Najtrudniej poznać samego siebie

Syrena Meluzyna

Syrena Meluzyna

w motoryzacyjnie/topowo

Syrena Meluzyna. Zadziwiająco mało informacji w sieci jak na tak oczekiwane i pożądane autko. Przede wszystkim mało od samego oferenta, który ma podbić świat Syreną Meluzyną. Ja tu ciegoś nie łozumiem! W doba interneta, nie ma reklama w neta?

Syrena Meluzyna

Syrena Meluzyna

Patrzę ja ci na strony www.nowasyrena.com i www.nowasyrena.pl i co widzę? Nic nie widzę, ani grama fotki, ani deka wizualizacji. Co jest? Piszą tam, że „nadszedł właściwy moment, by zdefiniować prawdziwe znaczenie Syreny, jako marki i symbolu; by zrozumieć, co zostało stracone tego dnia, 30 lat temu w Polsce oraz jaki to ma wpływ na polską motoryzację w dniu dzisiejszym”. A gdzie foty, gdzie projekty, gdzie prototyp? Tu i ówdzie możemy coś zobaczyć, ale nie ma tego na stronach AK Motor. A premiera Meluzyny tuż, tuż, zapowiadana jest na ten 2015 rok.

Założona w Kanadzie, 14 lutego 2012 roku firma AK Motor International Corporation jest firmą motoryzacyjną, która opiera się na modelu zarządzania: własnością intelektualną, kapitałem marki, bez posiadania własnych fabryk. Wyłącznie zewnętrzne zasoby produkcyjne stwarzają możliwości rozwoju współproducentów. Ponadto po wejściu na rynek samochodów Syrena, dealerzy będą mogli funkcjonować niezależnie. To da im nie tylko możliwość sprzedaży, ale także prowadzenia serwisów samochodów. Istnieje możliwość tworzenia licencji dla partnerów, co spowoduje wzrost marki. To niestandardowe podejście otworzy furtkę do międzynarodowej ekspansji marki Syrena.

Przygotowując się do wprowadzenia marki Syrena jako nowego gracza na światowej scenie motoryzacyjnej, musimy zadać sobie pytanie: Jakie jest znaczenie marki Syrena? Odpowiadając na to pytanie, faktycznie odpowiadamy na pytanie „dlaczego” ta marka musi być wskrzeszona? Syrena to więcej niż marka. To legenda, która przetrwała osiem wieków naszej historii, to symbol, którego znaczenie przekracza wartość części i podzespołów samochodu, tak jak przekracza międzynarodowe granice. Każdy pokocha Syrenkę!

Syrena Meluzyna –  Podsumowanie:

Fabryka Samochodów Osobowych S.A. oraz polsko-kanadyjski projektant przemysłowy Arkadiusz Kamiński, założyciel i dyrektor generalny AK Motor International Corporation, ratyfikowały umowę regulującą przyszłość marki Syrena. W ramach umowy, FSO zachowuje historyczne prawa jako producent samochodów Syrena w przeszłości do oryginalnej marki FSO Syrena. AK Motor uzyskało oficjalne i wyłączne prawa do rozwoju, wytwarzania i marketingu pojazdów AK Syrena.

Historycznie: Dwusuwowy silnik pozwalał rozwinąć bez trudu prędkość do 120 km na godzinę, w tamtych czasach to było coś. Syrenka paliła jak na owe czasy bardzo niewiele (7-8 l/100 km). Posiadała cztery biegi i dwa… bagażniki. Jeden na narzędzia i części, bo czasami szwankowała. Ale to tylko czasami!

PS. Jak nazywała się Syrena po japońsku?  – KupaDymu MasaHuku :D.

_________
#Meluzyna

 

najnowsze z motoryzacyjnie

Proszę Państwa, oto Ryś

Proszę Państwa, oto Ryś

Proszę Państwa, oto Ryś. Kolejnego wskrzeszenia kultowego polskiego auta, po Warszawie, Polonezie
Game Over Cycles

Game Over Cycles

Game Over Cycles to nazwa, która przykuła mój wzrok. Uwielbiam grunge, vintage, steampunk, uwielbiam
Koniec Dynamiki Newtona

Koniec Dynamiki Newtona

Koniec Dynamiki Newtona. EmDrive Roger’a Shawyer’a, to cichy i niezwykle wydajny silnik
Milion aut w 10 lat

Milion aut w 10 lat

Milion aut w 10 lat. Zaciekawiły mnie dwie sprawy związane z motoryzacją
Tankowanie co cztery lata

Tankowanie co cztery lata

Tankowanie co cztery lata. Polak, Miłosz Kostrzewski stworzył koncepcję auta, które ładuje
Translate »
idź do góry