Najtrudniej poznać samego siebie

Świat ekspresowo się zmienia

Świat ekspresowo się zmienia

w prawdziwie/filozoficznie/topowo

Świat ekspresowo się zmienia. Nieustannie wychodzi na jaw prawda, społeczeństwo staje się coraz bardziej świadome, otwarte, dostrzega manipulacje systemu i bezwzględność korporacyjna-bankową. Ludzie dostrzegają swą rolę niewolnika i coraz bardziej świadomie i stanowczo chcą się jej pozbyć. To zaledwie pierwszy etap, ale bez dwóch zdań świat się zmienia.

Świat ekspresowo się zmienia

Świat ekspresowo się zmienia

Przy tym wszystkim u wielu gwałtownie wzrasta duchowość, a z dnia na dzień liczba “obudzonych” rośnie. Faktem jest, że ta duchowość właśnie, ta wiara i potęga umysłu, dla wielu “niewtajemniczonych” stanowi największy problem, który przysłaniają sceptycyzmem i kpiną. Wśród obudzonych także są różnice, bo być muszą, ale cel jest jeden, dla jednych bliższy, dla drugich dalszy, ale jeden.

Zdecydowana większość na razie jeszcze nie rozumie, co tutaj na ziemi się dzieje. Nie rozumieją duchowości, ale już słyszeli, nie pojmują wibracji energii i fali, ale coś czytali, żyją zupełnie normalnie, zdając sobie coraz bardziej sprawę, że to ich przerasta, że to dla nich zbyt duże przemiany, że nie nadążają. To właśnie ci ludzie czują najbardziej ból i egzystencjonalne cierpienie. To na nich skupia się manipulacja i terror strachu. To oni przeżywają rozterki i załamania. Do czasu aż się nie zaczną przebudzać.

Przepowiednie, proroctwa i przewidywania zainicjowały temat zmian. Bez tego i wielu innych naukowych i pozanaukowych rozważań byłoby ciężko ruszyć z kopyta. Obecnie nasze życie jest przebudowywane, wiele dotychczasowych twierdzeń zmieniło swoje oblicze. Każdy kto chociaż w części się przebudził, dostrzega niewiarygodne korzyści swojej otwartości. Bez zdobywania wiedzy, bez opracowań technicznych, bez opisu, niewiele się da zrobić, aby się ocknąć.

Rok 2016 jest dla ludzkości rokiem przebudzenia, opadają kurtyny, spadają maski, prawda coraz głośniej krzyczy. My początkowo przerażeni, coraz bardziej widzimy w tym sens i zapowiedź nowej wspanialszej drogi ludzkości. Pierwszy krok to pozytywne myślenie i uzdrowienie ciała, drugi to wzrost duchowości i mądrości, trzeci to zmiana dotychczasowych wartości energii, bogactwa, miłości itp. Na końcu czeka nas transformacja fizyczna ciała, ale te zmiany zanim nastąpią, muszą w nas dojrzeć. Czeka nas przebudowa każdego atomu, elektronu, neutronu, komórki i tkanki, naszego DNA.

PS. Nic nie dzieje się bez przyczyny. – August Witti

______
#Swiat

 

 

najnowsze z prawdziwie

Szturm na Kapitol

Szturm na Kapitol

Szturm na Kapitol – dokładnie przed kilkoma godzinami zaczął się wielki protest
Zmierzamy do 5D

Zmierzamy do 5D

Zmierzamy do 5D – Do tej pory ludzie byli w trójwymiarowym poziomie
Translate »
idź do góry