Najtrudniej poznać samego siebie

Trzeba sobie powiedzieć dosyć

Trzeba sobie powiedzieć dosyć

w kwantowo/oświecenie/prawdziwie

Ludzie czasami popadają w złość, wisielczy humor, rozpacz bądź cierpienie, a przecież wszystko wokół, mówię o świecie, jest takie piękne i cudowne, trzeba umieć to tylko dostrzec. Niestety, poddani tym emocjom, nie umiemy się od razu otrząsnąć, puścić, zbagatelizować, tylko pędzimy na łeb na szyję w stronę emocji. To nie tak ma być, nie idźcie tą drogą, …

trzeba sobie powiedzieć “dosyć”!

Trzeba sobie powiedzieć dosyćNa tym polega właśnie oświecenie, że mówimy wszystkim schematom, programom “dosyć”, przebudowujemy je świadomie, po czym już ulepszone, bo nasze, zaprzęgamy do roboty. Ale jak wspomniałem na początku, pod wpływem emocji trudne jest świadome działanie. Zatem mamy dwa rozsądne wyjścia, albo pójść spać i przespać jak najdłużej, albo …poszerzyć swoją świadomość.. 😉 i pójść później zmęczonym spać. Co poniektórzy mówią, że trzeba się upić, ale osobiście nie polecam, gdyż alkohol powoduje agresję, a u niektórych budzi nawet demony 🙂 no i zawęża świadomość, rzecz jasna.

Stanowczo nie polecam natomiast dalszej kontynuacji emocji. One zarezerwowane winny być dla najbliższych. Emocje w niczym nam nie pomagają, a dosyć często szkodzą. Są jak biegunka, człowiek musi się wykrzyczeć, wypłakać, wyładować, ale da się to właśnie zatrzymać poprzez medytację, jak kto umie, dzięki słodkiemu spaniu lub dzięki świętym roślinom lub grzybom, bo po to one są na tym świecie i takimi wspaniałymi Bóg je stworzył :).

Gdy do koła burdel, chlew i chujnia, Ty się połóż i zapal dymka, zjedz ciasteczko, odpuść, bo to wszystko dokoła to tylko nikły fragment Twojego życia. Bo nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło, bo świat Ci sprzyja, bo gdy jesteś radosny i szczęśliwy, to cały świat spełnia Twoje życzenia, kocha Cię i jest cudowny. Mówię o świecie, nie o ludziach, ale i oni z czasem się zmieniają. Nie raz jeszcze tu wrócisz, w różnych postaciach, jeśli nie nauczysz się kochać i żyć w harmonii ze wszystkim wokół.

PS. Bo­je się, że pew­ne­go dnia stracę to wszys­tko co nie dość kochałem. Pa­miętaj i nie wa­haj się kochać te­go co kochać warto. – Jonathan Carroll

_____
#Dosyc

najnowsze z kwantowo

Moc pragnienia

Moc pragnienia

Moc pragnienia. Jak to jest, że pragnienia się spełniają, im większe, poparte
Świadomość finansowa

Świadomość finansowa

Świadomość finansowa, jak i wszystko, jawi się w naszej głowie. Wielu ludzi
Przebiegunowanie Ziemi

Przebiegunowanie Ziemi

Przebiegunowanie Ziemi. Pole magnetyczne Ziemi wielokrotnie, przez cały okres istnienia, się zmieniało.
Translate »
idź do góry