Najtrudniej poznać samego siebie

Zauważ, że świat jest obfity

w prawdziwie/świadomie/zdrowotnie

Zauważ, że świat jest obfity. Idea obfitości jest prosta, ale zbyt często tego nie zauważamy. Za często nie wierzymy, że na ziemi jest więcej wszystkiego niż nam potrzeba. Być bogatym to żyć w obfitości i zamożności – i tak jest. A jednak co dnia patrzymy na nasz świat jako miejsce niedoskonałości i niedostatku. O co tutaj chodzi? Dlaczego tak postrzegamy świat? Mechanika /fizyka/ kwantowa wyraźnie nam mówi, że wszystko w swoim świecie stwarzamy. Duchowość i rozwój świadomości nam to tłumaczą. A my dalej swoje.

Zauważ, że świat jest obfityZauważ, że świat jest obfity

Zauważcie, że wstając rano, czy też w południe, skupiamy swoją uwagę na naszym dniu. Jesteśmy sfrustrowani brakiem, w konsekwencji tego nasz dzień wymyka się nam spod kontroli. Nasze sprawy dosyć często pogarszają się w miarę upływu dnia. Bierze się to stąd, że postrzegamy głównie „braki” i negatywne aspekty życia. Zresztą media atakują nas ciągle newsami, które opierają się na tragediach. A w naszym życiu tragedie aż tak często nie goszczą, jeśli w ogóle. Myślimy co prawda czego nie możemy zrobić, co wczoraj poszło nie tak, czego nie jesteśmy w stanie osiągnąć dziś. Nagminnie czujemy i mówimy, że brak nam/ci czasu. Ale aby przerwać ten marazm, musimy zauważać pozytywy. Zacząć dostrzegać, że świat jednak jest obfity, by po prostu zmienić naszą perspektywę.

Zauważ, że świat jest obfity – Obserwacja:

Żyjemy obecnie w szalonych czasach. W pogoni za wszystkim. Wydaje się nam, że mamy tyle do zrobienia w tak małym czasie. Ale to złudzenie, gdyż nasze liniowe odczuwanie czasu nas gnębi. Nie dostrzegamy, że część z tych rzeczy, które pragniemy, możemy najzwyczajniej mentalnie przyciągnąć do naszego życia. Nie dostrzegamy, że duża część naszych działań to przyszła obfitość. W ogóle niewiele dostrzegamy, przez co jesteśmy rozdrażnieni i zniechęceni. Co gorsza, pragniemy rzeczy, których naszym zdaniem nie osiągniemy, bo jak sadzimy, na nie nie zasługujemy. To wierutna bzdura. Świat jest tak skonstruowany, aby spełniać nasze marzenia, bo my go stwarzamy. Ale tego już absolutnie nie chcemy dostrzec, ba, nawet sami bojkotujemy to negatywnością /rozterkami i wątpliwościami/ oraz standardową niemożnością i niemożliwością.

A wystarczyłoby uwierzyć w swoje moce i powiedzieć światu czego po cichu pragniemy. Jeśli chcesz się dogadać z innym człowiekiem, musisz z nim rozmawiać. Tak samo musisz zadziałać ze światem. Pokazać mu na czym naprawdę ci zależy. Pokazać to każdą możliwą płaszczyzną wyrazu. Inaczej ten świat nie wie o co ci chodzi. I to jest właśnie to stwarzanie. Tak naprawdę wystarczy zamiast codziennego wkurwu, rozpocząć dzień od głębokiego oddechu i skupieniu się na obfitości. Pomyślmy o pozytywnych rzeczach, które pragniemy i jak je najnormalniej przyciągnąć. Prawo Przyciągania, które fenomenalnie działa, wyraźnie mówi, że mamy postępować tak, jakbyśmy mieli już to co chcemy, gdyż automatycznie zaczynamy to przyciągać. Dodatkowo zaczynamy wierzyć, że się te rzeczy, czy sprawy pojawią. A to jest ta istotna informacja dla świata.

Zauważ, że świat jest obfity – Podsumowanie:

Dalsze pozostawanie w niewierze, w sceptycyzmie i niemożności niczego w naszym życiu już nie zmieni. Ale pozytyw – owszem, zmieni najpierw nasze nastawienie, a następnie zrealizuje życzenia. Wystarczy odrobinę wiary, wiary w siebie i w swoje moce. To właśnie należy w sobie rozbudzić. Sceptycyzm nigdzie nas nie zaprowadzi. Poświęćmy swój czas na wdzięczność w naszym życiu. Zanotujmy pragnienia i wszystko to, co już mamy, co już przyciągnęliśmy do swojego życia. Zróbmy listę, czego oczekujemy i działajmy w tej kwestii, aby to się stało. Wyobraźmy sobie własne uczucia, tak jakby się to już stało. I pamiętajmy, że zasługujemy na wszystko w swoim życiu! Nie jest to łatwa i banalna praca, gdyż jest to zmiana wszystkiego co do tej pory myśleliśmy. Ale warte to jest działań, gdyż świat jest bardzo obfity. Bardziej niż nam się wydaje.

PS. Świat to obfite miejsce, ale musisz otworzyć się na otrzymywanie. – August Witti

No i przestać wreszcie na wszystko narzekać i zdania zaczynać od NIE!

_______
#Obfitosc

Tags:

najnowsze z prawdziwie

Kształtuj swoją wyobraźnię

Kształtuj swoją wyobraźnię. Wyobraźnia to najlepsza część człowieczeństwa. Nie ma na świecie
Cel w życiu

Cel w życiu

Cel w życiu. Posiadanie celu jest jednym z podstawowych czynników szczęścia. Bez
Rozmowa wewnętrzna

Rozmowa wewnętrzna

Rozmowa wewnętrzna. Z tych samych przyczyn wierzymy i nie wierzymy w Boga.
Translate »
idź do góry