Uzdrawianie duchowe

Uzdrawianie duchowe

w prawdziwie/świadomie/zdrowotnie

Uzdrawianie duchowe poprzez wiarę i miłość własną. To bardzo ciekawy temat, który na dodatek wielce mnie interesuje. Zgodnie z duchowymi zasadami, uzdrawianie odbywa się poprzez zwiększenie duchowej czystości i zmniejszenie duchowej nieczystości. Uzdrowienia duchowego można dokonać na samych sobie lub innych. Ale lepiej jest przeprowadzać uzdrawianie duchowe na sobie. Istnieje kilka prostych metod duchowego uzdrowienia. Zaś regularna praktyka duchowa jest również formą duchowego uzdrowienia.

Uzdrawianie duchoweUzdrawianie duchowe

80% problemów zdrowotnych ma swoją przyczynę w wymiarze duchowym, ale i psychicznym. Można rzec, że te 80% stanowi choroby psychiczne, gdyż są to konflikty psychiczne, które są bezpośrednią przyczyną chorób. Zaś duchowe rozwiązania tych problemów znane są jako uzdrowienie duchowe i wzmacniają nas wewnętrznie. Biorąc pod uwagę ten fakt, uzdrowienie duchowe może pomóc większości ludzi żyć szczęśliwszym i bardziej znaczącym życiem, a przede wszystkim zdrowym. Wszyscy jesteśmy energią, zaś mentalizm duchowy tę energię uzdrawia.

Skuteczność środków uzdrawiania duchowego zależy od wielu czynników. Przykładowo regularna i odpowiednia praktyka duchowa sprawia, że ​​duchowe lekarstwa uzdrawiające są o wiele bardziej skuteczne i pomocne. I tu wchodzi w grę nasza wiara w siebie i miłość własna. Gdy nie kochamy siebie i nie mamy wiary w siebie, trudno oczekiwać uzdrowienia. Ale gdy wzmocnimy swoją wiarę i miłość, wówczas wszystko się zmienia. Uzdrowienie duchowe to rozległy temat i wielu może się poczuć nieco przytłoczonych różnymi dostępnymi opcjami. Aby to uprościć, warto podzielić metody duchowego uzdrawiania na grupy wraz z zaletami i wadami każdej z grup. Istnieje także wiele przedmiotów służących do uzdrawiania duchowego, takich jak kamienie, kryształy, amulety itp. Każdy z tych przedmiotów ma inną zdolność i sposób uzdrawiania.

5 najważniejszych technik uzdrawiania energią:

  • uzdrawianie za pomocą Reiki
  • uzdrawianie praniczne
  • kryształowe uzdrowienie
  • uzdrawianie kwantowe
  • qigong

Większość z nas jest zaznajomiona z dbaniem o nasze samopoczucie fizyczne. O psychiczne stany już stanowczo mniej, a zupełnie odpuszczamy wymiar duchowy, który jest bezpośrednio połączony z tym, co stanowi klucz do naszej energii. To właśnie duchowe samopoczucie jest kluczem do szczęśliwego życia. Uwzględnienie tego wymiaru duchowego poprzez odpowiednią praktykę duchową i uzdrowienie, może pomóc przezwyciężyć niewyjaśnione problemy, z którymi wielu z nas regularnie się boryka.

Uzdrawianie duchowe – Podsumowanie

Na nasze ciała energetyczne mogą mieć niekorzystny wpływ zarówno nasze negatywne emocje, jak i emocje innych. Gdy nie zostaną one rozwiązane, mogą mieć konsekwencje dla naszego umysłu, duszy i ciała. Uzdrawiające energie są bardzo potężne i nie są ograniczone przestrzenią ani czasem. Docierają do nas w każdym miejscu na świecie, ale wymagają naszej wiary /w swoją moc/ i miłości własnej, którą musimy rozwinąć. To nie jest proste zadanie, zwłaszcza ta miłość, której nas nie nauczono, a raczej sami ją opacznie rozumiemy.

PS. Stabilność emocjonalna i jasność umysłu to rozwój duchowy. – August Witti

_________________
#UzdrawianieDuchowe