Najtrudniej poznać samego siebie

Zmierzch medycyny

Zmierzch medycyny

w kwantowo/prawdziwie/zdrowotnie

Czy walka z chorobą zależy od naszej psychiki, naszego pozytywnego myślenia, naszej wiary, czy od medycyny, na której łapę trzymają koncerny farmaceutyczne? Okazuje się, że w każdym człowieku drzemią uzdrawiające siły. Czy zatem samoleczenie jest możliwe?

Zmierzch medycyny.

Zmierzch medycynySamoleczenie jest możliwe, gdy chory ma nadzieję i wierzy w uzdrowienie. Chorzy, którzy nadziei nie mają, nie wierzą w swoje siły, rezygnują, nie chcą walczyć dalej, zapominając, że choroba jest objawem zdrowienia, a wiele z nich chorobami nie jest. Poczucie wpływu na własne życie, nadzieja na lepsze jutro, oczekiwanie i wiara wyzwalają pokłady energii. Energia ta pomaga organizmowi walczyć z chorobą i nie pozwala na poddanie się. O tym, że wiara czyni cuda, każdy wie. Ale, że ma to być wiara w siebie, w swoją siłę, już nie każdy. Jeśli pacjent naprawdę chce wyzdrowieć i wierzy, że mu się to uda, medycyna w takim wypadku jest bezsilna.

Sprawą zajęło się wielu światłych lekarzy na całym świecie. W Niemczech powstała Germańska Nowa Medycyna, zwana również Totalną Biologią, która mówi, że choroby to nieprzerobione i należycie nieprzeżyte konflikty. I nic by z tego nie było, gdyby nie fakt, że to działa fenomenalnie i uzdrawiająco. Do tego dochodzi jeszcze współczesny eliksir życia, jakim jest marihuana i oleje konopne i mamy totalny optymizm, wiarę i możliwości samoleczenia, z medycyną germańską, czy bez niej. Wszelkie schematy znikają, mózg się lasuje i podąża za świadomością, a nie ułudą werbalno-myślową. Samoleczenie to worek bez dna, bo każda metoda prowadząca do uzdrowienia jest dobra, a każdy człowiek może znaleźć coś dla siebie, coś co mu odpowiada i nie stanowi trudności.

Polacy nie odstają w tym pościgu. Jednym z nich jest Jerzy Zięba, okrzyknięty mianem znachora. No cóż dr Wilczur tez był znachorem :). Proces się zaczął, posuwa się i nie ma odwrotu – mówi Jerzy Zięba. Zobaczymy zmierzch medycyny farmakologicznej. To kwestia czasu. Ostatnie sto lat należało do medycyny fizykalnej, a następne sto będzie należało do medycyny energetycznej. W obecnej chwili o medycynie energetycznej jeszcze niewiele wiadomo przeciętnemu człowiekowi, ale badania jakie poczyniono w tym temacie, są szokujące. Zapowiadają zmierzch lekarstw. Obecna wiedza na temat samoleczenia, to szok i paraliż systemu. Tak jak kwestia genów i naszego na nie wpływu, którego brak już poszedł do śmietnika. Każdy może zmieniać geny, ozdrowieć, wzmocnić się, ba nawet spowodować wzrost np. zębów, które same do tej pory nie rosły w wieku dojrzałym. Zakrawa to na magię, a jest najzwyklejszą prawdą i oczywistością.

Sam osobiście wyleczyłem się ze wszystkich chorób, kontuzji, bólów, korzystając li tylko z totalnej biologii i dwupunktu, czyli z myśli i wiary. Jak czytam o niektórych chorobach i dolegliwościach moich przyjaciół, to jestem zaskoczony trafnością przyczyn leżących u podstaw konfliktów i trafnością zrozumiałej formy językowej. Wystarczy się z tym tylko zapoznać, rozprawić i już człowiek jest zdrowy, od razu, w jednej sekundzie, natychmiast. Brzmi nieprawdopodobnie, a jest najzwyklejszą prawdą.

PS. Umysł człowieka jest jak stwórca, jak wielki kreator i mag – uświadamiasz sobie, mówisz i masz.

_________
#Medycyna

najnowsze z kwantowo

Duży i mały człowiek

Duży i mały człowiek. Wczorajsza nocna dyskusja z Karolkiem przyniosła nietuzinkowe zobrazowanie
Nie wierzę nikomu

Nie wierzę nikomu

Nie wierzę nikomu! Ostatnimi czasy intryguje mnie pytanie, skoro nie wierzę nikomu,
Rozwijaj się świadomie

Rozwijaj się świadomie

Rozwijaj się świadomie. Ostatnie wydarzenia na świecie, to co się dzieje, wpływa
Translate »
idź do góry