanie:

To właśnie kolektywne działania np. medytacja, dwupunkt, wspólne mantry maja tę moc sprawczą jako techniki naszej zbiorowej świadomości. Tutaj jednak zaistniała potrzeba zrozumienia tej kolektywnej świadomość i tego, że jednak wszyscy i wszystko wraz z nami jest połączone. To koniecznie należy sobie uświadomić wszelkimi dostępnymi sposobami, aby zaopatrzyć swe przekonania w wiarę, tzn. stu procentową pewność, że tak jest. Jesteśmy wszyscy połączeni. Pytanie może paść tylko – wszyscy gdzie? Odpowiedź będzie – wszędzie.

PS. Tylko silni potrafią śmiać się ze swoich słabostek. – August Witti

________________
#SwiadomoscZbiorowa

najnowsze z oświecenie

Słownik świadomościowy

Słownik świadomościowy

Słownik świadomościowy. Posługujemy się coraz to innymi nowymi zwrotami słownymi, nawet gdy
Prawa boskie

Prawa boskie

Prawa boskie, to prawa rządzące naszym wszechświatem. To podstawa duchowości. Bez tych
10 krótkich pytań

10 krótkich pytań

10 krótkich pytań – Zadam ci kilka krótkich pytań. OK? Otóż, aby
Translate »
idź do góry