Najtrudniej poznać samego siebie

To wszystko prawda

To wszystko prawda

w filozoficznie/prawdziwie/zdrowotnie

To wszystko prawda. Stając się świadomy, zaczynasz wprowadzać coraz większą higienę do swojego życia. Myślisz pozytywnie, nie podlegasz emocjom /zwłaszcza tym złym/ – gdyż jesteś obserwatorem, zdrowiejesz, wzmacniasz się, twoje życie staje się harmonijne, zgodne z przyrodą. Kiedy doświadczasz świata umysłu, jesteś w świecie nisko – wibracyjnym. Przechodząc do serca /miłości/, do własnej podświadomości, zaczynasz odnajdywać prawdę.

To wszystko prawda

To wszystko prawda

Jesteś twórcą swojej rzeczywistości, świadomy prawdy swojego serca. Tym sposobem tworzysz własną rzeczywistość, stwarzasz go jakim go widzisz, czyli pięknym, dobrym, przyjaznym. Nie towarzyszy ci czerń /zło/, przeszłość ani przyszłość. Nie towarzyszą złe emocje, tylko sama prosta w swojej istocie miłość, wiara w siebie, chęć czynienia dobra.

Brzmi to dosyć bajkowo i takie jest, gdyż miłość i dobro są naturalnymi odruchami człowieka. Obudzenie, oświecenie, pozwala ci to dostrzec, ba, wdrożyć w pełni w życie. Nie musisz, nie chcesz oceniać innych, bo i po co, skoro prawda obnaża się sama. A ty zasilasz swoją dobrą energią świat i kształtujesz go na swoje podobieństwo.

Miłość, którą się kierujesz, wyklucza strach, choroby, wszelkie nieszczęścia i przeciwności losu. Zauważasz jak niskie wibracje ma świat wokół, na ziemi. Jak naprawdę jest czarny, ile w nim jest cierpienia, nieposzanowania, ignorancji? Ile braku szacunku i strachu, który tak naprawdę rządzi ludźmi? Zaczynasz w pełni pojmować dlaczego negatywne działania i słowa tworzą tylko krzywdę innych, tym samym dla nas. Świat zły, obojętny, drapieżny i głupi, jest światem niewolniczym, a dobro i miłość czyli prawda istotnie wyzwala. To prawda oczywista, którą wielu postrzega jako bajkę, a kultywując zło, nie dopuszcza do siebie i bezpowrotnie traci.

Kierowanie się sercem, miłością, empatią i wiarą, z definicji pozbywa cię strachu, oceny innych. Pozbywa niemocy i samo w sobie jest prozaicznie proste. Kochając siebie bezgranicznie, kochasz też innych, dajesz im wsparcie i pomoc. O ile poproszą, staną się na nią otwarci, tym samym zmieniasz rzeczywistość. Staje się ona naturalnie przychylna. Zauważasz coraz bardziej powiązania i splątania świata i fakt, że ty sam stwarzasz rzeczywistość, a nie ona ciebie. Blokadą dla innych jest brak zrozumienia, strach właśnie, który wyzwala kpinę i agresję. Ale mimo to wolisz światło i miłość, bo one zawsze prowadzą do szczęścia i spełnienia, poprzez wiarę w samego siebie.

PS. Złość piękności szkodzi!

_______
#Prawda

najnowsze z filozoficznie

Czym jest intencja?

Czym jest intencja? Intencja /zamiar, dobra chęć/ to stan psychiczny, w którym
Bóg jest nauką

Bóg jest nauką

Bóg jest nauką. Nauka to odwieczna chęć zrozumienia wszechrzeczy, a wszechrzecz to

Motywacja

Motywacja to stan gotowości do podjęcia określonego działania. Wzbudzony zostaje zespół procesów
Czy mówisz do siebie?

Czy mówisz do siebie?

Czy mówisz do siebie? Nauka określa nawyk mówienia do siebie na głos
Translate »
idź do góry