Zmiana granic Polski

Zmiana granic Polski

w polsko/topowo

Zmiana granic Polski. Przy tej całej powadze problemu ziemi polskiej, znalazł się jeden pozytyw. Otóż miasto Sosnowiec liczące ponad 200 tyś. mieszkańców zostanie odłączone od państwa Polskiego – jak donosi portal Zaborcza.pl.

Zmiana granic Polski

Zmiana granic Polski

Sprawa toczy się już od 2013 roku, kiedy to posłowie wpadli na pomysł pozbycia się Sosnowca z naszego kraju i potajemnie zarządzili sprzedaż jego terenów. Z ich tłumaczenia wynika, że to miasto jest odpowiedzialne za wszelkie zło jakie się dzieje w naszym państwie. Wszystkie informację zawarte są raporcie.

Skoro nie uważają się Ślązakami, to nie zauważa nawet, że nie są już Polakami – Komentują posłowie.

Próba sprzedania terytorium miasta, nie doszła jednak do skutku.

Nie mieliśmy wyjścia, byliśmy zmuszeni oddać miasto za darmo – Wynika z raportu.

Mimo to nikt nie był zainteresowany przejęciem miasta. Sprawa zaczynała robić się coraz poważniejsza bowiem im dłużej Sosnowiec należał do terytorium Polski, tym coraz gorzej było. Chyba nie ma żadnej nadziei, żebyśmy pozbyli się Sosnowca z naszego pięknego kraju – Wynika z raportu.

W końcu doszło do przełomu, w 2015 roku do Polski przyleciał prezydent Demokratycznej Republiki Konga, Joseph Kabila i złożył propozycje. Po długich negocjacjach i niewiarygodnych ofertach udało się dojść do porozumienia i podpisać umowę. Nie mieliśmy wyboru przyjęliśmy ofertę z radością – mówił obecny prezydent Polski – W końcu będziemy wolni! – dodaje.

Według oferty Polska będzie zobowiązana zapłacić prezydentowi Demokratycznej Republiki Konga 25 mln $. I dodatkowo wybudować mur wokół miasta. Wtedy dopiero Joseph Kabila uzna Sosnowiec za część swojego kraju. Dojdzie wówczas do zmiany granic Polski. Prace nad murem będą trwały kilka lat. Po jego ukończeniu w 2020 oficjalnie Sosnowiec zniknie z historii polski. – Wtedy nastanie złota era państwa Polskiego – Komentuje prezydent.

PS. Dobry żart tymfa wart 😀

_________
#Sosnowiec