Najtrudniej poznać samego siebie

Znajdź swoje miejsce na ziemi 1

Znajdź swoje miejsce na ziemi

w oświecenie/kwantowo/prawdziwie

Obecnie żyjemy w czasach, w których Ziemia przechodzi wiele przemian, a my wraz z nią. Te zmiany, albo są przez nas zauważalne i wówczas jesteśmy obudzeni, albo nie i wówczas czeka nas kres drogi. Dawniej, ale wcale nie tak dawno temu, ludzie znali swoje miejsce i rolę w społeczeństwie. Kobiety zajmowały się wnętrzem, były gospodyniami, pielęgniarkami, stróżami ogniska domowego, a mężczyźni zajmowali się zewnętrzem, byli żywicielami rodziny, obrońcami, głowami rodu. Nie wnikając, kto był szyją. Mieliśmy wówczas jasność i orientację, kim jesteśmy i jakie mamy cele, a za tym powinności. Obecnie to wszystko stanęło na głowie, dlatego zastanów się i …

znajdź swoje miejsce na ziemi.

Znajdź swoje miejsce na ziemiTeraz brak nam po prostu jasnych wytycznych zachowań i ról. Pojawiła się coraz bardziej zawodna technika, internet i możliwość głosu dla każdego. Ale czy trzeba zabierać ten głos to już inna sprawa. Te zmiany technicyzacyjne mogą być postrzegane jako wyzwolenie, ale także jako chaos czyli entropia, do której świat wszak dąży. Co zatem powinniśmy zrobić ze sobą? Czy przyłączyć się do tego wyścigu informacji i nowinek, czy znaleźć spokojne miejsce na rozwój i życie, znaleźć swoje miejsce?

To co mówię może być trudne do zrozumienia, ale w aspekcie niejednokrotnie zmarnowanego życia, przegapionych okazji i uniesień, straconych możliwości, zatrutych związków i chorych układów, może warto coś zmienić. A jest taka możliwość. Zacznij po prostu kierować się intuicją, wsłuchaj się w nią i zrozum, ona zawsze dobrze Ci podpowiada, mimo iż rozumowo możesz tego nie pojmować. Intuicja prowadzi nas dokładnie tam, gdzie chcemy być i na dodatek daje bezpieczeństwo, szczęście, miłość i spełnienie. Nie zawsze z dotychczasowym partnerem, bo musisz mieć u boku kogoś z kim będziesz dzielił tę radość, ale daje.

Szum medialny i internetowy, natłok słów skutecznie blokuje nasz wewnętrzny głos, intuicję. Znajdź chwile na słuchanie siebie, swojej intuicji, chwile spokoju i ciszy, sam na sam ze sobą. Dlaczego? Aby lepiej słyszeć swoją intuicję, swój wewnętrzny głos. Będąc uważnym na mowę intuicji, możesz stać się nadzwyczajnym dla samego siebie, ale też i dla innych. Zacznij sobie ufać, a zwłaszcza swojej intuicji, niech Cię prowadzi. To nic, że będziesz robił rzeczy, których nigdy dotąd nie robiłeś. Intuicja Ci podpowie jak to zrobić, jak osiągnąć cel, tylko daj jej szansę i słuchaj jej.

PS. Twoje życie jest Twoje i nic nie powinno tego zmieniać.

______
#Intuicja

 

ostatnie z oświecenie

wiedza vs niewiedza

Wiedza vs niewiedza

Wiedza vs niewiedza. Swoje poglądy, opinie i wiedzę budujemy między innymi w
Jak być świadomym

Jak być świadomym

Jak być świadomym? Po co rozwijać osobistą świadomość, skoro świat jest jaki
Iluzja rzeczywistości

Iluzja rzeczywistości

Iluzja rzeczywistości to świat, który składa się z elektronów, mionów, kwarków, gluonów, nie
Translate »
idź do góry