Transmutacja ciała 1

Transmutacja ciała

w oświecenie/prawdziwie/zdrowotnie

W ostatnim okresie ludzie odczuwają wiele zmian w swojej świadomości i ciele fizycznym. Ziemia podwyższa swoje wibracje, a my się zmieniamy wraz z nią. Pomiędzy częstotliwością planety a częstotliwością ludzi, którzy pracują nad podwyższaniem i oczyszczaniem własnej wibracji, panuje harmonia. Natomiast ludzie, którzy nad rozwojem nie pracują, odczuwają coraz większy dysonans. W niedalekiej przyszłości ludzie ci zobaczą i zrozumieją jak bardzo są zaślepieni. Następuje bowiem …

transmutacja ciała.

transmutacja ciałaWraz z transformacją planetarną następuje transformacja naszych ciał, która odbywa się w nas samych. Ludzie przeobrażają się obecnie na wszystkich poziomach – fizycznym, energetycznym, psychicznym, emocjonalnym. Nasze ciała zmieniają swoją strukturę węglową, w strukturę krystaliczną budowaną na bazie krzemu. Człowiek dzięki tym zmianom będzie mógł przyjmować i magazynować więcej światła. W związku z tym aktywowana zostaje dotychczas uśpiona część naszego DNA.

Dlaczego nasze ciała transmutują do postaci krystalicznej? Ponieważ na wyższych wymiarowo poziomach istnieją tylko krystaliczne struktury. Dzięki temu nasze ciała staną się lżejsze, jaśniejsze i przepełnione światłem. Obecnie wszystkie organizmy żywe przechodzą powyższe zmiany. Najczęściej pojawiają się osłabienia i zmęczenie organizmu, bóle migrenowe, bóle mięśniowe kończyn i kości, kołatanie serca, podwyższenie ciśnienia krwi, szum lub pisk w uszach, bywa że zawroty głowy, drganie ciała, problemy z oddychaniem. Odnotowuję potrzebę większej ilości snu, ale i bezsenność, brak siły i chęci, otępienie.

Najczęstszym symptomem osłabienia ciała są objawy depresji, braku motywacji i woli życia, wysoki poziom stresu i rozdrażnienie. Pojawiają się kłopoty z pamięcią i koncentracją. Większość tych zmian utrzymuje się przez długi czas, niektóre z nich znikają w krótkim czasie. Ludzie szukają pomocy u lekarzy, lecz nie tędy droga.

Sama świadomość tych zmian pozwala nam na wyzbycie się lęku związanego z objawami. My sami zaś powinniśmy się skupić na wspieraniu naszego ciała i zrozumieniu, co w istocie się z nami dzieje. Naszym zadaniem jest zlikwidowanie EGO, oczyszczenie umysłu z negatywnych myśli, schematów, programów, które nieustannie obniżają nasze wibracje. Ważnym jest uświadomienie, że wszystko jest energią. To co myślimy, mówimy, robimy to jest energia.

Człowiek, który rozwija swoją świadomość, powinien słuchać swojego ciała i przestać się obwiniać słuchając go. Ciało chce spać – trzeba iść spać. Bardzo ważne jest picie dużej ilości wody /płynów/, gdyż ma ona ogromny wpływ na nasze ciała. Ważną rzeczą jest zachowanie kondycji i dobrej formy, z uwzględnieniem kanałów energetycznych. Bardzo ważną rzeczą jest świadome oddychanie /świadomy wdech i wydech/, o czym już pisałem. Odżywianie jest kolejnym aspektem, nad którym powinniśmy się skupić. Odrzucenie mięsa jest samoczynne, tak się po prostu dzieje, ale trzeba je czymś zastąpić i tu nasza rola.

PS. Na układy nie ma rady!

________
#Zdrowie