Najtrudniej poznać samego siebie

Zadziwiające doświadczenie

w kwantowo/oświecenie/prawdziwie

Od wielu lat obserwuję u siebie bardzo specyficzny kręgosłup moralny, poparty jasnymi zasadami. Główna zaś zasada to – “jestem za życiem” w każdej formie. A od jakiegoś czasu staram się kierować tylko miłością. Nie oznacza to, że pozwalam sobie jeździć po głowie. Nie zgadzam się również z postawą “szkodnika”, czy wręcz “wirusa” jaką niestety niektórzy sobą reprezentują. Przeprowadziłem więc …

zadziwiające doświadczenie.

zadziwiające doświadczenieJako, że wykazuję się dużą niezależnością i asertywnością, podszedłem do zagadnienia szczęścia i zadowolenia z życia, jak rasowy naukowiec. Postanowiłem mianowicie eliminować wszystko co złe, drażniące, niechętnie widziane i chamskie. A eliminuję blokując, wyłączając, przestając o tych sprawach myśleć i nie rezonując. I jak w tytule, okazało się, że jest to zadziwiające doświadczenie, uspokajające i polepszające jakość życia, a co za tym idzie podnoszące wibrację i poczucie miłości. Okazuje się być to bardzo dobrym remedium na wzrastające rozgoryczenie społeczne, hejt i nienawiść, którą niestety wielu ludzi się jeszcze posługuje.

Z racji tego, że zauważam już od jakiegoś czasu zasadność Totalnej Biologii i rolę konfliktów w naszym życiu, postanowiłem tychże konfliktów, zaskoczeń i niemile widzianych zjawisk unikać. Wydawać by się mogło, że nie jest to najlepsze zachowanie i nie gwarantuje spokoju. A jednak. Z dnia na dzień moje kontakty interpersonalne całkowicie się zmieniły. Wymieniłem znajomych, rodzinę, pozbyłem się ze swojego życia niechcianych spraw, a przede wszystkim spuścizny systemowej, i tej religijnej i politycznej. Mogę też z pełną odpowiedzialnością polecić tę formę życia, ale i protestu, i jednoznacznie powiedzieć – to działa.

Ktoś powie – “ucieczka nie jest rozwiązaniem”. Ja odpowiem, “ale nie rezonowanie jest”. Okazuje się, że jeśli coś nam się nie podoba i opiniujemy, w swoim rozumieniu właściwie, to i tak działamy na korzyść danej rzeczy, osoby, sprawy, sytuacji i zdarzenia. Wszak jakąś tam energię wysyłamy, przy okazji pogarszając swój stan, i świadomości, i zdrowia, i co gorsza nerwów. A chcemy być zen. Trudno też rozważać każdą sprawę, debatować i naprawiać, bo czasami się nie da, a często nie jesteśmy w stanie. Ale w momencie odcięcia się od danego tematu – jesteśmy. Brak naszego zainteresowania, współudziału, zaangażowania i ostatnio modnego rezonowania, osłabia najzwyczajniej w świecie daną rzecz lub sprawę.

Proszę, niech każdy się zastanowi i sprawdzi, czy tak aby nie jest. Czy brak naszego zainteresowania i odrzucenie wręcz danej sytuacji, poprzez brak myślenia o niej, albo jeszcze lepiej myślenie w sposób pozytywny i sprzyjający, potrafi wyeliminować pewne zjawiska z naszego życia? Tak. A o ile łatwiej się wtedy żyje! Zatem podejdźmy do sprawy fachowo. Omijajmy niechciane zjawiska i sytuacje, usuwajmy hejt i chamstwo ze swojego otoczenia, blokujmy ludzi, którym człowieczeństwo jest obce, a z pewnością dostrzeżemy duże zmiany w swoim życiu. Jak się okazuje, każdy ma swoje życie i np. w moim wcale nie muszą występować zjawiska i sytuacje jak u innych.

Na poparcie tych słów podam przykład. Dzwoni kolega, który mieszka ode mnie 1-2 km – rozmawiamy. Piękna dzisiaj pogoda i ciepło, może byś wpadł na grilla? … a on … Ale co Ty, u mnie leje jak z cebra, jest zimno i paskudnie. I wszystko w temacie. Można mieć inne życie niż cała reszta? Można!

PS. Każdy jest kowalem własnego losu.

_________
#Asertywnosc

ostatnie z kwantowo

Czym jest magia

Prawie wszystko, co sprawia, że ​​rzeczy się wydarzają, w świecie stworzonym przez
porozumienie duszy

Porozumienie duszy

Wszystko na tym świecie jest teorią, cała nauka, medycyna, dowolny system –

Wszyscy kłamiemy

Nie fajne to, ale wszyscy kłamiemy. Wszyscy ludzie bez wyjątku mówimy lub
przeprogramuj swoje DNA

Przeprogramuj swoje DNA

DNA to nasz biologiczny internet. Obecnie jasnowidzenie, intuicja, uzdrawianie, samoleczenie, techniki afirmacji,

Nic nie jest solidne

Nic nie jest solidne, a wszystko jest energią. Fizyka kwantowa ogłosiła odkrycia,
Translate »
idź do góry