Najtrudniej poznać samego siebie

Trzecie oko i skrywana prawda

Trzecie oko i skrywana prawda

w oświecenie/prawdziwie/zdrowotnie

Trzecie oko i skrywana prawda. Szyszynka, o której już pisałem, ma kształt małej szyszki. Jest odpowiedzialna za produkcję serotoniny i melatoniny, które wpływają na modulację snu i budzenia, wszystkich sezonowych funkcji organizmu. Tę małą część mózgu można znaleźć w pobliżu jego centrum, w miejscu pomiędzy dwoma półkulami. Szyszynka jest portalem między światem fizycznym i duchowym. Ateiści już powinni skończyć czytać :). Aktywowana powoduje uczucie euforii i jedności ze wszystkim. Daje poczucie wszechwiedzy.

Trzecie oko i skrywana prawda

Trzecie oko i skrywana prawda

Po aktywacji szyszynki człowiek jest w stanie swobodnie podróżować do innych wymiarów, komunikować się telepatycznie, ale też kontrolować myśli i działania innych ludzi w świecie fizycznym. Ale szyszynka jest skutecznie blokowana, głównie fluorkiem sodu, który to pochłania w większości z naszego ciała. Fluorek sodu dostarczamy głównie w wodzie z oczyszczalni. Warto wiedzieć, że nawet proste i tanie filtry do wody są w stanie odfiltrować fluor z wody.

Trzecie oko – Działania:

Sposobem na pozbycie się fluorku sody jest odwrócona osmoza lub znacznie tańsza destylacja wody. Powiązania szyszynki z naszą zapomnianą już duchowością są bardzo istotne i ważne dla rozwoju duchowego. Nie robimy tych rzeczy, mowa o odblokowaniu szyszynki, zdejmowaniu pieczęci, czy czyszczeniu czakr, bez odpowiedniego przygotowania, zanim nasza gotowość wypracowana poprzez wiedzę i wiarę nie zostanie osiągnięta.

Środkiem na pobudzenie i aktywację szyszynki jest DMT. Dimetylotryptamina /DMT/ to organiczny związek chemiczny, dwumetylowa pochodna tryptaminy, psychodeliczna substancja psychoaktywna, występująca w ludzkim organizmie. DMT występuje w naturze w wielu gatunkach roślin. Rośliny zawierające DMT są powszechnie używane przez południowoamerykańskie plemiona indiańskie. Dimetylotryptamina jest np. składnikiem napoju ayahuasca.

DMT jest głównym alkaloidem wielu roślin, między innymi Mimosa hostilis, Diplopterys cabrerana i Psychotria viridis. Jest także pobocznym alkaloidem tabaki robionej z kory Viroli. Występuje także w roślinach Anadenanthera peregrina i Anadenanthera colubrina, z których otrzymuje się tabakę Yopo i Vilca.

Trzecie oko i skrywana prawda – Podsumowanie:

Źródłem DMT jest właśnie szyszynka. Współczesna medycyna nieznacznie zajęła się szyszynką i zna trochę rolę tego gruczołu, za to metafizyka zna go doskonale. Kartezjusz uważał szyszynkę za „siedzibę duszy”, a zarówno zachodnie i wschodnie tradycje mistyczne, uważają że szyszynka to nasze ludzkie centrum duchowo-komunikacyjne.

PS. Kupmy wreszcie ten filtr do wody, Karolku.

__________
#TrzecieOko

najnowsze z oświecenie

Kto jest autentyczny?

Kto jest autentyczny?

Kto jest autentyczny? Osoba autentyczna to ktoś, kto ceni przejrzystość, rzetelność i
http://www.augustynski.eu/oswiecenie-popandemiczne/

Oświecenie popandemiczne

Oświecenie popandemiczne. Dotarliśmy ponownie do okresu pandemicznego i albo wyciągniemy wnioski, albo

Czym jest ambicja?

Czym jest ambicja? Aby osiągnąć życiowy sukces, spełnienie marzeń, rozwój osobistej świadomości,
Czym jest lojalność?

Czym jest lojalność?

Czym jest lojalność? Pisałem już czym jest świadomość. Jest ona szlachetnością, która
Co podtrzymuje Matrixa

Co podtrzymuje Matrixa

Co podtrzymuje Matrixa? Jedyne co tak naprawdę podtrzymuje ten fikcyjny świat Matrixa,
Translate »
idź do góry