Najtrudniej poznać samego siebie

Szturm na Kapitol

Szturm na Kapitol

w prawdziwie/świadomie/topowo

Szturm na Kapitol – dokładnie przed kilkoma godzinami zaczął się wielki protest w USA i szturm na Kapitol właśnie. Zwolennicy prezydenta USA Donalda Trumpa wchodzą do Rotundy Kapitolu w Waszyngtonie. Demonstranci weszli na Kapitol, gdy Kongres debatował nad certyfikatem głosowania w wyborach prezydenckich w 2020 roku. Kongres właśnie odbywał sesję, aby ratyfikować zwycięstwo Kolegium Elektorów 306-232 prezydenta elekta Joe Bidena nad prezydentem Donaldem Trumpem, gdy do Kapitolu weszli protestujący.

Szturm na KapitolSzturm na Kapitol

Wygląda na to, że mamy wojnę przeciwko kłamstwu. Na Kapitolu w Stanach Zjednoczonych właśnie przed momentem padły strzały, a senatorowie pouciekali i pozamykali się w pokojach ze strachu. Blady strach padł na wszystkich, którzy brali udział w ostatnim przekręcie wyborczym w USA. Sytuacja jest rozwojowa. Dochodzi już do strzałów, choć nie wiadomo co one tak dokładnie znaczą. W Stanach Zjednoczonych zaczęła się noc oczyszczenia. Ostatnie rozruchy na tle rasowym, później nierównościowym, później fałszowania wyborów, a teraz już niezależności i prawdy. I tak oto powstaje ten nowy świat po pandemii. Przy czym miało być NWO, a wyszło jak zwykle. Ameryka ma już dosyć polityki i polityków, ma dosyć kłamstwa.

Ale Ameryka jest żołnierzem świata, jest przywódcą, jest wzorem. Zatem mamy przewrót globalny i tylko czekać, aż pospadają głowy w nocy oczyszczenia i u nas. Prezydent Trump prosi o zachowanie spokoju, wojsko wstrzymało się od działań. Śledzimy to co dzieje się w Stanach Zjednoczonych, bo jutro już nie będzie się dziać w USA, a w Europie i Polsce. W Europie co jakiś czas już drży, u nas na razie nas przykryli czapką niby pandemii. Poczekajmy chwilę, zobaczymy co czas przyniesie, a żyjemy w bardzo ciekawych czasach.

Republikańscy zwolennicy Trumpa przysięgali zaprotestować przeciwko wynikom wyborów, które ich zdaniem jest oszustwem. Protestujący stając ramię w ramię z policją, włamali się do budynku, krzycząc i machając flagami amerykańskimi i Trumpa. Jedna osoba zostało postrzelona. Ponieważ tłumy nie wykazywał spokoju, Donald Trump zamieścił na Twitterze prośbę: “Prosimy o wsparcie naszej policji Kapitolu i organów ścigania. Oni są naprawdę po stronie naszego kraju. Zachowaj spokój!”.  Senatorowie zostali ewakuowani. Niektórzy ukryli się w swoich biurach.

McConnell oświadczył: “Głos zabrali wyborcy, sądy i stany”.

“Nigdy się nie poddamy” – powiedział Trump na dzisiejszym południowym wiecu i powtórzył to teraz.

Potem już wybuchł chaos. Donald Trump prawdopodobnie ujawni dowody i materiały w aferze, która zaczęła się od Pizzagate i późniejszych handlu dziećmi i żywym towarem, a w których pojawiało się nazwisko Clinton i Biden.

PS. Bardzo ciekawy świat nastaje – świat prawdy! – August Witti

_________
#R #Kapiotol

najnowsze z prawdziwie

Tu i teraz tylko ja

Tu i teraz tylko ja

Tu i teraz tylko ja. Poprzez większą zdolność do zamiany automatycznych nawyków
Medycyna chińska

Medycyna chińska

Tradycyjna medycyna chińska (TCM) powstała w starożytnych Chinach i ewoluowała przez tysiące
Translate »
idź do góry