Najtrudniej poznać samego siebie

Ukrzyżowanie nad śniadaniem

w filozoficznie/prawdziwie/zdrowotnie

Jak zwykle zamęt wprowadzili naukowcy rosyjscy, bo to oni właśnie przez swoją życiową postawę udowadniają wiele z tych spraw, które nazywamy sacrum. Rosyjski fizyk i elektronik Pani Angelina Małachowskaja dowiodła, że “stary zwyczaj czynienia znaku Krzyża nad jedzeniem i piciem przed posiłkiem ma głęboki mistyczny sens”. Zatem rozpoczynamy …

ukrzyżowanie nad śniadaniem.

 

Ukrzyżowanie nad śniadaniemBadania oddziaływania znaku krzyża Angelina Małachowskaja prowadziła dziesięć lat, przeprowadzając serię eksperymentów, które są udokumentowane, jak najbardziej wiarygodne i dowiedzione w 100%. Otóż wykryto między innymi unikalne właściwości antybakteryjne wody, które pojawiają się w niej po wykonaniu nad wodą znaku krzyża.

Zmienia się także struktura wody i zwiększa gęstość optyczna w ultrafioletowym zakresie widma. Naukowcy dowiedli, że świadome wykonanie znaku krzyża, poparte słowem, modlitwą, czy wyznaniem woli, nad jakąkolwiek wodą, zmniejsza ilość drobnoustrojów o 10, 100, 1000 razy.

Podobnie ma się oddziaływanie znaku krzyża na człowieka. U badanych, którzy zostali przeżegnani, stabilizowało się ciśnienie, poprawiały parametry krwi. U pacjentów z podciśnieniem ciśnienie się zwiększało, z nadciśnieniem – obniżało.

Oznacza to, że woda jak i wszystko inne odczytuje sens wypowiadanych słów i znak krzyża, może być modlitwa jak kto nie umie sklecić własnych sensownych słów. Woda zapamiętuje ich oddziaływanie i zachowuje przez czas nieokreślony – w postaci wzrostu wartości gęstości optycznej. Jakby nasyca się światłem, widzianym w blasku spektrografu.

Dla człowieka i jego zdrowia, to bardzo ważne odkrycie, gdyż ciało ludzkie składa się z ponad dwóch trzecich z wody. Te kanały fizyczne, w naszym organizmie, regulują wszystkie procesy biochemiczne. Na dodatek rozpoznają imię Jezusa Chrystusa! Tak proszę państwa – Jezusa Chrystusa /bo on istniał i działał/.

Zatem znak krzyża, dla człowieka, to generator światła. Istotna jest świadomość wykonywanej czynności, czyli po prostu wiara. W innych przypadkach wykonywania znaku krzyża, np. pokazanie skrzyżowania, zmian zwiększenia gęstości optycznej jakiejkolwiek wody nie stwierdzono. Ja swojego czasu przeprowadziłem inny eksperyment, jako że symbolikę krzyża i jego moc znam. Robiłem znak krzyża nad samochodem, który co rano raził mnie przeskokiem ładunku do ręki przy dotknięciu. Przeżegnany samochód nie kopał :D.

Zatem wszystkie te gusła i zabobony, jak mawiają ateiści, okazują się być po prostu nauką, fizyką kwantową, która obecnie święci triumfy. A my jak te śląskie ciule, nie wierząc i nie dowiadując się takich rzeczy, ograbiamy siebie z cudownych właściwości znaku krzyża. A przecież każde pożywienie, napoje, owoce, wszystko co zawiera wodę, staje się po przeżegnaniu dla nas ludzi, także zwierząt, zdrowsze. W najgorszym razie obojętne i przyswajalne.

Najśmieszniejsze jest to, że instrukcję jak być zdrowym, fizycznie sprawnym i pięknym, mamy cały czas przed sobą, na każdym prawie kroku, sic Keshe. A my dalej swoje. Na szczęście pojawili się oświeceni, których serdecznie pozdrawiam. Jeszcze jedno, w czasach gdzie obowiązuje prawoskrętność zegara, a państwowość Polska mimo wszystko nadal trwa, nie wypada mówić o braku wpływu kształtu i znaku, bo to nienormalne.

PS. Cuda panie cuda, ale naukowo udowodnione :D.

_______
#Krzyz

ostatnie z filozoficznie

oddychanie holotropowe

Oddychanie holotropowe

Oddychanie holotropowe OH (z gr. holos – całość, trepein – zmierzanie w kierunku czegoś) to technika psychoterapeutyczna, umożliwiająca dostęp
Czy pomagać ludziom

Czy pomagać ludziom

Czy pomagać ludziom, którzy nie radzą sobie z życiem? To dosyć istotne

Nic tu po mnie

Ludzie mają to do siebie, że ich umysł zawsze chce czegoś innego

Wdzięczność

Wdzięczność jest dobra dla naszego organizmu, bo zdrowy umysł to zdrowe ciało.
Nowe życie

Nowe życie

Dziś na kolację opowiadanie … Nowe życie! themes free download
Translate »
idź do góry