Najtrudniej poznać samego siebie

Wzmacnianie intuicji 1

Wzmacnianie intuicji

w oświecenie/kwantowo/prawdziwie

Intuicja definicyjnie to przebłysk myślowy, w którym dostrzega się myśl, obraz, rozwiązanie problemu lub odpowiedź na nurtujące pytanie. Często mylona jest z przeczuciem o podłożu emocjonalnym. To zdolność do natychmiastowego zrozumienia czegoś, bez potrzeby świadomego rozumowania. Intuicja to nasz pierwszy instynkt i możemy ją rozwijać. Jak zatem wygląda …

wzmacnianie intuicji?

Wzmacnianie intuicjiNiedawno Forbes opublikował artykuł o intuicji właśnie, aż się wierzyć nie chce. Otóż intuicja nie ma nic wspólnego z inteligencją. Intuicja to nasz pierwszy instynkt. To to co odczuwamy od razu, zanim umysł zdąży zareagować. Im bardziej krytyczna dla nas sytuacja, tym większa intuicja. Często się  słyszy o ludziach, którzy będąc blisko śmierci, stają się świadomi. Wszystko staje się dla nich jasne i instynktownie wiedzą, co należy zrobić, aby wyjść z tej trudnej sytuacji. Warto to zjawisko wykorzystać, tym bardziej, że jak się okazuje intuicja jest bezbłędna i pomaga, a nie przeszkadza.

Intuicję częstokroć czujemy w naszym żołądku lub splocie, chociaż pochodzi ona z serca, organu 60 razy sprawniejszego niż mózg. Serce zawsze intuicyjnie wie, co jest grane i co dla nas dobre. Niesamowitym zjawiskiem w intuicji jest to, że można ją uważać za mięsień. Gdy go używamy i ćwiczymy, staje się ona silniejsza i wzrasta. Działanie zgodnie z pierwszą myślą, prowadzi tam, gdzie musisz się udać, daje właściwą odpowiedź lub rozwiązanie problemów. Warto jej słuchać i może nas mile zaskoczyć fakt, że intuicja jest naszą strażą, sprzyja nam i potrafi wyciągnąć z każdej opresji.

Przeczucia intuicyjne są dla naszego ciała bardzo ważne, gdyż są świadome, niosą właściwe rozwiązania i zawsze nas kierują we właściwą stronę.

PS. Rozsądek ma starszą siostrę, nie zapominaj. Na imię jej intuicja.

_____
#Intuicja

 

ostatnie z oświecenie

Fundamentalne zmiany na Ziemi

Fundamentalne zmiany na Ziemi

Fundamentalne zmiany na Ziemi My ludzie przechodzimy głęboką transformację, transformację istoty ludzkiej,
rośliny czują

Czy rośliny czują?

To zasadniczo retoryczne pytanie, bo każdy kto miał do czynienia z hodowlą
fizyka kwantowa

Fizyka kwantowa a umysł

Współcześni naukowcy sądzą, że rozumieją, czym jest świadomość, lub że jest to
eft

EFT to nie Extra Terrestrial

EFT – czyli Emotional freedom technique /Technika wolności emocjonalnej/ to alternatywne leczenie
Translate »
idź do góry