Najtrudniej poznać samego siebie

Twój świat jest lustrem

w oświecenie/kwantowo/prawdziwie

Nieustannie kreujemy swój świat wokół nas, bez znużenia, ale i w większości bez świadomości tego, co robimy. Całość otaczającego nas świata jest odbiciem naszych myśli, lustrem tego co o nim myślimy i sądzimy. A myślimy niekoniecznie dobrze, wg starych przekazanych nam schematów, starych programów, wierzeń i przesądów.

Twój świat jest lustrem.

Twój świat jest lustremGdy się nad tym dobrze zastanowisz i zauważysz, to okaże się, że wszystko co wokół nas jest i powstało w naszej głowie, mowie lub zostało nam wpojone przez innych i uznajemy to jako własne zdanie. Wszechświat, bo tak go nazwiemy mimo iż dotyczy nas samych, nie zna dyskryminacji i cenzury, odzwierciedla nam dokładnie to, co jest w nas zapisane i to co dobre, i to co złe. Bezwarunkowa miłość, bo tym świat się wobec nas niejako kieruje, odzwierciedla dokładnie – pozytywy i negatywy. Bezwarunkowa miłość nie ocenia, nie lituje się i nie cenzuruje, szanuje Ciebie takim jaki jesteś.

Gdy wypuszczasz negatywne emocje, wszechświat Ci na to pozwala, bez pouczania. Ale też czuwa nad Tobą, poprzez pojawiające się efekty lustra, które nie koniecznie są już dla Ciebie samego dobre, bo wszechświat nie ocenia, nie mówi co dobre i złe, odzwierciedla. Czasami wszechświat dla nas w swej “bezlitosności” jest absolutnym miłosierdziem. Bo unaocznia i trzeba to tylko zrozumieć, zaprzestać, przepracować i uleczyć. Można powiedzieć, że wszechświat, tak jak w bajkach, spełnia Twoje życzenia, i te dobre, i złe, bo nie wie czego pragniesz. Czas zatem się dowiedzieć.

Pierwszym lustrem jest to, co widzisz wokół poza sobą i jest dokładnym odzwierciedleniem tego, czym jesteś obecnie. Drugim lustrem jest to co osądzasz, bo to właśnie przyciągasz, interesujesz się, zajmujesz, a skoro tak, to jest dla ciebie ważne. Trzecie lustro to to co zgubiłeś, rozdałeś lub zabrałeś. Czwarte lustro to istotne i ważne dla Ciebie konteksty, w jakich dana rzecz pojawia się w naszym życiu, a także ich znaczenie. Piąte lustro to ciemna strona, czyli to co represjonujesz, potępiasz, odrzucasz i są na ogół odbijane z powrotem do Ciebie przez ludzi lub okoliczności Twojego życia. Szustym lustrem są lustra Twojej matki lub ojca ukazujące się dla Ciebie i przez Ciebie. Ostatnie siódme lustro to Twoja koncepcja siebie, i ta świadoma i podświadoma.

Wszystkie te lustrzane odbicia mogą posłużyć do lepszego rozpoznania siebie i podniesienia swojej własnej świadomości. Wszystko co w tych lustrach się znajdzie: ból, frustracja, złość i niepowodzenia są tylko po to, abyś mógł je zrozumieć, poprawić lub naprawić i stworzyć z tego wzorzec na przyszłość, w którym tych niskich emocji nie będzie. Pamiętaj, na autopilocie, czyli bez świadomości, działasz większość swojego życia i nie tworzysz tego wszystkiego świadomie. Im więcej własnego życia zrozumiemy i nadamy mu własnej intencjonalności, tym więcej możemy sobie zjednać i płynąć z prądem własnego szczęśliwego życia. W mirę rozwoju świadomości i miłości lustra stają się coraz bardziej subtelne.

PS. Kiedy patrzysz na siebie w lustrze, wiesz, że patrzysz na siebie, więc odrobinę pozujesz. I dlatego tak naprawdę nie znasz swojego prawdziwego oblicza.

_____________
#LustroWszechswiata

Hits: 1180

najnowsze z oświecenie

Czym jest motywacja

Czym jest motywacja

Czym jest motywacja? To stan gotowości do podjęcia określonego działania, wzbudzony potrzebą
Życie jest magiczne

Życie jest magiczne

To, że życie jest magiczne, wiem to od zawsze, od nowości. Najpierw
Czym jest szczęście

Czym jest szczęście

Czym jest szczęście? Źródło szczęścia jest w nas samych, dlatego zaczyna się
Ja - duży człowiek

Ja – duży człowiek

Ja – duży człowiek – Świadomość jest zbiorem informacji wszelkich, od nas
Translate »
idź do góry