Najtrudniej poznać samego siebie

szyszynka

What the fuck szyszynka

w oświecenie/prawdziwie/zdrowotnie

Szyszynka /łac. Corpus pineale/ to jeden z gruczołów wydzielania wewnętrznego. Rozmiar tego gruczołu to dł. 5–8 mm, szer. 3–5 mm, waga ok. 0.1 g, czyli mały. Komórki szyszynki /pinealocyty/ produkują melatoninę /hormon snu/ i regulują np. pragnienie, głód, pożądanie seksualne, są także biologicznym zegarem w procesie starzenia. Szyszynka jest jednocześnie najbardziej mistycznym gruczołem mózgu człowieka. To szósta czakra Ajna lub z tzw. trzecie oko, odpowiedzialne za kontakt z czystą świadomością, intuicją i dostęp do zdolności telepatycznych i innych wymiarów.

What the fuck szyszynka?

szyszynkaTrzecie oko daje wgląd w głąb świata spirytualnego /niewidzialnego/ i daje mistyczną, magiczną moc. To tzw. oko widzenia. Szyszynka dzieli się na dwie półkule. Starożytni Grecy twierdzili, że ten mały gruczoł łączy człowieka z rzeczywistą prawdą. Jest on źródłem ogromnej energii, a po uruchomieniu daje nadnaturalne właściwości ciału ludzkiemu i rozumowi. Mistycy nazywają ją siedzibą duszy lub kryształową komnatą. U dzieci szyszynka jest duża, stąd też znacznie większe możliwości dzieci w widzeniu świata duchowego. Niestety w okresie dojrzewania szyszynka się kurczy. Szyszynka nieustannie jest też blokowana, mentalnie, fluorem, rtęcią, gdyż człowiek pozbawiony głębokiego myślenia staje się niewolnikiem, a system lubi niewolnictwo.

W momencie aktywacji gruczołu możemy przesunąć się w wyższe wymiary. Rozwijając trzecie oko i czakrę korony, wpuszczamy do swojego ciała pranę, zaś wysoki poziom prany zwiększa wibrację naszego ciała i powoli oddziela nas od świata fizycznego i kieruje w stronę bezcielesnego-wszystkowiedzącego. W tej kwestii każdy nabierze własnego doświadczenia, natomiast ja powiem jak to osiągnąć :).

Bez oczyszczenia szyszynki nie ma oświecenia, ZEN, wibracji Chrystusowej i wielowymiarowej percepcji. Obudzona szyszynka to możliwości podróży astralnych, percepcji innych wymiarów, przewidywania przyszłości i komunikacji między wymiarami. Wiem bo czytałem :). Niektórzy nazywają to DMT i jest produkowane właśnie przez szyszynkę, występuje również w ayahuasce. Zacznijmy od tego co pomaga oczyszczać szyszynkę i czego się wystrzegać.

KONOPIE pomagają, bo THC /to zabronione właśnie/ atakuje zmutowane komórki w organizmie /łącznie z rakowymi/ i wzmacniania zdrowe. Można powiedzieć tak: “im więcej Marysi, tym lepiej”. To bardzo dobry sposób na oczyszczenie i ozdrowienie całego organizmu i dodatkowo zmiany percepcji przebiegają naturalnie z dnia na dzień :). To najlepsza metoda czyszczenia szyszynki :). Ale można też używać kolendry na surowo lub w postaci herbaty.

Przede wszystkim musimy usuń rtęć. Plomby amalgamatowe /usunąć/, szczepionki rtęciowe i te zawierające Thimerosal /unikać/, jedzenie ryb i owoców morza /unikaj/, eco żarówki /wywal/, fluor w pastach do zębów i w wodzie z kranu /unikaj/, alkohol unikaj, bo sam w sobie zabija komórki mózgu /szare komórki/, toksyny np. sztuczne słodziki /aspartam K/, rafinowany cukier, fenyloalanina, konserwanty, dezodoranty (zwłaszcza antyperspiranty z toksycznym aluminium jako podstawowym składnikiem czynnym), środki chemiczne, dentystyczne płyny do płukania ust oraz odświeżacze powietrza /unikaj/.

Natomiast działanie odtruwające mają: prawdziwa czekolada i kakao. Magnez zapobiega zwyrodnieniu struktur naszego organizmu i przyczynia się bezpośrednio do jego odmłodzenia, dodatkowo oczyszcza z toksyn /używaj/. Warto pamiętać, że gdy toksyczne metale ciężkie: ołów, kadm, aluminium pojawią się w organizmie, magnez wchodzi z nimi w reakcje, powodując obniżenie ich toksyczności i wydalenie wraz z moczem. Najlepiej przyswajalny jest magnez w postaci chlorku magnezu, ale i tak tylko 50% wchłania się z naszego przewodu pokarmowego, ale można stosować chlorek magnezu do kąpieli lub w saunie. Kto nie wierzy, niech w saunie poleje rozgrzane kamienie wódką. To dopiero impra :).

Odnawiać szyszynkę też można stosując zioła, pietruszkę, lucernę, bylicę, gotu-kola. Za pomocą Tiaminy, czyli witaminy B1, ziarna zbóż, orzechy, fasola, groszek i ziarna soi. Witamina K jest tez równie istotna. I na koniec oczywiście zdrowa żywność. Organiczna zdrowa żywność, najlepiej surowa, powoduje odtruwanie szyszynki, ale też całego naszego ciała.

PS. Jesteśmy tym co jemy.

__________
#Szyszynka

ostatnie z oświecenie

myśli utracone

Myśli utracone

Dziwna sprawa z tymi myślami, ale jeśli się z nimi utożsamiasz, wówczas
krótko i na temat

Krótko na temat

To ty ustalasz co jakie jest – nikt inny. Ty określasz ramy
po co nam wiara

Po co nam wiara

Temat “po co nam wiara?”, “pzym jest wiara?”, “po to jest wiara?”
Jak przestać narzekać?

Jak przestać narzekać?

Jak przestać narzekać? Bo przecież wszyscy to robimy, bezzasadnie i niejako bezmyślnie.
Translate »
idź do góry