Najtrudniej poznać samego siebie

Szatan w Cernie

Szatan w Cernie

w europejsko/internetowo/topowo

Szatan w Cernie. Naprawdę długo zastanawiałem się nad kondycją obecnego świata, jak jest on obłudny, kłamliwy, skorumpowany i do czego to wszystko zmierza. Zastanawiałem się nad fenomenem medialnej informacji i jej manipulacji poprzez media oraz nad tym, co tak naprawdę kieruje ludźmi głoszącymi takie banialuki jak msze satanistyczne.

Szatan w Cernie

Szatan w Cernie

CERN to europejska Organizacja Badań Jądrowych CERN i jednocześnie ośrodek naukowo-badawczy położony na północno-zachodnich przedmieściach Genewy, na granicy Szwajcarii i Francji, pomiędzy Jeziorem Genewskim a górskim pasmem Jury. CERN zatrudnia 2600 stałych pracowników oraz około 8000 naukowców i inżynierów reprezentujących ponad 500 instytucji naukowych z całego świata. Najważniejszym narzędziem ich pracy jest największy na świecie akcelerator cząstek – Wielki Zderzacz Hadronów. O ludziach związanych z Cernem i badaniach przez Cern prowadzonych, można by pisać książki :). Ale wróćmy do tematu.

Chodzi o niedawne zajście w Cern, czyli sfilmowaną i opublikowaną w internecie mszę satanistyczną, kończącą się zabójstwem, czy czymś w tym rodzaju, czego dokładnie nie udokumentowano w opublikowanym zapisie. Cern potwierdził, że sfilmowany materiał został nagrany w ich kampusie i nic ponad to. Kto, co i jak? A internet łyknął, tak jak to ma w zwyczaju. A ja pytam głośno – co to ma być? Zaraz, zaraz, w Cernie nie wiedzą, kto, co i jak? W Cernie? Tam, gdzie Zderzacz Hadronów produkujący antymaterię i czarne dziury nic nie wiedzą? To tam każdy i o każdej porze /rzecz działa się w nocy/ może sobie swobodnie wejść? Może sobie – ot tak – uwolnić tę antymaterię? Doprawdy?

I właśnie dochodzę do meritum sprawy – wniosku. Otóż wolałbym, podejrzewam, jak większość światłych ludzi, aby się okazało, że to jednak jest “manipulacja umysłu”, “sterowanie zachowaniami”, “ogłupienie społeczeństwa”, za pomocą anten telekomunikacyjnych niż  o wiele gorsza i bardziej brutalna prawda. A mianowicie, że to najzwyczajniejsza głupota ludzka. Bo jak to głupota, to z nami, z “ludzkością” – już koniec 🙂

PS. Tylko dwie rzeczy są nieskończone: wszechświat i ludzka głupota. Co do tej pierwszej są jednak pewne wątpliwości. – Albert Einstein

________
#Glupota

najnowsze z europejsko

Blackout świata

Blackout świata

Blackout świata – Żyjemy w bardzo ciekawych czasach. W całym cywilizowanym świecie
Gesara i Nesara

Gesara i Nesara

Gesara i Nesara – Zaczęło się lata temu w Stanach Zjednoczonych. Gdy
Translate »
idź do góry