Najtrudniej poznać samego siebie

Zmierzch medycyny

Zmierzch medycyny

w kwantowo/prawdziwie/zdrowotnie

Zmierzch medycyny. Czy walka z chorobą zależy od naszej psychiki, naszego pozytywnego myślenia, naszej wiary, czy od medycyny, na której łapę trzymają koncerny farmaceutyczne? Okazuje się, że w każdym człowieku drzemią uzdrawiające siły. Czy zatem samoleczenie jest możliwe?

Zmierzch medycyny

Zmierzch medycyny

Samoleczenie jest możliwe, gdy chory ma nadzieję i wierzy w uzdrowienie. Chorzy, którzy nadziei nie mają, nie wierzą w swoje siły, rezygnują, nie chcą walczyć dalej, zapominając, że choroba jest objawem zdrowienia, a wiele z nich chorobami nie jest.

Poczucie wpływu na własne życie, nadzieja na lepsze jutro, oczekiwanie i wiara wyzwalają pokłady energii. Energia ta pomaga organizmowi walczyć z chorobą i nie pozwala na poddanie się. O tym, że wiara czyni cuda, każdy wie. Ale, że ma to być wiara w siebie, w swoją siłę, już nie każdy. Jeśli pacjent naprawdę chce wyzdrowieć i wierzy, że mu się to uda, medycyna w takim wypadku jest bezsilna.

Sprawą zajęło się wielu światłych lekarzy na całym świecie. W Niemczech powstała Germańska Nowa Medycyna, zwana również Totalną Biologią, która mówi, że choroby to nieprzerobione i należycie nieprzeżyte konflikty. I nic by z tego nie było, gdyby nie fakt, że to działa fenomenalnie i uzdrawiająco.

Do tego dochodzi jeszcze współczesny eliksir życia, jakim jest marihuana i oleje konopne i mamy totalny optymizm, wiarę i możliwości samoleczenia, z medycyną germańską, czy bez niej. Wszelkie schematy znikają, mózg się lasuje i podąża za świadomością, a nie ułudą werbalno-myślową. Samoleczenie to worek bez dna, bo każda metoda prowadząca do uzdrowienia jest dobra. A każdy człowiek może znaleźć coś dla siebie, coś co mu odpowiada i nie stanowi trudności.

Zmierzch medycyny – Podsumowanie:

Polacy nie odstają w tym pościgu. Jednym z nich jest Jerzy Zięba, okrzyknięty mianem znachora. No cóż dr Wilczur tez był znachorem :). Proces się zaczął, posuwa się i nie ma odwrotu – mówi Jerzy Zięba. Zobaczymy zmierzch medycyny farmakologicznej. To kwestia czasu. Ostatnie sto lat należało do medycyny fizykalnej, a następne sto będzie należało do medycyny energetycznej. W obecnej chwili o medycynie energetycznej jeszcze niewiele wiadomo przeciętnemu człowiekowi, ale badania jakie poczyniono w tym temacie, są szokujące.

Zapowiadają zmierzch lekarstw. Obecna wiedza na temat samoleczenia, to szok i paraliż systemu. Tak jak kwestia genów i naszego na nie wpływu, którego brak już poszedł do śmietnika. Każdy może zmieniać geny, ozdrowieć, wzmocnić się, ba nawet spowodować wzrost np. zębów, które same do tej pory nie rosły w wieku dojrzałym. Zakrawa to na magię, a jest najzwyklejszą prawdą i oczywistością.

Sam osobiście wyleczyłem się ze wszystkich chorób, kontuzji, bólów, korzystając li tylko z totalnej biologii i dwupunktu, czyli z myśli i wiary. Jak czytam o niektórych chorobach i dolegliwościach moich przyjaciół, to jestem zaskoczony trafnością przyczyn leżących u podstaw konfliktów i trafnością zrozumiałej formy językowej. Wystarczy się z tym tylko zapoznać, rozprawić i już człowiek jest zdrowy, od razu, w jednej sekundzie, natychmiast. Brzmi nieprawdopodobnie, a jest najzwyklejszą prawdą.

PS. Umysł człowieka jest jak stwórca, jak wielki kreator i mag – uświadamiasz sobie, mówisz i masz.

_________
#Medycyna

najnowsze z kwantowo

Proste prawo przyciągania

Proste prawo przyciągania. O prawie przyciągania pisałem już wielokrotnie na DZIENNIKU WAREZA.

Świadomość jest magiczna

Świadomość jest magiczna. Abstrahując od relacji ciało-umysł, zwyczajność-niezwykłość, rozum-doświadczenie, a także materia-duch,

Zmiana rzeczywistości

Zmiana rzeczywistości. Każdy kreuje własne życie. Wielu robi to już świadomie, ale

Kształtuj swoją wyobraźnię

Kształtuj swoją wyobraźnię. Wyobraźnia to najlepsza część człowieczeństwa. Nie ma na świecie
Translate »
idź do góry