Najtrudniej poznać samego siebie

Wmawiaj sobie

Wmawiaj sobie

w kwantowo/oświecenie/prawdziwie

Wmawiaj sobie. Coraz bliższa jest mi teoria, a już teraz to nawet praktyka, że wmawianie sobie, zwłaszcza sprawy na których nam zależy, jest genialnym rozwiązaniem. Po pierwsze to kodowanie schematu lub jego części, myśli i słowa mają energię i oddziałują na nasz system, powstają wówczas solitony, które odpowiednio wzmacniane słowem i myślą, potrafią leczyć, uzdrawiać, a nawet wskrzeszać. Fajnie usłyszeć coś miłego, nawet jak mówisz sam do siebie.

Wmawiaj sobie

Wmawiaj sobie

To nie tak, że musisz od razu łazić wśród ludzi i gadać do siebie. Wielu jeszcze może tego nie zrozumieć. Ale warto czasami, w odpowiednich warunkach, powiedzieć sobie to i owo. Zwłaszcza, gdy to owo jest dla nas istotne i nie wykracza poza nasze sumienie. Częste powtarzanie np. „jestem zdrowy”, jest przy wsparciu świadomej myśli – naprawcze, a wraz z aktem woli – uzdrawiające. I żadne w tym aj waj, po prostu wysyłasz w odpowiednie miejsca odpowiednią energię. Zaskakująco dobrze działa.

Skoro można nam wmówić, albo sami potrafimy wmówić sobie chorobę, to dlaczego nie wmówić sobie zdrowia? Dlaczego tylko złe rzeczy można nam wmówić? Bo dobrych sami nie próbujemy, a i innym na tym nie zależy. Ale jak zaczniemy wmawiać sobie pozytywne rzeczy i sprawy. W małych sprawach zadziała od razu, a w dużych, to już zależy od nas samych.

Zależy od mocy delikwenta, czyli świadomości – wiary – miłości. Prosta rzecz, znana od tysięcy lat „a słowo ciałem się stało”, głoszona przez Chrystusa, Buddę i coraz większe rzesze dziś. Kochajcie siebie, myślcie o sobie dobrze, mówcie do siebie. Nie dosyć, że uzdrowicie i zoptymalizujecie siebie, to i innym się przy okazji dostanie. Bo jak tu być przykrym i złośliwym jak się ma miłość w sercu.

PS. To możliwość spełnienia marzeń sprawia, że życie jest tak fascynujące. – August Witti

________
#Wmawianie

najnowsze z kwantowo

Duchowość kwantowości

Duchowość kwantowości. Odkrycie fizyki kwantowej na nowo zdefiniowało sposób, w jaki postrzegamy

Proste prawo przyciągania

Proste prawo przyciągania. O prawie przyciągania pisałem już wielokrotnie na DZIENNIKU WAREZA.
Świadomość jest magiczna

Świadomość jest magiczna

Świadomość jest magiczna. Abstrahując od relacji ciało-umysł, zwyczajność-niezwykłość, rozum-doświadczenie, a także materia-duch,
Translate »
idź do góry