Zabawa świadomością

Zabawa świadomością

w oświecenie/kwantowo

Zabawa świadomością. Skonkretyzowałem to zagadnienie już jakiś czas temu, że rozwój osobisty to dążność do szczęśliwości poprzez szlachetność. Tak dokładnie to wygląda. Rozwijamy się, wzrastamy, miłością i pokojem, i darzy się nam, mamy energię i inicjatywę, mamy pewność i odwagę na wszystko. Tak jest. Ale świadomość możemy podnieść. ćwicząc, bez czynienia dobra, bez miłości bezwarunkowej i bez pokoju, bo na wyższym poziomie nie ma dobra ni zła. Ot i …

zabawa świadomością.

Zabawa świadomością

Zabawa świadomością – Rozważania:

To trzeba sobie jasno i dobitnie powiedzieć – “Nie ma dobra, ani zła!”. Co dla jednego jest trucizną, dla drugiego jest pokarmem. I odwrotnie. Prawda nie jest uniwersalna dla wszystkich. Bo na wczesnym etapie alienacji, każdy ma swoją. Mało tego z tzw. upływem czasu, ta prawda jest modyfikowana, zmieniana i ugładzana. Po co? Bo taka natura człowieka, a w zasadzie jego umysłu, który nieustannie dąży do przeciwności. Czyli raz tak, raz śmak. Aby w ogóle pojąć wiele aspektów świadomości, należy sobie zdawać sprawę z natury rzeczy, bo każda rzecz ma naturę. Może i nie ma świadomości ta rzecz, ale naturę ma.

Podobnież, żywe istoty mają pewne cechy, niezmienne cechy gatunku, które zawsze należy uwzględnić. Ale my tu o zabawie przecież. Mało zabawne jest przewidywanie przyszłości, bo i co to za sztuka. Ale wpływ na nią lub zmiana owszem, choćby była tylko w twojej indywidualnej obserwacji, ale na ogół nie jest. Zatem zmiany w przyszłości, telepatia, telekineza, komunikacja ze zwierzętami, z roślinami, kreacja i upiększanie. Tak, to wszystko nie dosyć, że jest możliwe, to na dodatek wiele technik znasz i stosujesz jak jesteś na drodze rozwoju.

Bo medytować umiesz – co nie? No! Znasz z pewnością też Ho’oponopono, którego jedynym wymogiem gwarantującym skuteczność techniki jest używanie go jak własny. Ho’oponopono uznaje, że do jednego celu prowadzi wiele ścieżek, niezależnie od tego, czy idziemy drogą duchową, umysłową czy fizyczną, zatem jest dla wszystkich. Dwupunkt jako szybka i skuteczna metoda uzdrawiania na wszystkich poziomach życia – fizycznym, emocjonalnym, umysłowym i duchowym – zapewne też nie jest ci obcy. Stukanie IFT, pewno też nie. No i mamy komplet narzędzi – teraz działać.

Zabawa świadomością – Podsumowanie:

I tu zaczyna się zabawa. A jak na dodatek jesteś nieustannie ciekawy i odkrywasz nowe metody kwantowe, to zabawa jest tym przedniejsza. To już często natychmiastowe realizacje i pomyślność, dobrobyt i spokój, gwarantujący dalszy rozwój. Niestety jak przy każdej trudnej umiejętności emocje muszą odejść, na zawsze. Jak i wszystko kim i czym jesteśmy. Wyzbywamy się wszystkiego, jest nam coraz lżej i wreszcie zaczynamy odczuwać wolność. Okazuje się, że brak telewizji, radia, a nawet telefonu – nie jest już niczym szczególnym. Internet pozostał obowiązkowy, ale już na innej stopie, bynajmniej nie ogólno-społecznej. Rozpada się rzeczywistość na małe cząstki w prawdzie. No cóż. Bywa.

PS. Miłość Ci wszystko wybaczy – Smutek zamieni Ci w śmiech.

______
#Zabawa