Najtrudniej poznać samego siebie

Umysł wpływa na materię

Umysł wpływa na materię

w kwantowo/oświecenie/prawdziwie

Umysł wpływa na materię. Od wielu lat, wielu naukowców przeprowadzało zaawansowane badania zjawisk psychicznych. Współczesne kino sięga do tych zjawisk tworząc nieustannie superbohaterów. I nie jest to fikcja literacka, ani też teoria spiskowa, bo zjawisko stwarzania wolą jest znane ze słyszenia dosyć dobrze.

Umysł wpływa na materię

Umysł wpływa na materię

W większości mechanistyczna nauka zgadza się z faktem, że w rzeczywistości istnieją niematerialistyczne zjawiska, mimo iż je marginalizuje. Jednak w ten sposób podważa podstawowe założenie tego, co wymyśliła, co nazywamy rzeczywistością. Większość ludzi i naukowców nie wie, że materializm /jego teoria/ jest założeniem, nie dowodem naukowym, nie nauką, ale w założeniu zwykłym naukowym spojrzeniem na rzeczywistość, tzw. naukowym światopoglądem.

Ci z naukowców, którzy akceptują i propagują materialistyczny pogląd na rzeczywistość, działają z absolutną wiarą, że nic nie istnieje poza granicami własnych założeń. Nic w tym dziwnego zatem, że ludzie w ogólności źle reagują na siłę umysłu, często bojąc się jej. A przecież lata temu ani energia elektryczna, ani promieniowanie, ani też fale radiowe nie były znane, a ludzie wierzyli, że jeśli nieznane, nie opisane, to nie istnieje i jest niemożliwe. Zatem w takim rozumowaniu tkwi błąd.

Dowodem na wpływ umysłu na materię jest doświadczenie dr Williama A. Tillera. Jego eksperymenty wielokrotnie wskazywały, że moc ludzkiego umysłu może mieć bezpośredni wpływ na materię fizyczną. Tiller dowiódł, że materia poddana mentalizacji, np. próbki wody, odpowiada na siłę umysłu i zmieniają swoje PH. Tych przypadków wpływu obecnie są miliony i staje się jasne, zgodnie z fizyką i mechaniką kwantową, że człowiek skupiony w medytacji, może swobodnie zmieniać strukturę rzeczy. Mało tego, dr Tiller zaobserwował, że świadomość i związane z nią zjawiska nie są w żaden sposób ograniczone ani odległością, ani też czasem.

W fizyce kwantowej “obserwator ma wpływ na obserwowane zjawiska”. Takim doświadczeniem jest “eksperyment podwójnej szczeliny”. Jeśli elektron lub foton zostanie wystrzelony przez pojedynczą szczelinę, pojawi się jako kropka na ekranie. Jednak jeśli na jego drodze pojawią się dwie szczeliny, cząsteczka zrobi coś dziwnego, pojawi się na ekranie wzór fal zamiast kropki. Zatem co się dziej? Czy foton przechodzi przez obie szczeliny na raz? Czy koliduje z samym sobą, czy coś innego? Gdy nie ma detektora, widać wzór fali, a gdy detektor się pojawi, obserwujemy same cząstki. Stąd też nazwa zjawiska, czyli “efekt obserwatora”.

Lynn McTaggart, amerykański dziennikarz, autor i wydawca, przeprowadził tysiące eksperymentów w 80 krajach. W projekcie uczestniczyło ponad 10 000 osób, badając wpływ ​​intencji człowieka na kreowanie rzeczywistości. W rezultacie np. liść /jako obiekt badania/, który otrzymał intencję ludzi, świecił jaśniej niż liść, który nie otrzymał zamiaru. Innym eksperymentem było sprawdzenie, czy intencja może sprawić, że roślina będzie rosła szybciej. Odkryto, że ziarna, które otrzymały zamiar /czyli intencje/, kiełkowały najwcześniej i najszybciej rosły.

Umysł wpływa na materię – Podsumowanie:

Zadziwiającym i nieustannie wykorzystywanym działaniem, acz nieuświadomionym przez większość ludzi, jest globalny projekt spójności. Zaobserwowano, że gdy ludzie na całym świecie myślą i czują te same rzeczy, te pod ich wpływem się zmieniają, zgodnie z ich wolą. Tą cechę rzeczywistości z powodzeniem wykorzystują religie, partie polityczne etc. Dowodzi to również istnienie “noosfery”, która reaguje na emocje ludzi na całym świecie w wyniku świadomości grupy. Zatem ​​ludzka świadomość i moc umysłu mają wpływ na świat fizyczny, a im więcej świadomych uczestników, tym większy.

Na tej zasadzie obecnie leczy się chorych /mentalne operacje/, kształtuje rzeczywistość /organizacje nieformalne i medytacyjne/, oswaja społeczeństwo /religie i partie/ i wprowadza rządy dusz. Na tej zasadzie też działają psionicy i mentaliści, a ostatnio grupy technik kwantowych. Wszyscy oni wykorzystują fakt świadomości grupowej i siły wielu umysłów. Gdy się nad tym zastanowimy i zrozumiemy, okaże się, jak ważną funkcję może stanowić rodzina i kręgi znajomych o wspólnym celu. I to oni właśnie stwarzają z powodzeniem swoją rzeczywistość, podług swojej woli i intencji.

PS. Zatem kupą Mości Panowie – w kupie siła.

_____
#Umysł

Tags:

najnowsze z kwantowo

Moc pragnienia

Moc pragnienia

Moc pragnienia. Jak to jest, że pragnienia się spełniają, im większe, poparte
Świadomość finansowa

Świadomość finansowa

Świadomość finansowa, jak i wszystko, jawi się w naszej głowie. Wielu ludzi
Przebiegunowanie Ziemi

Przebiegunowanie Ziemi

Przebiegunowanie Ziemi. Pole magnetyczne Ziemi wielokrotnie, przez cały okres istnienia, się zmieniało.
Translate »
idź do góry