Najtrudniej poznać samego siebie

Techniki oświecenia

Techniki oświecenia

w oświecenie/kwantowo/zdrowotnie

Techniki oświecenia. Większość technik oświeconych mówi wyraźnie o bezwarunkowej miłości, dobru, empatii i pomaganiu, przy czym należy pamiętać nieustannie o rozwoju poprzez ćwiczenia, wyciszenie i koncentrację. Obcowanie ze świadomością, czystą świadomością odbywa się poprzez wydłużanie chwil bez myśli. To są stały elementy rozwoju.

Techniki oświecenia

Techniki oświecenia

Zatem zastanawiające jest jak wiele ludzi zupełnie z tych technik nie korzysta, wręcz przeciwnie, nadal rządzi nimi EGO, złość i zazdrość, a przede wszystkim bezinteresowna nienawiść. Nie tędy droga, drodzy państwo. To, że nakrzyczycie na bliźniego, wygarniecie mu, dosolicie, opierdolicie, w żaden sposób nie przybliży was do oświecenia, a wręcz przeciwnie. Nawet trudno ich nazwać obudzonymi, kulturalnymi i dobrodusznymi.

Jad, wypuszczany i publikowany na łamach internetu, słowa podbite złą emocją, wracają /nieprzyjęte i zignorowane/ do nadawcy. Wówczas będziemy w temacie totalnej biologii i rosyjskiej medycyny informacyjnej, które szalenie mnie interesują, a które to poruszają te zagadnienia. Każdy nierozwiązany konflikt, a hejt, bluzgi i awantury są takimi konfliktami, tym większe im większe emocje, stworzy zagrożenie chorobowe, w tym przypadku u inicjatora tych zachowań. Przy braku zrozumienia i otwartości, niestety przerodzi się to w chorobę i najprawdopodobniej, ze względu na toksyczność czasów w których przyszło nam żyć i nieustającego stresu, poważną.

Wówczas w trosce o zdrowie ludzi, bo mimo wszystko jesteśmy jednością, polecam całym sercem sięgnąć do wiedzy mistrzów współczesnej medycyny, przepracować jeszcze raz temat, przeprosić, wybaczyć, pokochać i rozwiązać problem. Mamy, moi drodzy wolność słowa, przekonań i wyznania. Możemy mówić w zasadzie co nam się podoba. Interlokutor, bądź czytający winien przemyśleć, zrozumieć i co najwyżej polemizować, albo odwrócić się na pięcie i odejść, przestać się interesować. To tyle na temat oświecenia, obudzenia, czy czystej świadomości.

PS. Człowiek jest jednością duszy, ciała, rozumu i świadomości. – August Witti

_________
#Obudzeni

najnowsze z oświecenie

Duchowość w nas

Duchowość w nas. Wszystko co w życiu robimy, wiemy, umiemy opiera się
Czym jest motywacja

Czym jest motywacja

Czym jest motywacja? To stan gotowości do podjęcia określonego działania, wzbudzony potrzebą
Życie jest magiczne

Życie jest magiczne

To, że życie jest magiczne, wiem to od zawsze, od nowości. Najpierw
Translate »
idź do góry