Najtrudniej poznać samego siebie

Ktoś Ci zrobił wodę z mózgu

Ktoś Ci zrobił wodę z mózgu

w kwantowo/oświecenie/prawdziwie

Ktoś Ci zrobił wodę z mózgu. Tłem Twojej podświadomości, która całkowicie jest uformowana przez innych, jest strach. Całość Twojego życia, Twojego jestestwa tu na Ziemi, Twojego ego podporządkowana jest strachowi. I to u zaczątków, jest strach o życie. Skoro już wiesz, że masz też świadomość, widzisz to. Widzisz, że jest ona czysta i właściwa dla Ciebie, podpowiada Ci właściwie. Toż naucz się tą świadomością, intuicją i przeczuciami posługiwać. Słuchaj ich. To Twój drogowskaz. A Ty dalej swoje!

Ktoś Ci zrobił wodę z mózgu

Ktoś Ci zrobił wodę z mózgu?

No przecież nie ma ktosia! To Ty sam pozwoliłeś się zaprogramować, zmanipulować i omamić. Nikt inny. Teraz Ty sam powinieneś skorygować te błędy programowania, usunąć wirusy, usunąć złe programy, bądź je zmodyfikować. Tak aby Twoje środowisko, jak to się mówi o systemach komputerowych, było przyjazne. Tylko wówczas jesteś w stanie coś osiągnąć, gdy nad tym właśnie pracujesz.

Tu chodzi tylko o Ciebie, o nikogo innego. To Ty zmieniając siebie, patrząc przez pryzmat miłości, zmieniasz swój świat. Ale ten Twój świat, zazębia się z Moim, a że jesteśmy jednością, to zmieniasz nasz świat. Mój świat. Zmieniaj go tak jak ja, a będzie wspaniale.

To spostrzeżenia. Gdy poweźmiesz zamiar, mający na celu osiągnięcie jakiegoś dowolnego celu. Ten cel będzie zgodny z Twoją świadomością, Tobą w całości. I poprzesz go wiarą, zaczniesz koło tego krążyć, przybliżać różnymi technikami, to stanie się. Osiągniesz to jak zawsze w życiu, bo to nie jest recepta oparta na świadomości, a bardziej świadomym doświadczeniu.

„Bez pracy nie ma kołaczy” – czyli jednak musisz coś zrobić, „Jak sobie pościelesz, tak się wyśpisz” – czyli musisz działać z wyprzedzeniem, aby było tak jak chcesz, „Kto pod kim dołki kopie, ten sam w nie wpada” – cóż to jest jak nie karma i podążanie ścieżką miłości. Bilans musi wyjść na zero.

Ktoś Ci zrobił wodę z mózgu – Podsumowanie:

Zatem nie kombinuj górnolotnie, abstrakcyjnie, nie snuj opowieści, tylko działaj zgodnie ze sobą samym. Tylko tyle i aż tyle. Im więcej istotnych spraw dla Ciebie w życiu olejesz, im bardziej tolerancyjnie podejdziesz do siebie, ulegniesz pokusom i emocjom, tym niejako gorzej Ci będzie. Bo to Ty kreujesz swoje życie.

Kreuj je zgodnie ze Sobą, ze swoją świadomością i jej narzędziem intuicją, a osiągniesz to co sobie założyłeś. I nic do tego więcej jest Ci nie potrzebne. Skup się nad tym co robisz. To jest właśnie świadome działanie. I wychodzi zawsze, gdy zgodne z naszym wnętrzem, poparte wiarą i działaniem. Im więcej płaszczyzn działania tym lepiej.

Płaszczyzną działania, nazywamy zmysły i możliwości wypowiedzi. Zatem mów, pisz, oglądaj, opowiadaj i wierz w to, co na temat czego pragniesz mówisz i robisz. Nie ociągaj się skoro tego chcesz. Pojmij i działaj. Bo jesteś OBSERWATOREM.

PS. Ucz się ucz, bo świadomość to potężny klucz.

najnowsze z kwantowo

Proste prawo przyciągania

Proste prawo przyciągania. O prawie przyciągania pisałem już wielokrotnie na DZIENNIKU WAREZA.

Świadomość jest magiczna

Świadomość jest magiczna. Abstrahując od relacji ciało-umysł, zwyczajność-niezwykłość, rozum-doświadczenie, a także materia-duch,

Zmiana rzeczywistości

Zmiana rzeczywistości. Każdy kreuje własne życie. Wielu robi to już świadomie, ale

Kształtuj swoją wyobraźnię

Kształtuj swoją wyobraźnię. Wyobraźnia to najlepsza część człowieczeństwa. Nie ma na świecie
Translate »
idź do góry