Ziemski bąbel

Ziemski bąbel

w świadomie

Ziemski bąbel. Wyobraź sobie ziemski bąbel, taka mała piłeczka ziemia, która zawieszona jest w nicości, o przepraszam kosmosie, a dokładniej galaktyce drogi mlecznej i układzie słonecznym. Masz bąbla? Zatem ten nasz bąbel ziemia, zamknięty szczelnie, bo ino raz na milion coś wpada, sobie jest. Masz to?

Ziemski bąbel

Ziemski bąbel

No to teraz wyobraź sobie, w co wierzysz bądź nie, że to wszystko co w tym bąblu, już dawno, bo powstało 4,54 ± 0,05 mld lat temu z mgławicy słonecznej, czyli dawno, wszystko co do odrobinki już dawno się wymieszało, bo nie miało innego wyjścia, ani sposobu, aby się nie wymieszać. Czyli być innym.

I co z tym Ziemskim bąblem – kumasz już?

Nadal myślisz, że są jakieś różnice między czymkolwiek? Między ludźmi, zwierzętami, w ogóle przyrodą a nami, jakiekolwiek? No nie. To co jest, jest uzupełnieniem, dopełnieniem drugiego i wówczas stanowi całość, jedność gdy jest razem. No cóż! Bywa! Ciężkie doprawdy jest zrozumienie też splątania kwantowego, równie ciężkie jak istota boga. Ale coś jest na rzeczy skoro naukowcy z całego świata, już z dnia na dzień, odkrywają boga, nieśmiertelność duszy, inkarnację, reinkarnację, energie subtelne i fakt, że jednak poza ziemią nie działają już ziemskie prawa.

Ziemski bąbel – Podsumowanie:

Dalej myślisz, że te ludzkie różnice zdania, te konflikty i podziały, ten fakt posiadania przez moment czegokolwiek ma jakieś znaczenie? Dalej myślisz, że jesteś lepszy, bądź gorszy lub naprawdę inny, a inny od czego i czy aby nie za wąsko patrzysz. Popatrz szerzej. Nie umiesz, to się naucz. Wszystko tutaj na ziemi jest dostępne dla każdego, wystarczy się pochylić, by móc cieszyć się wiedzą i zdolnościami komórkowymi. Cały czas i nieustannie wszystko tkwi w nas samych. To my kształtujemy swój świat, nie telewizyjny, nie odległy, swój. I w niczym się od innych nie różnimy, bo jesteśmy jednym, bez względu na wszystko. I już dawno jesteśmy wymieszani, nie tylko ludzie z ludźmi. Tak – fizyka i chemia się kłania.

PS. Bo z pustego to Salomon nie naleje, ani Jezus nie zrobi wina. – August Witti

___________
#ZiemskiBabel

Tags: