Najtrudniej poznać samego siebie

techniki oświecenia

Techniki oświecenia

w oświecenie/kwantowo/zdrowotnie

Większość technik oświeconych mówi wyraźnie o bezwarunkowej miłości, dobru, empatii i pomaganiu, przy czym należy pamiętać nieustannie o rozwoju poprzez ćwiczenia, wyciszenie i koncentrację. Obcowanie ze świadomością, czystą świadomością odbywa się poprzez wydłużanie chwil bez myśli. To są stałe elementy rozwoju i zarazem …

techniki oświecenia.

techniki oświeceniaZatem zastanawiające jest jak wiele ludzi zupełnie z tych technik nie korzysta, wręcz przeciwnie, nadal rządzi nimi EGO, złość i zazdrość, a przede wszystkim bezinteresowna nienawiść. Nie tędy droga, drodzy państwo. To, że nakrzyczycie na bliźniego, wygarniecie mu, dosolicie, opierdolicie, w żaden sposób nie przybliży was do oświecenia, a wręcz przeciwnie. Piszę to z pełną świadomości i po wczorajszym felietonie o Keshem. Bluźniercy, plujący jadem i skaczący innym do oczu w żaden sposób nie są oświeceni, co najwyżej oswietleni małą latarką. Nawet trudno ich nazwać obudzonymi, kulturalnymi i dobrodusznymi.

Jad, wypuszczany i publikowany na łamach internetu, słowa podbite złą emocją, wracają /nieprzyjęte i zignorowane/ do nadawcy. Wówczas będziemy w temacie totalnej biologii i rosyjskiej medycyny informacyjnej, które szalenie mnie interesują, a które to poruszają te zagadnienia. Każdy nierozwiązany konflikt, a hejt, bluzgi i awantury są takimi konfliktami, tym większe im większe emocje, stworzy zagrożenie chorobowe, w tym przypadku u inicjatora tych zachowań. Przy braku zrozumienia i otwartości, niestety przerodzi się to w chorobę i najprawdopodobniej, ze względu na toksyczność czasów w których przyszło nam żyć i nieustającego stresu, poważną.

Wówczas w trosce o zdrowie ludzi, bo mimo wszystko jesteśmy jednością, polecam całym sercem sięgnąć do wiedzy mistrzów współczesnej medycyny, przepracować jeszcze raz temat, przeprosić, wybaczyć, pokochać i rozwiązać problem. Mamy, moi drodzy wolność słowa, przekonań i wyznania. Możemy mówić w zasadzie co nam się podoba. Interlokutor, bądź czytający winien przemyśleć, zrozumieć i co najwyżej polemizować, albo odwrócić się na pięcie i odejść, przestać się interesować. To tyle na temat oświecenia, obudzenia, czy czystej świadomości.

PS. Człowiek jest jednością duszy, ciała, rozumu i świadomości. Zadaniem człowieka tu i teraz na Ziemii jest rozwój świadomości, poprzez miłość, zrozumienie i otwartość. Wszak wszyscy jesteśmy jednością.

_________
#Obudzeni

najnowsze z oświecenie

7 rodzajów mądrości

7 rodzajów mądrości

7 rodzajów mądrości – każdy z nas posiada własną mądrość i inteligencję.
Kto nas kontroluje

Kto nas kontroluje?

Kto nas kontroluje? Rozwój świadomości zaczyna się od tematu kontroli i w
Świat nas uczy pokory

Świat nas uczy pokory

Świat nas uczy pokory – podobnież czas nas uczy pogody. Aby wzrosnąć
Translate »
idź do góry