Najtrudniej poznać samego siebie

Zrozumieć ludzi

Zrozumieć ludzi

w kwantowo/oświecenie/prawdziwie

Zrozumieć ludzi. Wszyscy mamy wgrane własne środowiskowo-rodzinne schematy, regionalne zasady i kulturę miejsca w którym zostaliśmy wychowani, indywidualne postrzeganie i rozumienie świata. W związku z powyższym możemy inaczej, a raczej nie możemy jednakowo z innymi rozumieć świat, a zwłaszcza odosobnione sytuacje życiowe. Przez co nie ma ludzkiej siły, abyśmy jednakowo pojmowali rzeczywistość, na tym samym poziomie.

Zrozumieć ludzi

Zrozumieć ludzi

Wszelkie nieporozumienia, odmienne rozumienie świata i rzeczy, są zgoła niedorzeczne i niepotrzebne. Nie oceniaj, bo nie wiesz jak druga osoba odczuwa daną sytuacje, nie wiesz jak dokładnie ją rozumie, nie wiesz czym się kieruje i w oparciu o jaki schematy działa jej rozum. Niedorzecznością jest się kłócić i spierać, bo o co ten spór?

O istotę, o zrozumienie, o prawdę, czy raczej o niezrozumienie i zupełnie inne wyobrażenie. Przykładowo ktoś, twój znajomy, wychowany w innym niż ty miejscu, postrzega przez to inaczej rzeczywistość. Zna bądź nie inne definicje, inne „prawdy”, ma inne widzenie świata. Jak zatem się porozumieć?

Zadziwiające jest jak wielkie potrafią to być różnice i jak powodować nieporozumienia. Dlatego właśnie „nie oceniaj” – bo nie wiesz. Przez niezrozumienie krzywdzisz, zżymasz się, denerwujesz i krzyczysz, a przecież to tylko inne widzenie świata.

My sami w wielu kwestiach się mylimy. Mamy za małą mamy wiedzę, mało czego jesteśmy świadomi, a już w ogóle nie rozumiemy świata i jego biologicznych zasad, bo ukształtowano nas na barbarzyńców czyniących swoją ziemie poddaną. Ludzie traktując siebie jak zdobywców, zupełnie nie honorują zasad biologicznych świata i nie rozumieją innych tworów biologicznych, nawet siebie.

Zrozumieć ludzi – Podsumowanie:

Świat jaki nam się jawi, a po prawdzie go nie znamy, jest ukształtowany zupełnie inaczej, zgodnie z nową kwantową nauką, bo zgodnie z miłością, prawdą, a przede wszystkim podłóg naszej woli i myśli. To my kształtujemy w całości swój świat. Stwarzamy go takim jaki jest. Zatem gdy nasze wnętrze jest zdezorientowane, nikt nam do tej pory nie wskazał drogi, albo sami na to nie wpadliśmy, powstaje chaos, nieuporządkowanie, przeciwności, a przede wszystkim wrogość spowodowana niezrozumieniem. Jak zatem możesz dogadać się z innym człowiekiem, jak tworzyć bliskie związki, skoro nie rozumiesz niczego, a zwłaszcza drugiej osoby? Ano miłością.

PS. Kochaj bliźniego jak siebie samego, a wszystko wróci na właściwe tory. – August Witti

_________
#Zrozumienie

najnowsze z kwantowo

Zmiana rzeczywistości

Zmiana rzeczywistości. Każdy kreuje własne życie. Wielu robi to już świadomie, ale

Kształtuj swoją wyobraźnię

Kształtuj swoją wyobraźnię. Wyobraźnia to najlepsza część człowieczeństwa. Nie ma na świecie
Translate »
idź do góry