Najtrudniej poznać samego siebie

Totalitarne kondominium

Totalitarne kondominium

w patriotycznie/polsko/prawdziwie

Totalitarne kondominium. Państwo totalitarne to takie, w którym rządzi partia pozostająca pod kontrolą oligarchii, rząd ma monopol na broń i środki masowego przekazu oraz posiada terrorystyczny system policyjny. Polska w obecnym stanie spełnia te warunki, zatem nazwijmy to co jest.

Totalitarne kondominium

Totalitarne kondominium

Tolerancja, wielokulturowość, różnorodność, anty-rasizm, anty-faszyzm, anty-chrześcijanizm, tzw. “prawa człowieka”, poprawność polityczna, demokracja kleptokracyjna, te wszystkie wierutne bzdury i kłamstwa podtrzymywane są zarówno przez nasz kraj, jak i zapyziałą, zakłamaną Unię Europejską. Realna rzeczywistość to tak naprawdę hipokryzja z jaką się spotykamy i zmuszeni jesteśmy w niej żyć. \

Tak modna obecnie wielokulturowość to nic innego jak kolonizacja historycznych białych, europejskich państw. To czystka etniczna dokonywana na Europejczykach i zmuszanie rodowitych białych Europejczyków do integracji, asymilacji z ludnością trzeciego świata. To zakamuflowana forma ludobójstwa i cywilizacyjnego unicestwienia. Bardzo prawdopodobne jest zatem, że gdy Europejczycy staną się mniejszością na swoim kontynencie, to pozostałe grupy obecnej mniejszości staną się większością i najprawdopodobniej dokonają eksterminacji rdzennych Europejczyków. Komu tak bardzo na tym zależy, ażeby zapanować nad Europą, kto ma w tym swój żywotny interes? Otóż jest taki ktoś! Wyśmienicie zorganizowane i dofinansowane stowarzyszenia i zbory żydowskie wprowadzają multi-kulti. Bo ich zdaniem “Żydzi są siłą przewodnią we wprowadzaniu wielokulturowości w Europie”.

Jest to odwieczna wojna religijna i wyznaniowa, która pod płaszczykiem tolerancji promuje zróżnicowanie etnicznie, wielorasowe, pozbawione silnych grup narodowych. To odwieczna nienawiść żydów do chrześcijaństwa, które tak mocno zakorzeniło się w Europie. Dlatego właśnie propaguje się ruch antychrześcijański, nawet satanizm lub ateizm. Dlatego namawia się do rozwiązłości, promocji ruchu LGTB, propaguje się wielokulturową poprawność polityczną, skłóca ludzi i wtłacza odwrócone prawa moralne.

Aby w tej chaotycznej masie skryć niecność swoich uczynków, wojny, deprawacje, złodziejstwo i afery, wyzysk człowieka nad człowiekiem i współczesne niewolnictwo długu. Kto za tym stoi? Unia Europejska to totalitarny twór rządzony przez żydowskie koncerny, banki, rządy i wielkie rodziny. Aby zwyciężyć wroga, trzeba go najpierw umieć dostrzec, później poznać, a dopiero na samym końcu z nim walczyć. Wiecie co to grupa Bilderberg? Może czas najwyższy poczytać i zainteresować się, kto tak naprawdę nami rządzi i jakie cele sobie stawia. I kto rządzi Polską?

PS. Główna (…) trudność tkwi w samym charakterze dzisiejszego ustroju ekonomicznego, wysuwającego na czoło życia żywioły niższe moralnie, szerzące rozprzężenie obyczajowe, w wielkim na życie współczesne wpływie Żydów, którzy właściwym swej rasie bezwstydem zarażają dziś szybko społeczeństwa europejskie. – Roman Dmowski

_______
#Europa

najnowsze z patriotycznie

Strach Covidian

Strach Covidian

Strach Covidian – rządy państw wykorzystują strach do kontrolowania i manipulowania populacją
Żyjemy bez autorytetów

Żyjemy bez autorytetów

Żyjemy bez autorytetów, ale nie tak dawno szanowało się wiedzę, zdolności, umiejętności
Na co nam polityka

Na co nam polityka

Na co nam polityka? Nieustannie doniesienia prasowe na temat polityki budzą spore
Translate »
idź do góry