Świat przyspiesza

Świat przyspiesza w oszałamiającym tempie

w filozoficznie/polsko/prawdziwie

Świat przyspiesza w oszałamiającym tempie. To, że świat przyspiesza, naprawdę daje się zauważyć na każdej niwie, na każdym kroku i w każdym miejscu, dzieje się, staje, wydarza. To co do tej pory było wymysłem science fiction, staje się ogólnie obowiązującą normą i faktem. To zaś co jeszcze jest science fiction, powoli zyskuje ludzki wymiar i zrozumienie. Jak się okazuje, żyjemy w kompletnym Matrixie, a to daje nam nieograniczone możliwości.

Świat przyspiesza w oszałamiającym tempie

Świat przyspiesza

Otwórzmy się na ten szybki świat, nie spowalniajmy go jakimiś bezzasadnymi mrzonkami. Wiadomo, nie każdy wymysł jest objawieniem i nie każdy pomysł doskonałością. Ale jedno jest pewne jeśli już powstał i zaistniał, pomoże w rozwoju innym pomysłom i szerszemu zrozumieniu. Z tym zrozumieniem jest jak z „konstrukcją cepa”, niby oczywiste.

Ale że te dwie żerdki, kawałki drewna, trzony, kije, style, muszą być okrągłe. Najlepiej gdy są spięte kawałkiem skóry, to już nie każdy wie. A właśnie ta wiedza ułatwia sprawę, bo jej prostota i sposób działania, podpowiadają nam, że większość, jak nie wszystkie rzeczy na ziemi tą prostą konstrukcję mają. Mówienie, że postęp, technika i co za tym idzie nowe wynalazki są skomplikowane jest bzdurą. Skomplikowane są wówczas, gdy są źle zrobione, genialny wynalazek cechuje prostota i na takich rzeczach się skupmy.

Jeszcze jedna podpowiedź rozwojowa. Każda wątpliwość graniczy z niewiedzą i jest wstecznictwem, asekuracją, zastojem wiedzy, hamulcem rozwoju, jeżeli pomyślałeś albo jak to mówią przeleciała ci przez głowę możliwość inna niż asekuranctwo, to ta odpowiedź, ta myśl już istnieje i jest prawdą. Jeżeli pomyślałeś choć chwilę, że bajkowe jest prawdziwe, że cuda się zdarzają i wcale cudami nie są. Bóg, czy absolut /jak zwał, tak zwał/istnieje, to istnieje. Mówisz o telepatii i wiesz na czym ona polega, to ona istnieje. Jeżeli wiesz, czujesz wewnętrznie jak wyglądają podróże w czasie, to one są. Jeżeli dobro jest siłą sprawczą, a zło przeszkodą, to tak jest i tym powinieneś się kierować tworząc rzeczywistość.

Świat przyspiesza – Podsumowanie:

Wczytaj się w to co piszę, w samego siebie i swoje odczucia /intuicję/ i zrozum wreszcie. To wszystko istnieje i jest, sprawia, że się wydarza i staje. Trochę to skomplikowane, gdy człowiek się boi, wówczas po prostu nie rozumie. Gdy strach minie i wzrośnie wewnętrzne przekonanie o słuszności sprawy. To okazuje się, że wszystko wokół mało, że jest prawdą i istnieje, to jeszcze jest proste jak drut.

Nie wrzucaj sam sobie kłód pod nogi, nie hamuj swego pojmowania świata, idź na przód i pojmuj otoczenie właściwie. Jest cała rzesza ludzi z którymi swoimi wizjami i tym co wkładasz w kategorie niemożliwe, możesz się podzielić, a oni w zależności na którym etapie zrozumienia są. Albo ci pomogą, albo jeszcze bardziej zagmatwają sprawę.

PS. Strzyg, wi­wern, en­driag i wil­kołaków wkrótce nie będzie na świecie, ale skur­wy­syny będą zawsze.

___________
#Postrzeganie