Najtrudniej poznać samego siebie

Szturm na Kapitol

Szturm na Kapitol

w świadomie/prawdziwie/topowo

Szturm na Kapitol – dokładnie przed kilkoma godzinami zaczął się wielki protest w USA i szturm na Kapitol właśnie. Zwolennicy prezydenta USA Donalda Trumpa wchodzą do Rotundy Kapitolu w Waszyngtonie. Demonstranci weszli na Kapitol, gdy Kongres debatował nad certyfikatem głosowania w wyborach prezydenckich w 2020 roku. Kongres właśnie odbywał sesję, aby ratyfikować zwycięstwo Kolegium Elektorów 306-232 prezydenta elekta Joe Bidena nad prezydentem Donaldem Trumpem, gdy do Kapitolu weszli protestujący.

Szturm na KapitolSzturm na Kapitol

Wygląda na to, że mamy wojnę przeciwko kłamstwu. Na Kapitolu w Stanach Zjednoczonych właśnie przed momentem padły strzały, a senatorowie pouciekali i pozamykali się w pokojach ze strachu. Blady strach padł na wszystkich, którzy brali udział w ostatnim przekręcie wyborczym w USA. Sytuacja jest rozwojowa. Dochodzi już do strzałów, choć nie wiadomo co one tak dokładnie znaczą. W Stanach Zjednoczonych zaczęła się noc oczyszczenia. Ostatnie rozruchy na tle rasowym, później nierównościowym, później fałszowania wyborów, a teraz już niezależności i prawdy. I tak oto powstaje ten nowy świat po pandemii. Przy czym miało być NWO, a wyszło jak zwykle. Ameryka ma już dosyć polityki i polityków, ma dosyć kłamstwa.

Ale Ameryka jest żołnierzem świata, jest przywódcą, jest wzorem. Zatem mamy przewrót globalny i tylko czekać, aż pospadają głowy w nocy oczyszczenia i u nas. Prezydent Trump prosi o zachowanie spokoju, wojsko wstrzymało się od działań. Śledzimy to co dzieje się w Stanach Zjednoczonych, bo jutro już nie będzie się dziać w USA, a w Europie i Polsce. W Europie co jakiś czas już drży, u nas na razie nas przykryli czapką niby pandemii. Poczekajmy chwilę, zobaczymy co czas przyniesie, a żyjemy w bardzo ciekawych czasach.

Republikańscy zwolennicy Trumpa przysięgali zaprotestować przeciwko wynikom wyborów, które ich zdaniem jest oszustwem. Protestujący stając ramię w ramię z policją, włamali się do budynku, krzycząc i machając flagami amerykańskimi i Trumpa. Jedna osoba zostało postrzelona. Ponieważ tłumy nie wykazywał spokoju, Donald Trump zamieścił na Twitterze prośbę: “Prosimy o wsparcie naszej policji Kapitolu i organów ścigania. Oni są naprawdę po stronie naszego kraju. Zachowaj spokój!”.  Senatorowie zostali ewakuowani. Niektórzy ukryli się w swoich biurach.

McConnell oświadczył: “Głos zabrali wyborcy, sądy i stany”.

“Nigdy się nie poddamy” – powiedział Trump na dzisiejszym południowym wiecu i powtórzył to teraz.

Potem już wybuchł chaos. Donald Trump prawdopodobnie ujawni dowody i materiały w aferze, która zaczęła się od Pizzagate i późniejszych handlu dziećmi i żywym towarem, a w których pojawiało się nazwisko Clinton i Biden.

PS. Bardzo ciekawy świat nastaje – świat prawdy! – August Witti

_________
#R #Kapiotol

najnowsze z świadomie

Życie jest popieprzone

Życie jest popieprzone

Życie jest popieprzone. Nie można się przejmować bzdurami, a przecież sami je
Budowanie samoświadomości

Budowanie samoświadomości

Budowanie samoświadomości. We współczesnym, stresującym, nowoczesnym życiu łatwo jest biernie reagować na
Bo mogę

Bo mogę przecież

“Bo mogę przecież” to temat przemyśleń osobistych. Co tak naprawdę znaczy dla
Translate »
idź do góry