Najtrudniej poznać samego siebie

Tankowanie co cztery lata

Tankowanie co cztery lata

w bez kategorii/motoryzacyjnie/polsko/pomysłowo

Tankowanie co cztery lata. Polak, Miłosz Kostrzewski stworzył koncepcję auta, które ładuje się co 4.5 roku, w zasadzie to nawet nie ładuje, tylko wymienia baterie. Bez względu na to jak obciążony jest samochód i z jaką prędkością się porusza, energii wystarcza na 4.5 roku, aż do śmierci baterii. Wówczas baterie należy wymienić, co jest bardzo proste, naładować je i jeździć jak dotychczas.


Tankowanie co cztery lata

Tankowanie co cztery lata

Auto Pana Miłosza jest autem elektrycznym, napędzanym przez silnik elektryczny oraz baterie umieszczoną w podłodze auta. Podczas jazdy samochodem ładowana zostaje dodatkowa /zapasowa/ bateria. Każde ruszenie samochodem powoduje doładowanie baterii zapasowej. Gdy kończy się energia w pierwszej baterii, komputer przekazuje prąd z drugiej już doładowanej. Pusta bateria zaczyna być ponownie ładowana. Infradźwięki, które zawsze towarzyszą samochodom elektrycznym i są bardzo szkodliwe dla zdrowia, w aucie Pana Miłosza zostały wyeliminowane całkowicie.

Obecnie Pan Miłosz poszukuje inwestora, aby stworzyć prototyp seryjnego auta. Ten wynalazek można stosować również w autobusach, dowolnych autach i pojazdach. Nie trzeba dowodzić i uzasadniać ekologiczności i energooszczędności. To jest prawdziwy HIT. Pytanie, czy jest on na rękę np. polskiemu rządowi, bo koncernom na pewno nie. Ciekaw również jestem czy powtórzy się historia polskiego grafenu, który będzie produkowany w Chinach. Ostatnimi czasy wszystko idzie do żyda, bo polskie władze i decydenci są zainteresowani tylko łapówą, a nie społecznym i państwowym interesem. Podobnie ma się sprawa z łupkami gazonośnymi, z wodociągami i wieloma innymi sprawami, które dziwnym trafem wymykają nam się z rąk.

PS. Czy już wiecie, czy nie wiecie, łapówkarstwo jest na świecie.

______________
#AutoElektryczne

najnowsze z bez kategorii

Totalna zmiana paradygmatu

Totalna zmiana paradygmatu

Totalna zmiana paradygmatu. Coraz bardziej odczuwamy ból życia w obecnym paradygmacie. Czujemy,
Niezgoda na wszystko

Niezgoda na wszystko

Niezgoda na wszystko. To co nam się objawia, co codziennie, niezmiennie widzimy,
Prawo przyciągania życia

Prawo przyciągania życia

Prawo Przyciągania życia. Mówiąc najprościej, prawo przyciągania to zdolność przyciągania do naszego
Translate »
idź do góry