Jak tworzyć wymarzoną własną rzeczywistość

Jak tworzyć wymarzoną własną rzeczywistość

w kwantowo/prawdziwie/świadomie

Własna rzeczywistość – W naszym domu często trwają dysputy na ten temat. Kaja twierdzi, że świat się wydarza /samorodnie/. Ja zaś, że za wszystko jesteśmy odpowiedzialni i możemy zmieniać, co nie przeszkadza, że komuś się wydarza. Co natomiast, gdy twoje wybory, których dokonujesz tu i teraz, mają wpływ na działanie i wydarzenia w teraz za rok np., albo jutro. I czy gdyby tak akurat było, czy twoje wybory byłyby inne? A może już są rzeczy, które chciałbyś zrobić lub wybrać inaczej? Jak to jest?

Jak tworzyć wymarzoną własną rzeczywistośćWłasna rzeczywistość?

Mechanika kwantowa, a co za tym fizyka kwantowa też, dowodzą, że jednak jest inaczej. Jednak tworzymy własną rzeczywistość, chociażby samą obserwacją. Gdy nie obserwujemy wszechświat jest falą, czyli zmienny. Zaś gdy obserwujemy jest cząstką. Mało tego nasze emocje odciskają się w świadomości wszechświata.

Jako, że operujemy w teorii strun i wielości gęstości, możemy pewne rzeczy przybliżać, a pewne oddalać. Możemy umysł przesłonić i działać na autopilocie podświadomości i ego jako steru, albo być świadomymi. W końcu możemy operować swoimi dyskretnymi energiami, które wyzwalamy świadomą myślą. Sporo opcji.

Czy już sobie uświadamiasz, że każde twoje działanie, które podejmujesz, jest integralną częścią tworzenia twojego życia tak, jak jest obecnie, właśnie teraz? Spójrz na swoje życie i przypatrz się dokładnie, co wybrałeś i kiedy. Czy zdajesz sobie już sprawę, że jesteś tu gdzie jesteś, przez własne wybory? To wszak oczywiste. Dlaczego miało by być dalej inaczej. Znów będą wybory, znów wiara w nie i znów realizacja.

Tak po prostu jest tu w 3D. Za każdym razem, gdy podejmujesz działanie lub dokonujesz wyboru, faktycznie tworzysz przyszłość, w której będziesz musiał żyć. Bo ona jest nierozerwalnie twoja i przez ciebie kreowana. Zatem, czy nie lepiej być świadomym siebie i kreować swe życie świadomie, czy dalej czekać na wydarzanie się życia. Co lepsze?

Własna rzeczywistość – Podsumowanie:

Nie musisz tej przyszłości bynajmniej planować. Dokonuj tylko właściwych wyborów i twórz właściwą dla siebie przyszłość, taka jaką chcesz. Nauczyliśmy się myśleć, że człowiek musi to czy tamto i musi ciężko pracować na swój sukces. To wierutna bzdura. Coraz więcej mamy milionerów, którzy nic nie wymyślili, a po prostu są. Dlaczego? Bo są w pozytywie, tkwią w nim, pławią się nim i nie odpuszczają.

Obserwuj tylko siebie i rozważaj, co robisz źle. Co powoduje, że cierpisz, jesteś ofiarą, czy trwasz w smutku i marazmie. Obserwuj to uważnie i zmieniaj. Nie stój w kącie, nikt cię nie znajdzie, bo ty sam się nie odnajdujesz. Życie to gra, nie stoisz w miejscu gdy grasz. Korzystasz ze strategi, z intelektu, ale i z odczuć i reakcji. Zatem zrób tak i w życiu.

PS. Życie to zabawa, życie to jest taka gra. Przy otwartych i zamkniętych drzwiach. To jest gra! – Edward Stachura