What the fuck szyszynka

What the fuck szyszynka

w oświecenie/zdrowotnie

What the fuck szyszynka? Szyszynka /łac. Corpus pineale/ to jeden z gruczołów wydzielania wewnętrznego. Rozmiar tego gruczołu to dł. 5–8 mm, szer. 3–5 mm, waga ok. 0.1 g, czyli mały. Komórki szyszynki /pinealocyty/ produkują melatoninę /hormon snu/ i regulują np. pragnienie, głód, pożądanie seksualne, są także biologicznym zegarem w procesie starzenia. Szyszynka jest jednocześnie najbardziej mistycznym gruczołem mózgu człowieka. To szósta czakra Ajna lub z tzw. trzecie oko, odpowiedzialne za kontakt z czystą świadomością, intuicją i dostęp do zdolności telepatycznych i innych wymiarów.

What the fuck szyszynka

What the fuck szyszynka – Obserwacja:

Trzecie oko daje wgląd w głąb świata spirytualnego /niewidzialnego/ i daje mistyczną, magiczną moc. To tzw. oko widzenia. Szyszynka dzieli się na dwie półkule. Starożytni Grecy twierdzili, że ten mały gruczoł łączy człowieka z rzeczywistą prawdą. Jest on źródłem ogromnej energii, a po uruchomieniu daje nadnaturalne właściwości ciału ludzkiemu i rozumowi.

Mistycy nazywają ją siedzibą duszy lub kryształową komnatą. U dzieci szyszynka jest duża, stąd też znacznie większe możliwości dzieci w widzeniu świata duchowego. Niestety w okresie dojrzewania szyszynka się kurczy. Szyszynka nieustannie jest też blokowana, mentalnie, fluorem, rtęcią, gdyż człowiek pozbawiony głębokiego myślenia staje się niewolnikiem, a system lubi niewolnictwo.

What the fuck szyszynka – Rozważania:

W momencie aktywacji gruczołu możemy przesunąć się w wyższe wymiary. Rozwijając trzecie oko i czakrę korony, wpuszczamy do swojego ciała pranę, zaś wysoki poziom prany zwiększa wibrację naszego ciała i powoli oddziela nas od świata fizycznego i kieruje w stronę bezcielesnego-wszystkowiedzącego. W tej kwestii każdy nabierze własnego doświadczenia, natomiast ja powiem jak to osiągnąć :).

Bez oczyszczenia szyszynki nie ma oświecenia, ZEN, wibracji Chrystusowej i wielowymiarowej percepcji. Obudzona szyszynka to możliwości podróży astralnych, percepcji innych wymiarów, przewidywania przyszłości i komunikacji między wymiarami. Wiem bo czytałem :). Niektórzy nazywają to DMT i jest produkowane właśnie przez szyszynkę, występuje również w ayahuasce. Zacznijmy od tego co pomaga oczyszczać szyszynkę i czego się wystrzegać.

KONOPIE pomagają, bo THC /to zabronione właśnie/ atakuje zmutowane komórki w organizmie /łącznie z rakowymi/ i wzmacniania zdrowe. Można powiedzieć tak: „im więcej Marysi, tym lepiej”. To bardzo dobry sposób na oczyszczenie i ozdrowienie całego organizmu i dodatkowo zmiany percepcji przebiegają naturalnie z dnia na dzień :). To najlepsza metoda czyszczenia szyszynki :). Ale można też używać kolendry na surowo lub w postaci herbaty.

What the fuck szyszynka – Podsumowanie:

Przede wszystkim musimy usuń rtęć. Plomby amalgamatowe /usunąć/, szczepionki rtęciowe i te zawierające Thimerosal /unikać/, jedzenie ryb i owoców morza /unikaj/, eco żarówki /wywal/, fluor w pastach do zębów i w wodzie z kranu /unikaj/, alkohol unikaj, bo sam w sobie zabija komórki mózgu /szare komórki/, toksyny np. sztuczne słodziki /aspartam K/, rafinowany cukier, fenyloalanina, konserwanty, dezodoranty (zwłaszcza antyperspiranty z toksycznym aluminium jako podstawowym składnikiem czynnym), środki chemiczne, dentystyczne płyny do płukania ust oraz odświeżacze powietrza /unikaj/.

Natomiast działanie odtruwające mają: prawdziwa czekolada i kakao. Magnez zapobiega zwyrodnieniu struktur naszego organizmu i przyczynia się bezpośrednio do jego odmłodzenia, dodatkowo oczyszcza z toksyn /używaj/. Warto pamiętać, że gdy toksyczne metale ciężkie: ołów, kadm, aluminium pojawią się w organizmie, magnez wchodzi z nimi w reakcje, powodując obniżenie ich toksyczności i wydalenie wraz z moczem. Najlepiej przyswajalny jest magnez w postaci chlorku magnezu, ale i tak tylko 50% wchłania się z naszego przewodu pokarmowego, ale można stosować chlorek magnezu do kąpieli lub w saunie. Kto nie wierzy, niech w saunie poleje rozgrzane kamienie wódką. To dopiero impra :).

Odnawiać szyszynkę też można stosując zioła, pietruszkę, lucernę, bylicę, gotu-kola. Za pomocą Tiaminy, czyli witaminy B1, ziarna zbóż, orzechy, fasola, groszek i ziarna soi. Witamina K jest tez równie istotna. I na koniec oczywiście zdrowa żywność. Organiczna zdrowa żywność, najlepiej surowa, powoduje odtruwanie szyszynki, ale też całego naszego ciała.

PS. Jesteśmy tym co jemy.

__________
#Szyszynka