Najtrudniej poznać samego siebie

Tankowanie co cztery lata

Tankowanie co cztery lata

w motoryzacyjnie/polsko/pomysłowo

Tankowanie co cztery lata. Polak, Miłosz Kostrzewski stworzył koncepcję auta, które ładuje się co 4.5 roku. W zasadzie to nawet nie ładuje, tylko wymienia baterie. Bez względu na to jak obciążony jest samochód i z jaką prędkością się porusza, energii wystarcza na 4.5 roku. Aż do śmierci baterii. Wówczas baterie należy wymienić, co jest bardzo proste, naładować je i jeździć jak dotychczas.

Tankowanie co cztery lataTankowanie co cztery lata

Auto Pana Miłosza jest autem elektrycznym. Napędzanym przez silnik elektryczny oraz baterie umieszczoną w podłodze auta. Podczas jazdy samochodem ładowana zostaje dodatkowa /zapasowa/ bateria. Każde ruszenie samochodem powoduje doładowanie baterii zapasowej.

Gdy kończy się energia w pierwszej baterii, komputer przekazuje prąd z drugiej już doładowanej. Pusta bateria zaczyna być ponownie ładowana. Infradźwięki, które zawsze towarzyszą samochodom elektrycznym i są bardzo szkodliwe dla zdrowia, w aucie Pana Miłosza zostały wyeliminowane całkowicie.

Tankowanie co cztery lata – Podsumowanie:

Obecnie Pan Miłosz poszukuje inwestora, aby stworzyć prototyp seryjnego auta. Ten wynalazek można stosować również w autobusach, dowolnych autach i pojazdach. Nie trzeba dowodzić i uzasadniać ekologiczności i energooszczędności. To jest prawdziwy HIT. Pytanie, czy jest on na rękę np. polskiemu rządowi, bo koncernom na pewno nie.

Ciekaw również jestem czy powtórzy się historia polskiego grafenu, który będzie produkowany w Chinach. Ostatnimi czasy wszystko idzie do żyda. Polskie władze i decydenci są zainteresowani tylko łapówą, a nie społecznym i państwowym interesem. Podobnie ma się sprawa z łupkami gazonośnymi, z wodociągami. I wieloma innymi sprawami, które dziwnym trafem wymykają nam się z rąk.

PS. Czy już wiecie, czy nie wiecie, łapówkarstwo jest na świecie.

______________
#AutoElektryczne

najnowsze z motoryzacyjnie

Proszę Państwa, oto Ryś

Proszę Państwa, oto Ryś

Proszę Państwa, oto Ryś. Kolejnego wskrzeszenia kultowego polskiego auta, po Warszawie, Polonezie
Game Over Cycles

Game Over Cycles

Game Over Cycles to nazwa, która przykuła mój wzrok. Uwielbiam grunge, vintage, steampunk, uwielbiam
Polski odrzutowiec

Polski odrzutowiec

Polski odrzutowiec. Bardo chętnie piszę takie informacje, bo jestem patriotą, ksenofobem i
Koniec Dynamiki Newtona

Koniec Dynamiki Newtona

Koniec Dynamiki Newtona. EmDrive Roger’a Shawyer’a, to cichy i niezwykle wydajny silnik
Milion aut w 10 lat

Milion aut w 10 lat

Milion aut w 10 lat. Zaciekawiły mnie dwie sprawy związane z motoryzacją
Translate »
idź do góry
Skip to content