Najtrudniej poznać samego siebie

To wszystko prawda

To wszystko prawda

w filozoficznie/prawdziwie/zdrowotnie

Stając się świadomy, zaczynasz wprowadzać coraz większą higienę do swojego życia. Myślisz pozytywnie, nie podlegasz emocjom /zwłaszcza tym złym/ – gdyż jesteś obserwatorem, zdrowiejesz, wzmacniasz się, twoje życie staje się harmonijne, zgodne z przyrodą. Kiedy doświadczasz świata umysłu, jesteś w świecie nisko – wibracyjnym. Przechodząc do serca /miłości/, do własnej podświadomości, zaczynasz odnajdywać prawdę. Tak …

to wszystko prawda.

To wszystko prawdaJesteś twórcą swojej rzeczywistości, świadomy prawdy swojego serca. Tym sposobem tworzysz własną rzeczywistość, stwarzasz go jakim go widzisz, czyli pięknym, dobrym, przyjaznym. Nie towarzyszy ci czerń /zło/, przeszłość ani przyszłość, nie towarzyszą złe emocje, tylko sama prosta w swojej istocie miłość, wiara w siebie, chęć czynienia dobra. Brzmi to dosyć bajkowo i takie jest, gdyż miłość i dobro są naturalnymi odruchami człowieka, a obudzenie, oświecenie, pozwala ci to dostrzec, ba, wdrożyć w pełni w życie. Nie musisz, nie chcesz oceniać innych, bo i po co, skoro prawda obnaża się sama. A ty zasilasz swoją dobrą energią świat i kształtujesz go na swoje podobieństwo.

Miłość, którą się kierujesz, wyklucza strach, choroby, wszelkie nieszczęścia i przeciwności losu. Zauważasz jak niskie wibracje ma świat wokół, na ziemi. Jak naprawdę jest czarny, ile w nim jest cierpienia, nieposzanowania, ignorancji, ile braku szacunku i strachu, który tak naprawdę rządzi ludźmi. Zaczynasz w pełni pojmować dlaczego negatywne działania i słowa tworzą tylko krzywdę innych, tym samym dla nas. Świat zły, obojętny, drapieżny i głupi, jest światem niewolniczym, a dobro i miłość czyli prawda istotnie wyzwala. To prawda oczywista, którą wielu postrzega jako bajkę, a kultywując zło, nie dopuszcza do siebie i bezpowrotnie traci.

Kierowanie się sercem, miłością, empatią i wiarą, z definicji pozbywa cię strachu, oceny innych, pozbywa niemocy i samo w sobie jest prozaicznie proste. Kochając siebie bezgranicznie, kochasz też innych, dajesz im wsparcie i pomoc, o ile poproszą, staną się na nią otwarci, tym samym zmieniasz rzeczywistość. Staje się ona naturalnie przychylna. Zauważasz coraz bardziej powiązania i splątania świata i fakt, że ty sam stwarzasz rzeczywistość, a nie ona ciebie. Blokadą dla innych jest brak zrozumienia, strach właśnie, który wyzwala kpinę i agresję. Ale mimo to wolisz światło i miłość, bo one zawsze prowadzą do szczęścia i spełnienia, poprzez wiarę w samego siebie.

PS. Złość piękności szkodzi!

_______
#Prawda

najnowsze z filozoficznie

Czy wiecie, że

Czy wiecie, że …

Czy wiecie, że przejawem manipulacji są wszelkie nasze uprzedzenia i blokady, bo
Świat Ery Wodnika

Świat Ery Wodnika

Świat Ery Wodnika – To, że na naszej planecie zachodzą gigantyczne zmiany
Translate »
idź do góry