Najtrudniej poznać samego siebie

Ktoś Ci zrobił wodę z mózgu

w kwantowo/oświecenie/prawdziwie

Tłem Twojej podświadomości, która całkowicie jest uformowana przez innych, jest strach. Całość Twojego życia, Twojego jestestwa tu na Ziemi, Twojego ego podporządkowana jest strachowi. I to u zaczątków, jest strach o życie. Skoro już wiesz, że masz też świadomość, widzisz to. Widzisz, że jest ona czysta i właściwa dla Ciebie, podpowiada Ci właściwie. Toż naucz się tą świadomością, intuicją i przeczuciami posługiwać. Słuchaj ich. To Twój drogowskaz. A Ty dalej swoje!

Ktoś Ci zrobił wodę z mózgu?

Ktoś Ci zrobił wodę z mózguNo przecież nie ma ktosia! To Ty sam pozwoliłeś się zaprogramować, zmanipulować i omamić. Nikt inny. Teraz Ty sam powinieneś skorygować te błędy programowania, usunąć wirusy, usunąć złe programy, bądź je zmodyfikować. Tak aby Twoje środowisko, jak to się mówi o systemach komputerowych, było przyjazne. Tylko wówczas jesteś w stanie coś osiągnąć, gdy nad tym właśnie pracujesz.

Tu chodzi tylko o Ciebie, o nikogo innego. To Ty zmieniając siebie, patrząc przez pryzmat miłości, zmieniasz swój świat. Ale ten Twój świat, zazębia się z Moim, a że jesteśmy jednością, to zmieniasz nasz świat. Mój świat. Zmieniaj go tak jak ja, a będzie wspaniale.

To spostrzeżenia. Gdy poweźmiesz zamiar, mający na celu osiągnięcie jakiegoś dowolnego celu. Ten cel będzie zgodny z Twoją świadomością, Tobą w całości. I poprzesz go wiarą, zaczniesz koło tego krążyć, przybliżać różnymi technikami, to stanie się. Osiągniesz to jak zawsze w życiu, bo to nie jest recepta oparta na świadomości, a bardziej świadomym doświadczeniu.

“Bez pracy nie ma kołaczy” – czyli jednak musisz coś zrobić, “Jak sobie pościelesz, tak się wyśpisz” – czyli musisz działać z wyprzedzeniem, aby było tak jak chcesz, “Kto pod kim dołki kopie, ten sam w nie wpada” – cóż to jest jak nie karma i podążanie ścieżką miłości. Bilans musi wyjść na zero.

Zatem nie kombinuj górnolotnie, abstrakcyjnie, nie snuj opowieści, tylko działaj zgodnie ze sobą samym. Tylko tyle i aż tyle. Im więcej istotnych spraw dla Ciebie w życiu olejesz, im bardziej tolerancyjnie podejdziesz do siebie, ulegniesz pokusom i emocjom, tym niejako gorzej Ci będzie. Bo to Ty kreujesz swoje życie.

Kreuj je zgodnie ze Sobą, ze swoją świadomością i jej narzędziem intuicją, a osiągniesz to co sobie założyłeś. I nic do tego więcej jest Ci nie potrzebne. Skup się nad tym co robisz. To jest właśnie świadome działanie. I wychodzi zawsze, gdy zgodne z naszym wnętrzem, poparte wiarą i działaniem. Im więcej płaszczyzn działania tym lepiej.

Płaszczyzną działania, nazywamy zmysły i możliwości wypowiedzi. Zatem mów, pisz, oglądaj, opowiadaj i wierz w to, co na temat czego pragniesz mówisz i robisz. Nie ociągaj się skoro tego chcesz. Pojmij i działaj. Bo jesteś OBSERWATOREM.

PS. Ucz się ucz, bo świadomość to potężny klucz.

ostatnie z kwantowo

Jak być szczęśliwym

Mało kto rozumie czym jest miłość, szczęście, dobrostan. Czasami rozumiemy czym jest
życie bezemocjonalne.

Życie bezemocjonalne

Obecnie, w dobie wszechobecnych komputerów, hipnotyzujących bardziej niż telewizja czy radio, czas
Gdy jesteś świadomy

Gdy jesteś świadomy

Nie ma jednoznacznej odpowiedzi “czym jest świadomość”, bo “wszystkim”. Nie ma też
Życie to nie teatr

Życie to nie teatr

Życie jest nieustającą zmianą. Nic nie dzieje się samo, a już na
Translate »
idź do góry