Najtrudniej poznać samego siebie

Taki dzień jak dzisiaj

Taki dzień jak dzisiaj

w kwantowo/prawdziwie/świadomie

W taki dzień jak dzisiaj, poniedziałkowy, lekko dżdżysty, doceniam moje życie, wszystko co w nim jest i jakie jest. I w taki dzień jak dzisiaj jestem wdzięczny za wszystko co mam, a przede wszystkim za miłość Kaji. W taki dzień jak dzisiaj patrzę na to wszystko co rośnie, wzrasta, pięknieje z dnia na dzień i patrzę na siebie. I jestem szczęśliwy. Mój świat, który nieustannie tworzę, jest taki jak chcę, o jakim marzę, nie taki jak powinien być – czyimś zdaniem. Bo mój świat to ja, w pełnej krasie, w dynamice, w rozwoju, to ja kochający i szczęśliwy, żyjący w spokoju, niczym u Pana Boga za piecem.

Taki dzień jak dzisiaj

Taki dzień jak dzisiaj – Obserwacja:

Wiele się pisze o rozwoju i wiele też mówi, ale nadal niewielu rozumie, że świadomość wymaga wiary. I zanim rozwój się zacznie ty chcesz iść tą ścieżką bo wierzysz. Ta wiara to poniekąd wiara w Boga, bo świadomość, która nas otacza i stwarza życie, jest takim właśnie bogiem. Wszystko co żyje jest połączone z tą świadomością i nie dosyć, że się uzupełnia, to jeszcze stanowi całość.

Całość tą zauważamy wówczas gdy jesteśmy otwarci, zrównoważeni i świadomie dostrzegamy te połączenia. Ale aby je dostrzec i zrozumieć, musimy tą świadomość rozwijać, pielęgnować i eliminować to co ją blokuje. Zatem sztuczność ogranicza naszą świadomość. A tej sztuczności w naszym życiu coraz więcej. Modyfikacje, masowa produkcja, artykuły, które ze swoją nazwą maja tyle wspólnego co nic. Fikcja rządów, instytucji, systemów, to nas przytłacza, bo czujemy, że gdzieś obok jest nasze życie.

Taki dzień jak dzisiaj – Rozważania:

I jest! Życie człowieka świadomego, niezwiązanego, wolnego, który może w tej swojej wolności posługiwać się prawdą, nie fikcją. Może kochać i być kochany, może być szczęśliwy. To zaś wszystko razem niesie zdrowie, zadowolenie z życia i dobrostan, bo jak w nas jest miłość, to nie ma miejsca na nic innego. Nie kłopoczemy się problemami, bo one są do rozwiązania, nie ubolewamy nad niesprawiedliwością, bo jej w nas nie ma, nie płaczemy nad nędzą, bo nasza świadomość i chęć życia tworząc cokolwiek, daje nam produkt na wymianę. Coś co ktoś potrzebuje. Bo życie wokół nas jest tak dynamiczne, że tylko brać. Taka jest prawda, taka tzw. rzeczywistość. Co siejesz to zbierasz.

Taki dzień jak dzisiaj – Podsumowanie:

Rozwój świadomości to nieustanne nasze wzrastanie do szlachetności i najlepszej wersji siebie. Wszystko się zmienia, a jednocześnie nic się nie zmienia, bo zmieniamy się tylko my w środku. To my w środku dojrzewamy do kreacji, do szlachetności, do miłości i coraz bardziej napełniając się tą miłością stajemy się pełni i świadomi, a co za tym idzie, nasze życie staje się rajem. Nie szukamy uzdrowienia, bo samo do nas przychodzi, nie biegamy za pracą, bo jest ona wszędzie i stwarza to, co tak dla nas istotne, czyli nasze szczęście. Stajemy się niezależni, świadomi, prawi, pewni siebie i bardziej ludzcy. Dlaczego? Bo zauważamy sens życia, to kim jesteśmy i ideę jedności życia. Ot i cała magia.

PS. To, co dziś jest rzeczywistością, wczoraj było nierealnym marzeniem. – Paulo Coelho

______
#Teraz

Tags:

najnowsze z kwantowo

Zmiana rzeczywistości

Zmiana rzeczywistości. Każdy kreuje własne życie. Wielu robi to już świadomie, ale

Kształtuj swoją wyobraźnię

Kształtuj swoją wyobraźnię. Wyobraźnia to najlepsza część człowieczeństwa. Nie ma na świecie
Translate »
idź do góry