Wolność jest jak zaraza

Wolność jest jak zaraza

w europejsko/tradycyjnie

Wolność jest jak zaraza. Francja popada w coraz większy konflikt wojny cywilizacyjnej, a świat europejski nie reaguje. Przyczyna to islamizacja Europy, a fizyczna wojna może wybuchnąć w każdej chwili. Rozlewająca się wszędzie wolność.

Wolność jest jak zaraza

Wolność jest jak zaraza

Na mieszaniu kultur, wprowadzaniu bezsensownych liberalnych przepisów i akceptacji nienormalności, tzw. tolerancji pod pozorem wolności, nikt jeszcze dobrze nie wyszedł. Unijna polityka przyjmowania emigrantów kulturowo i religijnie tak różnych od europejczyków, pogarsza sytuację jeszcze bardziej. Nie można obojętnie i bezrefleksyjnie przechodzić obok zapowiedzi kultury islamskiej, że będzie ona kolonizować powoli Europę, a następnie zwalczać niewiernych.

Odróżnienie zaś wśród imigrantów zwykłych, uczciwych ludzi od terrorystów jest praktycznie niemożliwe i prowadzące aż do zatrważających wydarzeń. Muzułmanie w Europie czują się już swobodnie, chcą przejmować puste kościoły i przekształcać je w meczety, chcą zajmować dzielnice i tworzyć enklawy, ale też chcą narzucać społeczeństwu swoje zasady i normy, a przede wszystkim religię. Europę czeka islamizacja, ze wszystkimi konsekwencjami, o ile nie zmieni polityki wobec nich niej.

Władze europejskie nie dostrzegają powiązania między przyjmowaniem uchodźców a terroryzmem, mało tego chcą obdzielić problemem wszystkich. Stany Zjednoczone natomiast, nie przyjmują uchodźców. Jednak i oni mają swoją „sick game” – gra spowodowała już śmierć wielu ludzi, a ofiarami są przypadkowi mieszkańcy stanów zarówno biali, jak i obecnie już czarni. Gra nazywa się knockout /nokaut/ – celem gry jest powalenie na ziemię człowieka, o innym kolorze skóry, jednym celnym ciosem. Czy to jest normalność? Czy normalnością jest uznanie małżeństw homoseksualnych, wbrew temu co mówi i myśli większość społeczeństwa, co podpowiada kultura. Zobaczymy! Zobaczymy też na ile społeczeństwo jest tolerancyjne i racjonalne, w jaki sposób ten rozsądek znajdzie ujście.

Wolność jest jak zaraza – Podsumowanie:

W Niemczech w Bawarii wprowadzono zakaz ubierania się uczennicom w krótkie spódniczki i bluzki z dekoltem, ze względu na muzułmanów /200 syryjskich uchodźców/. Die Welt podaje, że istnieje obawa o interakcję uchodźców z dziećmi i nie koniecznie tylko ubiór będzie problematyczny. A politycy, no cóż, mówią: „że gdy młodzi muzułmanie idą na basen i widzą dziewczyny w bikini są po prostu przytłoczeni”. No masz! Bidulki! A spierdalać do siebie!

PS. Człowiek uczy się na błędach, ponoć!

_________
#Tolerancja