Najtrudniej poznać samego siebie

Synchroniczność

Synchroniczność – powtarzające się liczby

w kwantowo/prawdziwie/świadomie

Synchroniczność przejawia się w powtarzających się jednakowych liczbach. W liczbach odsłaniają się komunikaty i synchroniczność właśnie, które potwierdzają wysoki stan świadomości i intuicyjności osoby, której się ujawniają. Liczby te mają boskie znaczenie i odpowiednią częstotliwość. Liczby mają także potężną wibrację sygnaturową, a nieodłączną częścią tej wibracji jest energia, która staje się dla nas dostępna, jeśli rozumiemy jak ją interpretować i stosować. Tym zagadnieniem zajmują się numerolodzy.

Synchroniczność - powtarzające się liczby

Synchroniczność:

Gdy ukazujące się liczby pojawiają się w powtarzającej kolejności, jest to znak, że wszechświat prosi cię o zwrócenie uwagi i oferuje ci specjalną pomoc. Gdy widzisz te powtarzające się liczby, oznacza to, że osiągasz w tym momencie świętą moc wysokich wibracji.

  • wzmaga się wówczas duchowe znaczenie przedstawianej liczby;
  • wzrasta synchroniczność;
  • wrasta harmonia;
  • pojawia się wyrównanie;
  • wyższe wibracje;
  • wyższy porządek;
  • twoje DNA jest w rezonansie współczulnym i aktywuje wyższą świadomość.

Wszystko dzieje się z jakiegoś powodu. Carl Jung był mistrzem tego zjawiska. Nie tylko odkrył ważność synchroniczności, ale także studiował ją i żył nią, aby zrozumieć, co, jak i kiedy rzeczy dzieją się jednocześnie i dlaczego. Formalna definicja synchroniczności to „jednoczesne występowanie zdarzeń, które wydają się być znacząco powiązane, ale nie mają dostrzegalnego przypadkowego związku”. Istnieje pewna symetria, gdy rzeczy mają tendencję do układania się w jednej linii, a może bardziej, gdy zwracamy uwagę i jesteśmy świadomi.

Powszechnie popularne wyrażenie “wszystko dzieje się z jakiegoś powodu” to sposób, w jaki Wszechświat mówi, że “to zdarzenie w twoim dniu miało miejsce, ponieważ gdzie indziej dzieje się to samo i masz być w zgodzie z tym innym wydarzeniem”. Może wydawać się to dość naciągane, ale nie jest. Są chwile w naszym życiu, gdy nasza świadomość zwiększa naszą obserwację i wiarę. Wówczas takie zdarzenia jak jednakowość liczb pojawia się w naszym życiu. Świadczy to o równoległości i powiązaniu tych samych wydarzeń gdzie indziej… i to właśnie jest podstawa synchroniczności i synchronizacji.

Synchroniczność – Podsumowanie:

Codziennie dostrzegam przypadkowe i niezwykłe zjawiska, i to nie dlatego, że jesteśmy ekspertami w tej dziedzinie. Ale dlatego, że mam silną wiarę w boską interwencję i przyzwolenie na prawdę i wartość, aby ją utrwalić za pomocą środków synchronicznych.

To zjawisko występujące w tym rzadkim momencie dzieje się w innym wymiarze, a jedna osoba rozpoznaje to i czuje empatyczną emocję. To właśnie działanie, a za razem reakcja zrozumienia czasu i ruchu naszego ciała w innej płaszczyźnie. Ta synchroniczność przejawia się w powtarzających się zdarzeniach, a nie tylko liczbach. Na przykład znajdujemy monety na własnej drodze, albo spotykamy tę samą osobę.

To niezwykłe zjawisko może, o ile je zauważamy i pojmujemy, przekształcić się w festiwal synchronicznej miłości. Gdy z empatią dostrajamy się do siebie nawzajem, stajemy się użyteczni w służbie ludzkości. Carl Jung uważał, że to zjawisko jest uosobieniem duchowej świadomości.

PS. Świadomość to połączenie wszystkiego ze wszystkim. – August Witti

najnowsze z kwantowo

Moc pragnienia

Moc pragnienia

Moc pragnienia. Jak to jest, że pragnienia się spełniają, im większe, poparte
Świadomość finansowa

Świadomość finansowa

Świadomość finansowa, jak i wszystko, jawi się w naszej głowie. Wielu ludzi
Przebiegunowanie Ziemi

Przebiegunowanie Ziemi

Przebiegunowanie Ziemi. Pole magnetyczne Ziemi wielokrotnie, przez cały okres istnienia, się zmieniało.
Translate »
idź do góry