Najtrudniej poznać samego siebie

Ty i tylko ty

Ty i tylko ty

w oświecenie/kwantowo/prawdziwie

Ty i tylko ty – Wciąż i w koło zasypują mnie pytaniami, jak rozumieć to, że “jesteś tylko Ty”. Chodzi o banalną sprawę, bynajmniej nie egoizm, a mianowicie fakt, że gdy skupiasz się na sobie, na rozwiązywaniu swoich problemów, nad swoją formą i zachowaniem, budujesz swój świat. Stając się coraz lepszym, zdrowszym, spokojniejszym, hołdując miłości, niejako automatycznie zmieniasz również świat.

Ty i tylko ty

Ty i tylko ty

Nie oznacza to, że nic Cię ma nie obchodzić inny człowiek, ale skupiasz się na sobie, gdyż dla siebie jesteś kimś najważniejszym. Z każdym dniem obudzenia pogłębiasz wiarę w siebie, naprawiasz swoje zdrowie, korzystając z technik kwantowych i Totalnej Biologii, rozkochujesz się w sobie w sposób racjonalny i mentalnie właściwy.

Suniesz do przodu, oddalając od siebie złe myśli, złe nawyki, niewłaściwe schematy działania, zastanawiasz się co jeszcze masz w sobie poprawić i w jaki sposób sobie dopomóc. Stając się oświeconym, rozszerzając swoją świadomość, piękniejąc i zdrowiejąc w oczach, zmieniasz tym samym swój świat.

Ten świat pełen jest ludzi których znasz, bliskich i dalekich i poprzez prace nad sobą uszczęśliwiasz i naprawiasz również ich. Jak? Ano dobrym słowem, empatią, która w Tobie wzrasta, miłością, której przybywa z każdą chwilą i dobrocią. Wszystko to i znacznie, znacznie więcej jest Twoim udziałem. Żyjąc tu i teraz, dzielisz się tymi osiągnięciami, bo przecież żyjesz we własnym środowisku, a nie na odizolowanej wyspie.

Twoje wnętrze, kondycja, Twój zmieniony i coraz lepszy świat rzutuje na innych. Zatem go zmieniasz, zmieniając siebie. To są te prawdziwe i dobre zmiany. Świat przy współudziale Twojej rozwiniętej świadomości się zmienia, pięknieje, szlachetnieje, a Ty z dumą brniesz do przodu zadziwiony tymi zmianami.

Ty i tylko ty – Posumowanie:

Pogłębiając wiedzę i techniki kwantowe, jesteś w stanie odmieniać coraz więcej rzeczy, wpływać na coraz szerszy krąg życia. Pracujesz nad sobą, zatem świat Ci sprzyja. Wyzbywasz się negatywnych myśli, znika z Twego otoczenia negatywne zachowanie. Nie myślisz o czymś czego nie chcesz, znika również to dla bliskich. Może nie całkiem, ale jeśli i oni zaczną się rozwijać, zniknie całkiem. To naturalna sprawa, że dobre wzorce lubią się mnożyć, zaś złe, które odrzucasz, zanikają. I tak małymi kroczkami przybliżamy się do szczęścia, które dla nas ludzi jest najwyższym dobrem, bo przecież pieniądze szczęścia nie dają. Każdy to wie.

Natomiast jak wszędzie, tak i tutaj istnieją pewne zasady. Nigdy nie zapytany nie odpowiadasz, nie proszony nie pomagasz, nie zagadnięty nie rozmawiasz. Dlaczego? Dlatego, że może być to odczytane jako atak. Twoja osoba wówczas straci w oczach rozmówcy, gdy on sam poprzez swoje przemyślenia nie zapyta. Jeśli zaczniesz nauczać niedowiarków, druga szansa na Twoją pomoc dla nich nie przyjdzie. Dzielić się można tylko z tymi, którzy wykazują zainteresowanie i otwartość. Zamknięta świadomość innych może być dla Ciebie groźna i skończysz na stosie 🙂 . A jako że wszystko jest energią, nie chcesz zapewne wokół siebie złej energii ludzi zamkniętych, nie rezonujących z Tobą.

PS. W zasadzie jesteśmy jednością, ale w 3D każdy sobie rzepkę skrobie.

___
#Ty

Hits: 731

najnowsze z oświecenie

Słownik świadomościowy

Słownik świadomościowy

Słownik świadomościowy. Posługujemy się coraz to innymi nowymi zwrotami słownymi, nawet gdy
Prawa boskie

Prawa boskie

Prawa boskie, to prawa rządzące naszym wszechświatem. To podstawa duchowości. Bez tych
10 krótkich pytań

10 krótkich pytań

10 krótkich pytań – Zadam ci kilka krótkich pytań. OK? Otóż, aby
Translate »
idź do góry