Najtrudniej poznać samego siebie

Ustawa konopielecza na start

Ustawa konopielecza na start

w polsko/prawdziwie/zdrowotnie

Ustawa konopielecza na start. Właśnie startuje projekt ustawy, dla jednych kontrowersyjny, dla drugich zbawczy i oczywisty. Oczywiście jestem z tymi drugimi, bo umiem czytać ze zrozumieniem, zwłaszcza mądre wywody, jestem mądry, nie pozwalam sobie na wciskanie błędnych schematów i moja empatia do ludzi jest osobiście zaangażowana.

Ustawa konopielecza na start

Ustawa konopielecza na start

Projekt jest zgodny z prawem UE i nie wymaga notyfikacji, bo nie wprowadzamy marihuany na rynek tylko do zamkniętego narodowego systemu monitorowania. To jest bardzo proste do zrozumienia. Politycy nie chcą tego rozumieć, a polityczne aparatczyki na zawołanie mogą to blokować z odgórnego rozkazu! Musimy wziąć sprawy w swoje ręce. Jak zwykle obywatel musi sam wywalczyć u swoich Patrycjuszy prawa do godnego życia. Bez waszej pomocy nie ma szans na sukces tego powodzenia. Zatem działamy.

Planujemy zebrać 100 tyś podpisów pod tym samym projektem, żeby pokazać poparcie społeczne dla projektu – PROJEKT USTAWYPowołamy komitet zebrany z lekarzy, profesorów, pacjentów, rodziców, w celu zbierania opinii, organizowania debat, zbiórki funduszy na inicjatywę, kampanii informacyjnej. Jako zarejestrowany komitet możemy zwracać się o opinie do ważniejszych instytucji niż BAS czy Ministerstwo Spraw Zagranicznych – możemy pisać do Sądu Najwyższego, do Izby lekarskiej, wszędzie.

Przed nieuprawnioną blokadą biurokratyczną chroni nas od początku Sąd Najwyższy w trybie wyborczym. Jeśli uda nam się zebrać 100 tyś. w 3 miesiące, projekt od razu kierowany jest do I czytania w Sejmie, z pominięciem biurokracji BAS. To pokaże Nam czy PIS rzeczywiście popiera naszą inicjatywę czy tylko gra populistycznie zdrowiem obywateli. Możemy na bieżąco pokazywać poparcie społeczne, zwracać się do ważnych osobistości z prawa i z lewa o publiczne poparcie projektu.

FORMULARZ DO ZBIERANIA PODPISÓWWypełniony formularz odeślij do 31 października 2016r. pod adres: Fundacja KROK PO KROKU, ul. 3 Maja 2a, 55-200 Oława

PS. Zatem do dzieła rodacy :).

_________
#Marihuana

najnowsze z polsko

Drzewa a duchowość

Drzewa a duchowość

Drzewa a duchowość. Mają priorytetową rolę w świecie duchowym, a i samo
Translate »
idź do góry