Najtrudniej poznać samego siebie

Współczesna szlachetność

Współczesna szlachetność

w kwantowo/oświecenie/prawdziwie

Współczesna szlachetność. Oświecenie, obudzenie, czy praca nad samym sobą w celu podniesienia świadomości jest szlachetnością ducha i ciała. Uczymy się, rozumiemy, poznajemy, pogłębiamy, przyswajamy, hołdujemy i z żarliwością kultywujemy. Zatem wszystkie te starania, skądinąd znane już światu od dawien dawna, a zwłaszcza Słowianom i Lachom, były nastawione na harmonię z przyrodą poprzez jej zrozumienie.

Współczesna szlachetność

Współczesna szlachetność

Dawni nasi przodkowie dla rozrywki „zawracali kijem Wisłę”, ćwiczyli swoje ciała i umysł, aby osiągnąć harmonię z przyrodą, zrozumieć ją i oswoić. Współcześnie skupiamy się na tym samym, pogłębiając swoją wiedzę i zrozumienie. Poprzez rozwój dostrzegamy coraz więcej możliwości wpływania na rzeczywistość i swobodę z jaka możemy to robić.

Nasza wzrastająca świadomość, podobnie jak dawniej, pozwala nam „zawracać kijem Wisłę”. Oczywiście to nie dosłowne porównanie, ale gdy osiągniemy rozwój dawnych Słowian, dla których jedność etniczna wiązała się z możliwością obrony i władania, z pewnością do zawracania Wisły moglibyśmy przystąpić.

Stałym niezrozumieniem oświecenia jest pojęcie jedności. Wszyscy jesteśmy jednością. To fakt, z którym nie warto dyskutować, chociaż nasza rzeczywistość 3D, nasze schematy. Zaprogramowane zostały na osłabienie tejże jedności, przeszkadzają nam we wspólnym działaniu.

Czasami strach myśleć, co by było, gdyby ludzie oświeceni zaczęli współdziałać, co mogliby osiągnąć i w jak łatwy sposób. Racjonalizm mówi nam jednak nie. Ale na szczęście wiemy, że racjonalizm to wymysł naukowy, a nauka to stek bzdur, ujętych w słowa i przymusowo wprowadzona do życia. Nie szkodzi, że oświeceni i obudzeni nie czują potrzeby większego działania, chociaż z dnia na dzień coraz bardziej współdziałają i czerpią z tej siły korzyści.

Istnieje coraz liczniejsza sfera grup kwantowych, medyków, psioników, dwupunktowców etc., którym coraz bardziej te wspólne praktyki wychodzą, przez co są zauważalne i kultywowane. Tym co daje nam siłę jest magiczna „liczba krytyczna”. Okazuje się, że wcale nie musimy nauczać, przekazywać swojej wiedzy i umiejętności.

Wystarczy, że rozwijamy każdy sam siebie i propagujemy rozwój. Bo i tak po osiągnięciu liczby krytycznej, wszyscy staną się oświeceni i obudzeni. Tak to działa i udowodniła to już nawet tzw. nauka. Skądinąd coraz więcej badań i odkrywczych zjawisk, dalekich od standardowej wiedzy szkolnej. Ciekawe dlaczego? System ukrywa fakty, gdyż nie byłby systemem, gdyby nie zakazywał, nakazywał i karał.

Wracając do tematu, postępując w sposób oświecony, analizując rzeczywistość, łamiąc złe schematy, działając w sposób otwarty i zgodny z intuicją, spostrzegamy, że w nas samych zachodzą tak duże zmiany. Zmiany te są tak szerokiego spektrum, że życie staje się przygodą, fascynacją, a nasze myśli całym naszym światem. Jesteśmy w stanie zrozumieć więcej, poczuć wnikliwiej i kreować na taką skalę, o której do tej pory nie mogliśmy myśleć.

Jak? Ano wiarą, miłością i wybaczeniem. I tylko tyle. Jeżeli uświadomimy sobie, że to my kreujemy swój świat w całości, każdą rzecz, zrozumiemy. Że wpływać na wszystko możemy miłością i wybaczeniem. To osiągnęliśmy ten etap w którym już nie ma odwrotu, jest natomiast szczęście, radość i dostatek.

Współczesna szlachetność – Podsumowanie:

Powiem jak mówię tym, którzy pytają. Jeżeli jesteś szczęśliwy, zdrowy, twój organizm z dnia na dzień się optymalizuje i nabiera sił. Żyje Ci się dostatnio i spokojnie. Twoje życie kręci się blisko przyrody i z jej pełnym zrozumieniem, potrafisz też kreować rzeczywistość – to jesteś oświecony. Jeżeli nie, to nie. I nie ma w tym nic nienaturalnego. Nie każdy może być szlachetny i prawy. Są ludzie zamknięci na cztery spusty. Ale jedno jest pewne, wszystko zależy tylko od Ciebie.

PS. Ten tylko wart nazwy człowieka, który ma pewne przekonania i potrafi je bez względu na skutki wyznawać czynem. – Józef Piłsudski

_________
#Szlachetnosc

najnowsze z kwantowo

Zmiana rzeczywistości

Zmiana rzeczywistości. Każdy kreuje własne życie. Wielu robi to już świadomie, ale

Kształtuj swoją wyobraźnię

Kształtuj swoją wyobraźnię. Wyobraźnia to najlepsza część człowieczeństwa. Nie ma na świecie
Translate »
idź do góry