Najtrudniej poznać samego siebie

What the fuck szyszynka

What the fuck szyszynka

w oświecenie/prawdziwie/zdrowotnie

What the fuck szyszynka? Szyszynka /łac. Corpus pineale/ to jeden z gruczołów wydzielania wewnętrznego. Rozmiar tego gruczołu to dł. 5–8 mm, szer. 3–5 mm, waga ok. 0.1 g, czyli mały. Komórki szyszynki /pinealocyty/ produkują melatoninę /hormon snu/ i regulują np. pragnienie, głód, pożądanie seksualne, są także biologicznym zegarem w procesie starzenia. Szyszynka jest jednocześnie najbardziej mistycznym gruczołem mózgu człowieka. To szósta czakra Ajna lub z tzw. trzecie oko, odpowiedzialne za kontakt z czystą świadomością, intuicją i dostęp do zdolności telepatycznych i innych wymiarów.

What the fuck szyszynka

What the fuck szyszynka – Obserwacja:

Trzecie oko daje wgląd w głąb świata spirytualnego /niewidzialnego/ i daje mistyczną, magiczną moc. To tzw. oko widzenia. Szyszynka dzieli się na dwie półkule. Starożytni Grecy twierdzili, że ten mały gruczoł łączy człowieka z rzeczywistą prawdą. Jest on źródłem ogromnej energii, a po uruchomieniu daje nadnaturalne właściwości ciału ludzkiemu i rozumowi.

Mistycy nazywają ją siedzibą duszy lub kryształową komnatą. U dzieci szyszynka jest duża, stąd też znacznie większe możliwości dzieci w widzeniu świata duchowego. Niestety w okresie dojrzewania szyszynka się kurczy. Szyszynka nieustannie jest też blokowana, mentalnie, fluorem, rtęcią, gdyż człowiek pozbawiony głębokiego myślenia staje się niewolnikiem, a system lubi niewolnictwo.

What the fuck szyszynka – Rozważania:

W momencie aktywacji gruczołu możemy przesunąć się w wyższe wymiary. Rozwijając trzecie oko i czakrę korony, wpuszczamy do swojego ciała pranę, zaś wysoki poziom prany zwiększa wibrację naszego ciała i powoli oddziela nas od świata fizycznego i kieruje w stronę bezcielesnego-wszystkowiedzącego. W tej kwestii każdy nabierze własnego doświadczenia, natomiast ja powiem jak to osiągnąć :).

Bez oczyszczenia szyszynki nie ma oświecenia, ZEN, wibracji Chrystusowej i wielowymiarowej percepcji. Obudzona szyszynka to możliwości podróży astralnych, percepcji innych wymiarów, przewidywania przyszłości i komunikacji między wymiarami. Wiem bo czytałem :). Niektórzy nazywają to DMT i jest produkowane właśnie przez szyszynkę, występuje również w ayahuasce. Zacznijmy od tego co pomaga oczyszczać szyszynkę i czego się wystrzegać.

KONOPIE pomagają, bo THC /to zabronione właśnie/ atakuje zmutowane komórki w organizmie /łącznie z rakowymi/ i wzmacniania zdrowe. Można powiedzieć tak: „im więcej Marysi, tym lepiej”. To bardzo dobry sposób na oczyszczenie i ozdrowienie całego organizmu i dodatkowo zmiany percepcji przebiegają naturalnie z dnia na dzień :). To najlepsza metoda czyszczenia szyszynki :). Ale można też używać kolendry na surowo lub w postaci herbaty.

What the fuck szyszynka – Podsumowanie:

Przede wszystkim musimy usuń rtęć. Plomby amalgamatowe /usunąć/, szczepionki rtęciowe i te zawierające Thimerosal /unikać/, jedzenie ryb i owoców morza /unikaj/, eco żarówki /wywal/, fluor w pastach do zębów i w wodzie z kranu /unikaj/, alkohol unikaj, bo sam w sobie zabija komórki mózgu /szare komórki/, toksyny np. sztuczne słodziki /aspartam K/, rafinowany cukier, fenyloalanina, konserwanty, dezodoranty (zwłaszcza antyperspiranty z toksycznym aluminium jako podstawowym składnikiem czynnym), środki chemiczne, dentystyczne płyny do płukania ust oraz odświeżacze powietrza /unikaj/.

Natomiast działanie odtruwające mają: prawdziwa czekolada i kakao. Magnez zapobiega zwyrodnieniu struktur naszego organizmu i przyczynia się bezpośrednio do jego odmłodzenia, dodatkowo oczyszcza z toksyn /używaj/. Warto pamiętać, że gdy toksyczne metale ciężkie: ołów, kadm, aluminium pojawią się w organizmie, magnez wchodzi z nimi w reakcje, powodując obniżenie ich toksyczności i wydalenie wraz z moczem. Najlepiej przyswajalny jest magnez w postaci chlorku magnezu, ale i tak tylko 50% wchłania się z naszego przewodu pokarmowego, ale można stosować chlorek magnezu do kąpieli lub w saunie. Kto nie wierzy, niech w saunie poleje rozgrzane kamienie wódką. To dopiero impra :).

Odnawiać szyszynkę też można stosując zioła, pietruszkę, lucernę, bylicę, gotu-kola. Za pomocą Tiaminy, czyli witaminy B1, ziarna zbóż, orzechy, fasola, groszek i ziarna soi. Witamina K jest tez równie istotna. I na koniec oczywiście zdrowa żywność. Organiczna zdrowa żywność, najlepiej surowa, powoduje odtruwanie szyszynki, ale też całego naszego ciała.

PS. Jesteśmy tym co jemy.

__________
#Szyszynka

najnowsze z oświecenie

http://www.augustynski.eu/oswiecenie-popandemiczne/

Oświecenie popandemiczne

Oświecenie popandemiczne. Dotarliśmy ponownie do okresu pandemicznego i albo wyciągniemy wnioski, albo

Czym jest ambicja?

Czym jest ambicja? Aby osiągnąć życiowy sukces, spełnienie marzeń, rozwój osobistej świadomości,
Czym jest lojalność?

Czym jest lojalność?

Czym jest lojalność? Pisałem już czym jest świadomość. Jest ona szlachetnością, która
Co podtrzymuje Matrixa

Co podtrzymuje Matrixa

Co podtrzymuje Matrixa? Jedyne co tak naprawdę podtrzymuje ten fikcyjny świat Matrixa,
Translate »
idź do góry